Dovolená splnila očekávání. Jeli jsme v rámci last minut a bylo to super. Se vším jsme byli spokojeni - ubytování, strava, moře, pláž, okolí ...
PlážPláž krásná, čistá, dlouhá, písčitá. Spoustu mušliček. Dostatek lehátek i prostoru pro deku. Pláž s pozvolným stoupáním. Na pláži možnost sportovního vyžití nebo domluvení výletů.
StravaStrava nám chutnala. Vždy si bylo z čeho vybrat. Snídaně se opakovala, ale byla pestrá - salámy, zelenina, volská oka, omelety, párky, slanina, fazole, lívanečky, ovoce, cereálie, musli, sýry, džemy, sladké buchty, pečivo, káva, džusy ..... Oběd i večeře, taky pestrá - vždy bylo z čeho vybrat. Bylo i pivo a bílé nebo červené víno. Opět ovoce, sladké, zmrzlina .... Dále byly k dispozici drinky a přes den drobné občerstvení - opravdu dostatek všeho. Nikdy nic nechybělo, obsluha neustále doplňovala. U jídla Vás nikdo nehonil ani nevyháněl, že už je zavřeno. Klidně jsme mohli sedět a jíst jak dlouho jsme chtěli.
UbytováníSplňovalo vše co bylo potřeba, stejně se na pokoji jen přespí. Úklid byl každý den a tím výměna ručníku a úklid pokoje (zametání, vytírání), vynesení odpadků.
SlužbyVše fungovalo. Na recepci vždy vyhověli.