Co se týká kvality ubytování , byla jsem velmi zklamaná. Koupelna, která je prezentována na stránkách cestovky neodpovídá realitě. stará, otlučená, vše rezavé, odpady zapáchali.
Pokoj nám dali u rušné cesty, navíc nad restaurací, kde hrála hodně nahlas hudba až do 23.00 Takže tvrzení, že je to klidný hotel tomu neodpovídá.
Na recepci jsem hlásila, že chci pokoj vyměnit, tak se vymlouvali, že tam není manažer hotelu. Po 2 dnech neustálé urgence nám dali pokoj situovaný na druhou stranu k bazénu, kde byl větší klid.
Okolí hotelu je neudržované, v květináčích zvadlé kytky nebo jen hlína s nedopalky, odpadky.
PlážPláž byla v pohodě, moře čisté , lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Které byli pro veřejnost. Nebylo vyhrazeno pro náš hotel, ale vždy jsme našli místo. Jen místo uváděných 300m je 500m od hotelu.
StravaStravování bylo velmi slabé. Samé smažené, málo ovoce. Navíc jsem vegetarián, kromě sýru a vajíček nebylo nic, co bych si mohla dát. Dezerty byli přeslazené a malý výběr. A hlavně každý den stejný výběr.
Měli jsme All inclusive - u bazénu pouze voda, alkohol, zmrzlina, toust nebo miska zeleniny. Na pláži nic.
UbytováníPokoj byl standardní, ale koupelna příšerná Co se týká kvality ubytování , byla jsem velmi zklamaná. Koupelna, která je prezentována na stránkách cestovky neodpovídá realitě. Je stará, otlučená, vše rezavé, odpady zapáchali.
SlužbyVelmi slabé