Strofades Beach Hodnocení: 4/5
od 20 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 20 990 Kč za os.
od 10 139 Kč za os.
od 10 136 Kč za os.
od 9 771 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 16 hodnocení)
Radomír P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v poklidné oblasti, doporučuji, je tam levněji až o 1/2 oproti rušných ulic. Naprostá spokojenost. Lepší než Bulharsko:-)
Ubytování v poklidné oblasti, doporučuji, je tam levněji až o 1/2 oproti rušných ulic. Naprostá spokojenost. Lepší než Bulharsko:-)
procházkou 5 - 10 min. pláž prázdná, čistá písčitá, ideál.
StravaByli jsme beze stravy, odkázáni na sebe. Místní lidé velmi laskaví a ochotní. Byla to nejlepší volba.
UbytováníPokoj s kuchyňkou dobře zařízen, toustovač, topinkovač, varná konvice, dvouplotýnkový vařič a nádobí. Koupelna s WC čístá.
SlužbyHotel super, nikdo nikoho neobtěžoval, skvělé. Možnost půjčení moto nebo auta. To obvzlášť doporučujeme!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Králová Vlasta
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše OK, ale pro celkovou spokojenost je nutné půjčit si nějaký motorový prostředek pro lepší poznání ostrova. Měli jsme půjčené auto na 4 dny a báječně jsme si to užili. Bez auta bychom se na tom jednom místě nudili. Ale tak je to na každé dovolené na řeckých ostrovech. A hlavně je to věc názoru. Nás vždy zajímají hlavně pláže a na Zakynthosu jich je dost opravdu úžasných, s krásnou průzračnou vodou, i když někde dost studenou.
Vše OK, ale pro celkovou spokojenost je nutné půjčit si nějaký motorový prostředek pro lepší poznání ostrova. Měli jsme půjčené auto na 4 dny a báječně jsme si to užili. Bez auta bychom se na tom jednom místě nudili. Ale tak je to na každé dovolené na řeckých ostrovech. A hlavně je to věc názoru. Nás vždy zajímají hlavně pláže a na Zakynthosu jich je dost opravdu úžasných, s krásnou průzračnou vodou, i když někde dost studenou.
Pláž je kousek od ubytování, voda čistá, průzračná, taverny v dosahu, ale autem jsme si zajeli na krásnější pláže. Doporučuji Porto Zorro a Porto Azúrro - jsou vlastně propojené.
StravaByli jsme bez stravy, ale s nákupem základních potravin a se stravováním v tavernách nebyl problém.
UbytováníUbytování je běžné studiové. Úklid byl v pořádku a z ubytování Panorama je krásný výhled na moře.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Petr Frydrych
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zájezdu odpovídala kvalitě!
Cena zájezdu odpovídala kvalitě!
Pláž malinká s věčným zápachem benzínu ze člunu a nafty z lodí!
StravaBez stravy- v blízkosti taverny a výborný giros!
UbytováníVýhled na moře nádherný!
SlužbyV kuchyňce sotva polovina nádobí. Uklízet nebylo vůbec čím, smeták, lopatka, mop na vytření koupelny- nebylo vůbec nic!!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
David Uher
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přijeli jsme do špatného počasí, ale to už je prostě jen pech :-). Vlastně zhruba půlku dovolené bylo škaredě a půlku hezky. Celkově okolí hotelu a ulice mezi restauracemi, obchody, kluby apod. byly udržované a poměrně čisté. Problém spíše byl na plaži. Jelikož byla bouřka + velký vítr, tak se na pláž dostalo velké množství řas. Zarazilo nás, že s tím Řekové nic moc nědělají a několik dní to tam jen tak stálo, jak na pláži, tak i ve vodě. Po pár dnech to začli hrnout na velké hromady, ale za celých 10 dní dovolené to prakticky celkově neodstranili a na mnohých místech to vypadalo dost odporně. Chodili jsme proto 2-3km dál, kde byla pláž v mnohém lepším stavu, protože se tam evidentně nenaplavilo tolik řas. Celkově tam ani nebylo moc lidí a voda byla i čistější.
Na hotelu se uklízelo pravidelně každý druhý den, avšak dojem z ubytování to moc nevylepšovalo. Ačkoliv nejsme nijak nároční klienti, tak celkově vybavení bylo staré, hodně opotřebované, na zdech v koupelně byla dost plíseň a celkově koupelna nebudila dojem čistoty. Nevrátili bychom se sem.
Přijeli jsme do špatného počasí, ale to už je prostě jen pech :-). Vlastně zhruba půlku dovolené bylo škaredě a půlku hezky. Celkově okolí hotelu a ulice mezi restauracemi, obchody, kluby apod. byly udržované a poměrně čisté. Problém spíše byl na plaži. Jelikož byla bouřka + velký vítr, tak se na pláž dostalo velké množství řas. Zarazilo nás, že s tím Řekové nic moc nědělají a několik dní to tam jen tak stálo, jak na pláži, tak i ve vodě. Po pár dnech to začli hrnout na velké hromady, ale za celých 10 dní dovolené to prakticky celkově neodstranili a na mnohých místech to vypadalo dost odporně. Chodili jsme proto 2-3km dál, kde byla pláž v mnohém lepším stavu, protože se tam evidentně nenaplavilo tolik řas. Celkově tam ani nebylo moc lidí a voda byla i čistější.
