Marelen Hodnocení: 4/5
od 10 139 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 139 Kč za os.
od 10 210 Kč za os.
od 9 771 Kč za os.
od 10 372 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Nehodnoceno (na základě 82 hodnocení)
Yveta Kuttnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomiínat.
Báječná dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomiínat.
Skvělá.
StravaStravovali jsme se sami.
UbytováníK naší plné spokojenosti.
SlužbyNaprosto dostačující.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Iva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku, včetně časů letů. Delagátka přítomná několikrát týdně. Hotel blízko moře a zároveň blízko
obchodů a taveren. Oblast klidná, tichá. Prostě paráda.
Vše bylo v pořádku, včetně časů letů. Delagátka přítomná několikrát týdně. Hotel blízko moře a zároveň blízko
obchodů a taveren. Oblast klidná, tichá. Prostě paráda.
Pláž je cca 100 m od hotelu. Je zde možnost půjčení lehátka a slunečníku, ale člověk se může jen tak plácnout na písek na deku. Moře čisté a teplé i v polovině září.
StravaStravovali jsme se sami. Na snídaně jsme si nakoupili v některém z blízkých obchodů a ne obědy a večeře jsme chodili do taveren. Ty jsou opravdu všude. Jídlo vždy výborné a veliké porce, které se ani nedají sníst.
UbytováníHotel pěkný, čistý a udržovaný, včetně velkého bazénu. Úklidy pokoje denně, výměna prádla každé 3 dny. Personál příjemný a vstřícný. Kuchyňka vybavená základním nádobím, vařičem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mražáčkem.
SlužbyVýborné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela Budíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné prostředí, k moři blízko, velmi vstřícný majitel
Pěkné prostředí, k moři blízko, velmi vstřícný majitel
pláž plná lehátek za poplatek, jsou zde i místa na ležení na písku, v dosahu sprcha
Ubytovánípěkné pokoje, klid, horší celodenní hudba u baru u bzénu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bezvadná dovolená LM.
Bezvadná dovolená LM.
Na pláž jsme chodili přímou cestou z hotelu, cca 150 m, všude lehátka se slunečníky, asi o 200 m dál veřejná pláž, kde se dalo ležet jen na dece.
Já jsem si domluvila s personálem plážové restaurace lehátka zdarma, jen za konzumaci. Jinak set lehátek se slunečníkem stojí 8-10 euro denně. Lehátka super, vysoká matrace, podhlavník. Lidí na to, že už téměř končila sezona, hodně, ale jelikož kolem nás byli jen samí cizinci, tak nám nevadilo, že ležíme jen kousek od sousedů.
Moře super, teplé, čisté, den před příletem byla bouřka, takže sem tam řasy, to je prostě příroda, ale zato zase bezva vlny.
Dno písčité, jen při vstupu oblázky, ale stačilo se koukat, kam šlapeme. Boty jsme nepotřebovali.
Po pláži chodí prodejci různých "cetek", když projevíte sebemenší zájem, tak se jich těžko zbavujete. Ale jinak neobtěžují. Pak tam chodily 3 thajské masérky, využila jsem 2x masáž zad, za půl hodiny 10 euro. Masáž úplně super.
Byli jsme bez stravy. V "kuchyňce" základní nádobí, dvouvařič, varná konvice.
Kousek od hotelu spousta restaurací, chodili jsme do dvou, výborné jídlo všude. Ale v restauraci IDEAL jsme si připadali jako VIP, skvělý majitel, skvělý personál. Vlastně všude, i v obchodech, kam jsme přišli, milý přístup, úsměvy.
Dále jsme se stravovali v plážové restauraci, taky super, všude porce, které jeden člověk nesní.
Byla možnost stravy také v baru u bazénu v hotelu.
Ve městě supermarket, další možnost nákupu všeho potřebného.
Komplex má 1 hlavní budovu, pokud jsem dobře zaznamenala, tam Češi ubytovaní nebyli, jen cizinci. Pak tam jsou další 2 budovy, my jsme byli s dalšími českými turisty ubytovaní v budově s venkovní jídelnou, hned vedle venkovního baru.
Bazén s bazénkem pro děti, čistá ale studenější voda.
