Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 784 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 784 Kč za os.
od 8 895 Kč za os.
od 8 994 Kč za os.
od 7 466 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
HELENA DĚDKOVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolené jsme byli velice spokojeni, každý večer tam byl zábavný program, hudba no žádná nuda.
Na dovolené jsme byli velice spokojeni, každý večer tam byl zábavný program, hudba no žádná nuda.
Pláž byla čistá,prostorná v tomto období tam bylo méně lidí ,místa spoustu .Moře čisté i teplé.
StravaJídlo bylo rozmanité ,nikdy se nestalo že by něco došlo ,stále bylo doplněno.I víno k obědu i večeři bylo kvalitní a bylo z lahve a ne točené.
UbytováníNa ubytování jsme nečekali dlouho,pokoj byl velký čistý a hlavně se nám dobře spalo na jejich posteli.
SlužbySlužby- spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel Škurek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je takový: Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni.
Celkový dojem je takový: Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni.
Pláž hned u hotelu za oplocením, chodníkem a cyklostezkou. Její délka je "od nevidím až po nevidím" Při našem pobytu od 30.8. do 10.9. absolutně volná, ve špičce odstup od sousedů 6-10 metrů. Pro nás jako důchodce byla cena lehátka a zabudovaného deštníku 3,5 Euro na osobu a den příliš velká (3,5 x 2 osoby x 10 dní= 70 Euro, při kurzu 28,20 Kč/Eu = 1974 Kč). Bez možnosti volby třeba dopoledne/odpoledne za menší cenu, také to bylo poznat na využití lehátek. Typické bylo jednání Španělů, ti přijeli autem, zaparkovali, donesli dva deštníky, dvě křesílka, plážové podložky a v podvečer odjeli.
Pláž je z jemného štěrku, výraz hrubší písek není správný. Vstup do moře 5 metrů pozvolný, potom je "schod" asi 25-40 cm, malé děti mohou mít s tímto problém, také jsme jich tam moc neviděli, rodiče raději využívali hotelového bazénu, ten byl na tak velký hotel (500 pokojů) jen jeden + dětský, využíván byl na 105%.
Moře. Celou dobu našeho pobytu poměrně velké vlny, teplota vody příjemná, voda vlivem neustálého příboje poněkud zakalená, brýle se šnorchlem se nedaly použít. Některá subjektivní hodnocení, ta poněkud záporná, nezabránila tomu, že jsme byli velmi spokojen. .
Ani jedna připomínka. Sortiment, který se všude nevidí. Nikdo "nehlídal", kolik čeho si berete, personál stíhal nápor hostů z 500 pokojů. Když někdo napíše, že po čtyřech dnech je např. nabídka ke snídani stále stejná, nemá pravdu. Zeptal bych se ho, ať mi napíše, co snídá doma 12 dní, aby to bylo každý den jiné. Rádi jsme zjistili a využili denní nabídku jídel z ryb.
Při "All inclusive" si nikdo nemohl stěžovat, provoz bufetu u bazénu vyhovoval a fronty minimálně, restaurace v provozu 10-24 hod.
Ubytování úměrné 4*. Denní úklid ( až jsme někdy odmítali), doplňování všeho potřebného v koupelně každý den.
Zápor: Postele vrzaly při každém pohybu na nich.
Ne všech služeb jsme využili (masáže a pod). Kladem bylo bezplatné zapůjčení velkých osušek (výměna 1 Euro; záloha 12 Euro/kus, vrátí při odevzdání).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
HELENA DĚDKOVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolené jsme byli velice spokojeni, každý večer tam byl zábavný program, hudba no žádná nuda.
Na dovolené jsme byli velice spokojeni, každý večer tam byl zábavný program, hudba no žádná nuda.
Pláž byla čistá,prostorná v tomto období tam bylo méně lidí ,místa spoustu .Moře čisté i teplé.
StravaJídlo bylo rozmanité ,nikdy se nestalo že by něco došlo ,stále bylo doplněno.I víno k obědu i večeři bylo kvalitní a bylo z lahve a ne točené.
UbytováníNa ubytování jsme nečekali dlouho,pokoj byl velký čistý a hlavně se nám dobře spalo na jejich posteli.
SlužbySlužby- spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel Škurek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je takový: Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni.
Celkový dojem je takový: Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni.
Pláž hned u hotelu za oplocením, chodníkem a cyklostezkou. Její délka je "od nevidím až po nevidím" Při našem pobytu od 30.8. do 10.9. absolutně volná, ve špičce odstup od sousedů 6-10 metrů. Pro nás jako důchodce byla cena lehátka a zabudovaného deštníku 3,5 Euro na osobu a den příliš velká (3,5 x 2 osoby x 10 dní= 70 Euro, při kurzu 28,20 Kč/Eu = 1974 Kč). Bez možnosti volby třeba dopoledne/odpoledne za menší cenu, také to bylo poznat na využití lehátek. Typické bylo jednání Španělů, ti přijeli autem, zaparkovali, donesli dva deštníky, dvě křesílka, plážové podložky a v podvečer odjeli.
Pláž je z jemného štěrku, výraz hrubší písek není správný. Vstup do moře 5 metrů pozvolný, potom je "schod" asi 25-40 cm, malé děti mohou mít s tímto problém, také jsme jich tam moc neviděli, rodiče raději využívali hotelového bazénu, ten byl na tak velký hotel (500 pokojů) jen jeden + dětský, využíván byl na 105%.
Moře. Celou dobu našeho pobytu poměrně velké vlny, teplota vody příjemná, voda vlivem neustálého příboje poněkud zakalená, brýle se šnorchlem se nedaly použít. Některá subjektivní hodnocení, ta poněkud záporná, nezabránila tomu, že jsme byli velmi spokojen. .
Ani jedna připomínka. Sortiment, který se všude nevidí. Nikdo "nehlídal", kolik čeho si berete, personál stíhal nápor hostů z 500 pokojů. Když někdo napíše, že po čtyřech dnech je např. nabídka ke snídani stále stejná, nemá pravdu. Zeptal bych se ho, ať mi napíše, co snídá doma 12 dní, aby to bylo každý den jiné. Rádi jsme zjistili a využili denní nabídku jídel z ryb.
Při "All inclusive" si nikdo nemohl stěžovat, provoz bufetu u bazénu vyhovoval a fronty minimálně, restaurace v provozu 10-24 hod.
Ubytování úměrné 4*. Denní úklid ( až jsme někdy odmítali), doplňování všeho potřebného v koupelně každý den.
Zápor: Postele vrzaly při každém pohybu na nich.
Ne všech služeb jsme využili (masáže a pod). Kladem bylo bezplatné zapůjčení velkých osušek (výměna 1 Euro; záloha 12 Euro/kus, vrátí při odevzdání).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.