Na hotelu se uklízelo pravidelně každý druhý den, avšak dojem z ubytování to moc nevylepšovalo. Ačkoliv nejsme nijak nároční klienti, tak celkově vybavení bylo staré, hodně opotřebované, na zdech v koupelně byla dost plíseň a celkově koupelna nebudila dojem čistoty. Nevrátili bychom se sem.
Asi 400-500m od hotelu (možná víc). Pláž byla hodně dlouhá (asi hodinka cesty tam i zpět podél pláže), ale dost úzká. Co nás zarazilo, že písek na pláži nebyl nikdy suchý, vždy byl mokrý :-) a písek byl hodně udusaný. Má to své výhody i nevýhody. Pokud vás nezastihne škaredé počasí jako nás, tak věřím, že pláž může být i čistá, ale jinak se o ni moc Řekové nestarají. Teda abych to upřesnil... o to, co vyplaví moře. Jinak, co se týče odpadků nebo třeba špačků od cigaret, tak to jsem tam skoro neviděl. Uvítali bychom tam např. nějakou sprchu nebo hadici s vodou :).
Stravabez stravování... kolem se nachází dostatek menších marketů a cca 15-20min pěšky od hotelu se nachází středně velký market (Express market), kde je všeho dostatek. Jinak samozřejmě v okolí na hlavní třídě (asi 5-10min od hotelu) se nachází plno restaurací, klubů, fast foodů apod. Párkrát jsme zašli do restaurace Sirocco, kde velmi dobře vaří a je tam výborná usměvavá obsluha. Před restaurací vždy postává nejspíše majitel a velice dobře se o hosty stará (moc rád bych tohle viděl i u nás v ČR).
UbytováníStaré, jednoduché, ne moc udržované dvoulůžkové studio, kde byla plíseň v koupelně a celkově studio působilo dost neudržovaně. Velký balkón byl super a i výhled na vzdalené moře + ostrůvek byl fajn.
SlužbyMajitelé byli přátelští a služeb hotelu, kromě uklízení, jsme nijak nevyužívali. Trošku nás zarazilo, že v den odletu nikdo nebyl ani na recepci, aby si přebral pokoj/klíče. Vlastně za celou dobu jsme na recepci skoro nikoho neviděli :-). Byl to takový menší rodinný hotel s přátelskou atmosférou.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Radomír P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v poklidné oblasti, doporučuji, je tam levněji až o 1/2 oproti rušných ulic. Naprostá spokojenost. Lepší než Bulharsko:-)
Ubytování v poklidné oblasti, doporučuji, je tam levněji až o 1/2 oproti rušných ulic. Naprostá spokojenost. Lepší než Bulharsko:-)
procházkou 5 - 10 min. pláž prázdná, čistá písčitá, ideál.
StravaByli jsme beze stravy, odkázáni na sebe. Místní lidé velmi laskaví a ochotní. Byla to nejlepší volba.
UbytováníPokoj s kuchyňkou dobře zařízen, toustovač, topinkovač, varná konvice, dvouplotýnkový vařič a nádobí. Koupelna s WC čístá.
SlužbyHotel super, nikdo nikoho neobtěžoval, skvělé. Možnost půjčení moto nebo auta. To obvzlášť doporučujeme!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Alena Vyoralová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta dobrá, delegát se snažil, rozčarování, že nebyla žádná pláž s lehátky.
Cesta dobrá, delegát se snažil, rozčarování, že nebyla žádná pláž s lehátky.
Pláž naprosto nevyhovující pro sport a šnorchlování. Na koupání stačí, pakliže se člověk opaluje u hotelového bazénu.
Stravana dovolené mimo kafe nevařím. Strava po tavernách nám vyhovuje.
UbytováníUbytování stačilo,nejsme nároční. Chyběla pouze prádlová skříň, i když místa by bylo dost. Trochu pokulhával úklid.
Během našich patnácti dnů jsme měli pouze jednou vyměněné ručníky a povlečení.
žádné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ideální dovolená pro milovníky koupání v průzračném moři, obdivovatele přírody a řecké pohostinnosti. Klidné místo s rodinnou atmosférou, s možnostmi výletů na loďkách - bílé oblázkové pláže, bílé útesy, mořské jeskyně, želvy............koncentrované blaho :)
Ideální dovolená pro milovníky koupání v průzračném moři, obdivovatele přírody a řecké pohostinnosti. Klidné místo s rodinnou atmosférou, s možnostmi výletů na loďkách - bílé oblázkové pláže, bílé útesy, mořské jeskyně, želvy............koncentrované blaho :)
Pláž 5min od ubytování sice malá, ale nikdy přeplněná. Možnost příjemného stínu pod stromy. Lehátka se slunečníkem na celý den za pouhé 3 eura. Voda a pláž vždy perfektně čisté. Přístup do vody i pro velmi malé děti - písková mělčina bez ostrých kamenů či ježků, medůz a řas, vhodná pro všelijaké pinkání a dovádění. Je možné došnorchlovat až do míst výskytu dospělých želv.
StravaZájezd jsem zakoupila bez předplacené stravy. Možnost vaření z kvalitních místních domácích surovin v dostatečně vybavené kuchyňce. V blízkosti několik taveren s báječnou poctivou řeckou kuchyní.
UbytováníZ každého pokoje luxusní výhled na moře. Před každým pokojem obytný balkon či terasa. Velká obytná terasa s výhledem na moře a stálým osvěžujícím vánkem. Ubytování prosté, čisté, bez komárů, jak by se dalo u moře očekávat.
SlužbySlužby hotelu standartní.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...