Jindra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2023
Byla to už naše pátá návštěva tohoto hotelu. Navraceli bychom se, kdybychom om byli nespokojení.
Byla to už naše pátá návštěva tohoto hotelu. Navraceli bychom se, kdybychom om byli nespokojení.
Bazény a vířivky super!
StravaJídlo je pestré, čerstvé, vaří se i regionální kuchyně, prostě prima.!
UbytováníPokoje čisté, pěkné, dobře vybavené, světlé.
SlužbyVelmi příjemní a ochotní lidé ve službách. Hotel má neskutečně příjemnou atmosféru.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







