Roseland
od 16 558 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 558 Kč za os.
od 10 275 Kč za os.
od 13 577 Kč za os.
od 12 119 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Asi 3 minuty od hotelu. Čistá, písčitá. Moře bez větších vln, vhodné pro děti. Možnost vodních sportů + 3 kiosky s občerstvením.
StravaKaždý si vybere.
UbytováníBydleli jsme ve studiu. Pokoj byl velký, ale v kuchyňce není k dispozici žádné nádobí. Jinak čistý.
SlužbyPříjemná obsluha. S výměnou ručníků na pokoji trochu pokulhávali. Pokud budete odjížděj poslední den až večer je zde úschovna zavazadel a hotel nabízí zázemí, kde se můžete osprchovat včetně zapůjčení ručníku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené dobrý.
Celkový dojem z dovolené dobrý.
pláž pěkná písčitá, voda čistá, ale cesta k pláži lemovaná odpadky
StravaVýběr jídel na týden dostačující, naprosto nevyhovující dětské menu - každý den hranolky, pizza a smažené rybí prsty nebo kuřecí nugety, pokud se objevilo něco vhodnějšího, na jídlo se vrhali dospělí a na děti se nedostalo. Chybělo nám ovoce, pokud donesli broskve, blumy, víno tak jen v malém množství v porovnání s nakrájenými a tudíž oschlými jablky a pomeranči, takže se dostalo většinou jen na ty, co byli poblíž. Melounů bylo myslím dostatek. Odpoledne nebylo k dispozici pro děti bohužel ovoce žádné! Kladně hodnotím nabídku nápojů.
UbytováníByli jsme ubytováni do "smradlavého"pokoje po kuřácích, který byl i špatně uklizený a se špinavým přehozem přes postel, naštěstí nám hotel nabídl uklizenou náhradu. Vynášení odpadkového koše jsme museli upomínat na recepci.
Službycelkový dojem dobrý, jako nekuřáckou rodinu s dětmi nás obtěžovali všudypřítomní kuřáci - kouřilo se nejen v baru, kam si chodily děti pro pítí,ale všude na venkovním posezení, u bazénů,...
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Asi 3 minuty od hotelu. Čistá, písčitá. Moře bez větších vln, vhodné pro děti. Možnost vodních sportů + 3 kiosky s občerstvením.
StravaKaždý si vybere.
UbytováníBydleli jsme ve studiu. Pokoj byl velký, ale v kuchyňce není k dispozici žádné nádobí. Jinak čistý.
SlužbyPříjemná obsluha. S výměnou ručníků na pokoji trochu pokulhávali. Pokud budete odjížděj poslední den až večer je zde úschovna zavazadel a hotel nabízí zázemí, kde se můžete osprchovat včetně zapůjčení ručníku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené dobrý.
Celkový dojem z dovolené dobrý.
pláž pěkná písčitá, voda čistá, ale cesta k pláži lemovaná odpadky
StravaVýběr jídel na týden dostačující, naprosto nevyhovující dětské menu - každý den hranolky, pizza a smažené rybí prsty nebo kuřecí nugety, pokud se objevilo něco vhodnějšího, na jídlo se vrhali dospělí a na děti se nedostalo. Chybělo nám ovoce, pokud donesli broskve, blumy, víno tak jen v malém množství v porovnání s nakrájenými a tudíž oschlými jablky a pomeranči, takže se dostalo většinou jen na ty, co byli poblíž. Melounů bylo myslím dostatek. Odpoledne nebylo k dispozici pro děti bohužel ovoce žádné! Kladně hodnotím nabídku nápojů.
UbytováníByli jsme ubytováni do "smradlavého"pokoje po kuřácích, který byl i špatně uklizený a se špinavým přehozem přes postel, naštěstí nám hotel nabídl uklizenou náhradu. Vynášení odpadkového koše jsme museli upomínat na recepci.
Službycelkový dojem dobrý, jako nekuřáckou rodinu s dětmi nás obtěžovali všudypřítomní kuřáci - kouřilo se nejen v baru, kam si chodily děti pro pítí,ale všude na venkovním posezení, u bazénů,...
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.