1 místnost s koutkem na vaření, 1 manželská postel, 1 přistýlka, skříň s dostatkem úložného prostoru, pár ramínek, komoda se šuplíky, zrcadlo, televize (v ovladači nebyli baterie, krytka na baterie na šroubek, který nešel povolit). Klimatizace, kterou jsme nemuseli použít. Balkon s posezením, mezi balkony zděné zídky, takže si naštěstí sousedé nekoukají do talíře.
Malá koupelnička s WC, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout se závěsem.
Všude čisto, k dispozici ručník a osuška pro každého, které obden vyměňovali, dostatek toaleťáku, obden vytřeno, 2x za pobyt výměna povlečení, nemůžu nic vytknout.
Jediné, co mi trochu vadilo, byly dost tvrdé matrace a dost malý polštář. Na přikrytí prostěradlo a pro chladnější noci deka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme s manželem s touto dovolenou moc spokojení, měli jsme krásné horké počasí, pro ležení na pláži a koupání v moři ideální. Krásně jsme si odpočinuli a nemuseli nic řešit :). V obchodech atd. byli všude milí, usměvaví lidé. Hodně se nám zde líbil noční život, i když jinak do barů moc nechodíme. Tady byla na hodně místech večer živá hudba, různý karaoke, skvělé koktejly, prostě super. Hotel je naštěstí trochu stranou od tohoto ruchu, takže se dalo i klidně spát, a také zde platí noční klid od 12h a opravdu se to snažili dodržovat.
Byli jsme s manželem s touto dovolenou moc spokojení, měli jsme krásné horké počasí, pro ležení na pláži a koupání v moři ideální. Krásně jsme si odpočinuli a nemuseli nic řešit :). V obchodech atd. byli všude milí, usměvaví lidé. Hodně se nám zde líbil noční život, i když jinak do barů moc nechodíme. Tady byla na hodně místech večer živá hudba, různý karaoke, skvělé koktejly, prostě super. Hotel je naštěstí trochu stranou od tohoto ruchu, takže se dalo i klidně spát, a také zde platí noční klid od 12h a opravdu se to snažili dodržovat.
Pár minut pěšky od hotelu je širší písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře. Moře bylo krásně čísté s malými rybkami, byli jsme zde na konci srpna a voda byla příjemně teplá. Na pláži je možné ležet na vlastní dece, nebo na lehátkách se slunečníkem za poplatek 7-10 euro. Na pláži jsou sprchy a wc, vše bylo v pořádku.
UbytováníHotel je moc hezký, s úžasným bazénem. Pokoj byl poměrně prostorný, vybaven linkou, ledničkou, televizí, hezký velký balkon. S koupelnou to bylo horší, sprchový kout je hodně malý, odtok celkem zapáchal a chyběl fén na vlasy. Další mínus byla velmi tvrdá matrace i polštáře. Ale jinak jsme tu byli moc spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zuzana Jánošková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemná dovolená. Moc jsme si to užili.
Velmi příjemná dovolená. Moc jsme si to užili.
Abych byla upřimná, tak jsou na Zakynthosu hezčí pláže. Ale nerada bych, aby to působilo, že to tam bylo špatné. Tím, že máme malé ditě, tak jsme si to tam moc užili. Nevím, možná jsme měli smůlu - moc nemusím vlny a z těch 10 dnů 9 foukalo a vlnilo. Díky tomu tam bylo i docela dost chaluh. Pak jsme tedy objevili, že je potřeba jít na kraj pláže (chodili jsme vlevo) a tam to moře bylo klidnější a velmi příjemné. Pro děti je to místo ale jak vyšité. Velmi pozvolný vstup do moře, příjemný písek. Takže určitě doporučuji. :-)
StravaMěli jsme zájezd bez stravy, ale v Tsilivi opravdu není problém se skvěle najíst. Tahle dovolená byla gurmánským zážitkem. Pro mě TOP 3 restaurace - Yum Yum, The Brothers, Avli. Frappe nejlepší v barech na pláži. :-)
UbytováníMoc hezký hotel, na klidném místě (když nepočítám občasné "vyrušení" z vedlejšího hotelu ve formě ohňostroje a operního vystoupení :-)). Areál hotelu velmi příjemný s hezkým bazénem (ne, že bychom ho moc využívali :-)). Hezké pokoje s dostatkem úložných prostorů, čisté. Příjemný prostorný balkon se stínem (dojem kazil jenom výhled na nějakou rozpadlou chajdu). Je potřeba počítat s malinkou koupelnou - nebo spíš s opravdu prťavým sprchovým koutem.
SlužbyVše v naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...