Hotel Admiral Argassi

Hodnocení: 3/5

Řecko, Zakynthos, Argassi

od 21 913 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 448 409

Kategorie

***+

RegionUmístění

Hotel se nachází mezi zelení, na malém kopci, odkud je nádherný výhled na záliv a město Zakynthos. Hotel je jen 250 m od hlavní ulice Argassi (četné obchody, taverny, hospůdky), kde se také nachází nejbližší autobusová zastávka. Transfer z letiště trvá přibližně 40 minut. (cca 6 km). Hotel byl otevřen v květnu 2023 - aktuálně máme počítačové rendery. Fotografie hotelu budou brzy doplněny. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 7 EUR/pokoj/den. Daň je povinná a splatná přímo na recepci, před příjezdem hostů v hotelu.


Pláž

Přibližně 500 m od hotelu se nachází úzká písčito-štěrková veřejná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis - placený. Hotel má také soukromou pláž (cca 600 metrů od hotelu), kde je plážový servis zdarma a hostům jsou k dispozici lahvové nealkoholické nápoje (od 11:00 do 17:00).


K dispozici hostům

24hodinová recepce, lobby, bar, výtah, klimatizovaná hlavní restaurace (vysoká křesla pro děti), sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa a snack bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky k bazénu - zdarma.


Pokoje
Jídlo

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00). Kromě toho se během dne (10:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00) podává občerstvení (hamburgery, hranolky, toasty, párky v rohlíku, saláty), studené nápoje, káva, čaj, voda a místní alkoholické nápoje. .: točené pivo, víno, vodka, rum, gin, ouzo, martini, brandy (09:00-23:00).


Sportovní a animační program
Internet

Free Wi-Fi v celém hotelu.


Místní kategorie

****


Podle našeho názoru

Hotel nabízí moderně zrekonstruované pokoje s vlastním a společným bazénem. Vynikající jídlo ve výhodném složení All Inclusive a velký společný bazén doplňují atmosféru dovolené.


Program


První den

Odlety z Polska. Setkání na 2 hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na webu provozovatele.

Dny od druhého do předposledního

Čas na relaxaci, moře a opalování, účast na fakultativních výletech atd.

Poslední den

Odhlášení z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště, návrat do Polska.

"


Výhody


Cena zahrnuje: charterový let letadlem, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 hotelových dnů (v případě 11denní akce 10 hotelových dnů, v případě 12denní akce, 11 hotelových dní) stravování dle popisu ubytování, péče o polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, Assistance a zavazadla).

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než uvedená v popisu jídel u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a další osobní náklady.

Upozornění: cena nezahrnuje řeckou pobytovou taxu, jejíž výše závisí na hotelovém standardu a pohybuje se od 1,5 EUR do 10 EUR za pokoj a den pobytu. Daň bude splatná na recepci před check-inem. Podrobnosti v popisu hotelu.


Místní výlety

Ostatní


Obecné informace ZAKYNTHOS

Měna

EUR - Euro. Na některých místech jsou přijímány platby kreditními kartami a v turistických destinacích je možné používat bankomaty. V turistických destinacích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit britské libry nebo americké dolary. Směna polských zlotých není možná.

Tipy

Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné. To platí zejména pro řidiče na místních cestách a číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno k účtu. Restaurace často přidávají 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum

Polští občané mohou cestovat do Řecka na občanský průkaz.

Čas

+ 1 hodina oproti polskému času.

Úřední jazyk

řecký

Orientační ceny

Oběd v taverně od 8-10 EUR voda 1 l - 1,5 EUR pivo v baru od 2,5 EUR káva v kavárně od 2,5-4,5 EUR

Pošta

Pohlednice stojí 0,80 EUR. Karty s razítkem je nejlepší nechat na recepci k odeslání.

Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s polskými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony

Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a kioscích poblíž veřejných telefonních automatů. Volací karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, ale v hotelových budovách mohou nastat problémy s příjmem. Místní hovory jsou levné, zatímco mezinárodní hovory jsou poměrně drahé. Před odjezdem si prosím ověřte cenu roamingových hovorů v polských mobilních sítích u svého operátora.

V oblasti

Zakynthos

Jeden z nejkrásnějších Jónských ostrovů je plný zeleně - olivových hájů, vinné révy, citrusových sadů a borových lesů. Kromě toho jsou zde krásné písečné pláže a moře a obloha jsou elektricky modré. Zvláštní pozornost si však zaslouží dvě místa - zátoka Navajo, jejíž fotografie se staly vedle Santorini jedním z fotografických symbolů Řecka, a zátoka Laganas, kde mají svůj domov želvy Careta Careta.

Laganas

Nejoblíbenější letovisko Zakynthos s velmi dlouhou písečnou pláží a nespočtem možností zábavy zejména ve večerních a nočních hodinách. Toto je místo pro lidi, kteří milují pláž ve dne a noční život ve večerních hodinách.

Kalamaki

Je to klidné prázdninové městečko ležící v malebné zátoce. Pláž se mírně svažuje do moře a je ideálním a bezpečným místem pro děti. Z Kalamaki to také není daleko do Laganasu a hlavního města ostrova – města Zakynthos.

Argassi

Perfektně umístěné prázdninové město - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Nejoblíbenější pláž na poloostrově Vasilikoss je vzdálená přibližně 10 km. Pláž v Argassi je úzká, písčitá a oblázková. Není vyvinutá.

Tsilivi

Město ležící v zátoce je dobrým místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá, písečná, dobře upravená pláž, oceněná modrou vlajkou za čistotu a pozvolný vstup do moře, stejně jako mnoho atrakcí pro děti i dospělé. Ve městě jsou taverny, bary a obchody, kterých každým rokem přibývá, protože si město již několik let získává na oblibě turistů.

Alykanas

Malé, okouzlující a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známý svou pěknou, písečnou pláží (oceněnou Modrou vlajkou), velkým množstvím lesů a zajímavými výhledy na hornatou Kefallonii. Daleko od shonu velkých letovisek, ale ne bez okouzlujících, tradičních taveren, barů a kaváren. Ideální volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Rzeszowa, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Setkání na 2 hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na webu provozovatele.

"


Sezónnost


Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15. června do 15. září.Kategoria

****+

RegionOpis oferty

 

Położenie

Hotel usytuowany wśród zieleni, na niewielkim wzniesieniu, skąd rozpościera się wspaniały widok na zatokę i miasto Zakynthos. Zaledwie 250 m dzieli hotel od głównej ulicy Argassi (liczne sklepy, tawerny, puby), gdzie również znajduje sie najbliższy przystanek autobusowy. Transfer z lotniska trwa ok. 40 min. (ok. 6 km). Hotel otworzył się wmaju 2023 - w tej chwili dysponujemy renderami komputerowymi. Niedługo zostaną dodane zdjęcia hotelu. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości7 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.


Plaża

W odległości ok 500 m od hotelu znajduje się wąska piaszczysto-żwirowa, publiczna plaża o łagodnym zejściu do morza. Serwis plażowy - płatny. Hotel dysponuje także prywatną plażą (ok 600 metrów od hotelu), na której serwis plażowy jest bezpłatny, a do dyspozycji gości pozostają butelkowane napoje bezalkoholowe (w godzinach 11:00-17:00).


Do dyspozycji gości

Recepcja 24 - godz., lobby, bar, winda, klimatyzowana restauracja główna (wysokie fotele dla dzieci), basen ze słodką wodą z wydzieloną częścią dla dzieci, taras słoneczny i snack-bar przy basenie, leżaki, parasole oraz ręczniki basenowe - bezpłatnie.


