Daria G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2024
Hotel je intimní a útulný, jídlo je velmi dobré, personál hotelu je milý a velmi ochotný Pláž s malým počtem hostů, moje první dovolená, kde jsem si mohl odpočinout a uklidnit se.
Hotel je intimní a útulný, jídlo je velmi dobré, personál hotelu je milý a velmi ochotný Pláž s malým počtem hostů, moje první dovolená, kde jsem si mohl odpočinout a uklidnit se.
Klid a pohoda, málo lidí, doporučuji lidem, kteří nemají rádi davy.
StravaJídlo je chutné
UbytováníPokoje byly velmi pěkné, prostorné, čisté, personál se snažil udržovat vše čisté. Opravdu vysoký standard v tomto hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







