Hotel Katalánsko

Španělsko

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Růžena Hájková

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.

Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.

Cena 2,0 / 5

Strava

Se stravou, pestrou nabídkou, jsme byli spokojeni.

Ubytování

S manželem jsme byli ubytovaní v pokoji s výhledem na moře, což se nám hodně líbilo.
Každý druhý den povlékali postele a ve středu nám díky nepozornosti pokojské odnesli do prádelny i naše pyžama.Ve 22 hod. jsem tuto skutečnost nahlásila v recepci s požadavkem, aby pyžama našli a vyprali, že si je druhý den vyzvednu po návratu z výletu. Recepční nebyly vstřícné ani ochotné záležitost řešit, 3 noci jsme se museli obejít bez pyžam, což s ohledem na jedno prostěradlo na přikrytí nebylo příjemné. Za chybu se nám z hotelu nikdo neomluvil a nebýt paní Denisy, tak jsme snad odjeli bez nich.

Služby

Nepříjemnost s pyžamy jsem uvedla výše, čekala jsem, že po návratu z výletu na nás budou pyžama čekat vypraná v recepci a recepční se za chybu, kterou jsme nezavinili, omluví.
Vzhledem k tomu, že jsme na některé výlety odjížděli už v 8,30 hod., měli jsme málo času na klidnou snídani, protože jídelna otvírala až v 8 hodin a nahrnulo se do ní velké množství hostů. Doporučovala bych, aby na snídani bylo alespoň 3/4 hodiny.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Filtrovat recenze

Růžena Hájková

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.

Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.

Cena 2,0 / 5

Strava

Se stravou, pestrou nabídkou, jsme byli spokojeni.

Ubytování

S manželem jsme byli ubytovaní v pokoji s výhledem na moře, což se nám hodně líbilo.
Každý druhý den povlékali postele a ve středu nám díky nepozornosti pokojské odnesli do prádelny i naše pyžama.Ve 22 hod. jsem tuto skutečnost nahlásila v recepci s požadavkem, aby pyžama našli a vyprali, že si je druhý den vyzvednu po návratu z výletu. Recepční nebyly vstřícné ani ochotné záležitost řešit, 3 noci jsme se museli obejít bez pyžam, což s ohledem na jedno prostěradlo na přikrytí nebylo příjemné. Za chybu se nám z hotelu nikdo neomluvil a nebýt paní Denisy, tak jsme snad odjeli bez nich.

Služby

Nepříjemnost s pyžamy jsem uvedla výše, čekala jsem, že po návratu z výletu na nás budou pyžama čekat vypraná v recepci a recepční se za chybu, kterou jsme nezavinili, omluví.
Vzhledem k tomu, že jsme na některé výlety odjížděli už v 8,30 hod., měli jsme málo času na klidnou snídani, protože jídelna otvírala až v 8 hodin a nahrnulo se do ní velké množství hostů. Doporučovala bych, aby na snídani bylo alespoň 3/4 hodiny.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250