Pokoje
Wyżywienie

All Inclusive w formie bufetu: śniadania (08:00-10:00), lunch (13:00-14:30), kolacje (19:00-21:00). Ponadto w ciągu dnia (10:00 - 12:00 i 15:00 - 17:00) serwowane są przekąski (hamburgery, frytki, tosty, hot-dogi, sałatki), zimne napoje, kawę, herbatę, wodę oraz lokalne napoje alkoholowe: piwo z beczki, wino, wódkę, rum, gin, ouzo, martini, brandy (09:00-23:00).


Program sportowy i animacyjny
Internet

Bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu.


Kategoria lokalna

****


Naszym zdaniem

Hotel oferuje nowocześnie wyremontowane pokoje z prywatnymi oraz współdzielonymibasenami. Doskonałe jedzenie, w wygodnej formule All Inclusive, oraz duży basen wspólny dopełniają wakacyjnego klimatu.


Program


Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 1,5 do10 EUR za pokój za dzieńpobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.


Wycieczki lokalne

Inne


ZAKYNTHOS informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w niektórych miejscach, korzystanie z bankomatów jest możliwe w miejscowościach turystycznych. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić funty brytyjskie lub dolary USA. Nie ma możliwości wymiany złotówek.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku. Często w restauracjach dolicza się 1 EUR za chleb podawany przed posiłkiem.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Czas

+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

Język urzędowy

grecki

Orientacyjne ceny

Obiad w tawernie od 8-10 EUR woda 1 l - 1.5 EUR piwo w barze od 2.5 EUR kawa w kawiarni od 2,5-4,5 EUR

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. Kartki ze znaczkiem najlepiej zostawiać w recepcji do wysłania.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji, mogą występować problemy z zasięgiem w budynkach hotelowych. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

W regionie

Zakynthos

Jedna z najładniejszych wysp Jońskich jest pełna zieleni - gaje oliwne, winorośle, sady cytrusowe i sosnowe lasy. Do tego piękne piaszczyste plaże, a morze i niebo w kolorze „electric blue”. Na szczególną uwagę jednak zasługują dwa miejsca - zatoka Navajo, której zdjęcia stały się, obok Santorini, jednym z fotograficznych symboli Grecji oraz zatoka Laganas, gdzie swoje siedliska mają żółwie careta careta.

Laganas

Najpopularniejszy kurort Zakynthos z bardzo długą piaszczystą plażą i niezliczonymi możliwościami rozrywek, szczególnie wieczornych i nocnych. To miejsce dla osób kochających plażę w ciągu dnia i życie nocne wieczorami.

Kalamaki

To spokojna miejscowość wakacyjna położona nad malowniczą zatoką. Plaża łagodnie opada do morza i stanowi idealne i bezpieczne miejsce dla dzieci. Z Kalamaki nie daleko także do Laganas i stolicy wyspy - miasta Zakynthos.

Argassi

Doskonale zlokalizowana miejsowość wakacyjna - tylko 5 km od stolicy wyspy i głównego portu. Do najpopularniejszej plaży na półwyspie Vasilikoss ok. 10 km. Plaża w Argassi jest wąska i piaszczysto-żwirowa. Nie jest zagospodarowana.

Tsilivi

Położona w zatoce miejscowość jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Długa, piaszczysta, dobrze zagospodarowana plaża, której przyznano błękitą flagę za czystość i łagodne zejście do morza oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W miasteczku tawerny bary i sklepy których przybywa z każdym rokiem bo miejscowość od kilku lat zyskuje na popularności wśród turystów.

Alykanas

Nieduży, urokliwy i spokojny kurort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Alykanas słynie z ładnej, piaszczystej plaży (nagrodzonej Błękitną Flagą), dużej ilości lasów i ciekawych widoków na górzystą Kefallonię. Oddalony od zgielku wielkich kurortów, lecz nie pozbawiony uroczych, tadycyjnych tawern, barów i kawiarni. Doskonaly wybor dla indywidualistów i rodzin z dziećmi.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia,Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.Informace o hotelu

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout