Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 731 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 55 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Iveta Komadová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vyborny
vyborny
pristup k plazi super voda cista
Stravastrava vynikajuca a komu sa nepaci nech ide do restauracie
Ubytováníchodili sme sem iba spavat balkon velky stale cisto
Službyvinikajuce
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Začátek dovolené byl hodně stresující.Zpožděný let, zmatek v hledání přepravce zajišťujícího transfer na letiště, bez jazykového vybavení téměř neřešitelné. Z těchto důvodů pozdní příjezd do hotelu tzn. bez večerě. První dojem v hotelu s ostrahou, která byla v pohotovosti nás hodně překvapil.Po dobu dovolené neustálý hluk dnem i nocí. Personál se snažil tišit, ale nebylo to k ničemu. Do pokoje nám teklo stěnou a stropem - byli jsme v posledním patře, koupena nebyla větraná - pocit zatuchlosti.Z důvodu umístění hotelu jsme mohli každodenně slyšet pouliční rachot, který byl způsobený bujarým nočním životem tohoto města. Na konci pobytu jsme měli možnost vzhledem k ranním hodinám odjezdu vidět pouliční "boje" těch co končili na diskotékách a ostatních turistů. Vše bylo hodnoceno, jako crazy. Hotel doporučuji lidem, kteří v noci nespí a přes den bdí.
Začátek dovolené byl hodně stresující.Zpožděný let, zmatek v hledání přepravce zajišťujícího transfer na letiště, bez jazykového vybavení téměř neřešitelné. Z těchto důvodů pozdní příjezd do hotelu tzn. bez večerě. První dojem v hotelu s ostrahou, která byla v pohotovosti nás hodně překvapil.Po dobu dovolené neustálý hluk dnem i nocí. Personál se snažil tišit, ale nebylo to k ničemu. Do pokoje nám teklo stěnou a stropem - byli jsme v posledním patře, koupena nebyla větraná - pocit zatuchlosti.Z důvodu umístění hotelu jsme mohli každodenně slyšet pouliční rachot, který byl způsobený bujarým nočním životem tohoto města. Na konci pobytu jsme měli možnost vzhledem k ranním hodinám odjezdu vidět pouliční "boje" těch co končili na diskotékách a ostatních turistů. Vše bylo hodnoceno, jako crazy. Hotel doporučuji lidem, kteří v noci nespí a přes den bdí.
Pláž přeplněná, malá a v našem termínu měli asi prolém s kamalizací, velká část vytékala na pláž. Vstup do moře velmi příkrý.
StravaStrava dopadla z našeho hodnocení nejlépe, ochotný personál, čistota,
UbytováníPokoj malý se třemi lůžky, i když jsme byli dva. Po dotazu, jestli je možné to jedno lůžko odnést, nám bylo řečeno, že ne.
Do pokoje nám při dešti teklo stěnou i stropem.Koupelna nevětraná. Z balkónu jsme viděli do ostatních pokojů.
Služby hotelu průměrné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V celkovém shrnutí v poměru cena vs. kvalita to bylo vše na jedničku s hvězdičkou.
V celkovém shrnutí v poměru cena vs. kvalita to bylo vše na jedničku s hvězdičkou.
Pláž není čistě písčitá, jde o malé kamínky a rozdrcené mušle, ale pláž je čistá a krásná.
StravaStrava v hotelu slušná. Jídlo bylo chutné, formou bufetu, možnost balíčku při celodenním výletu.
UbytováníUbytování za danou cenu naprosto parádní. Pláž kousek, vybavení hotelu trochu zastaralé, ale dostačující, pokoj a koupelna menší. Vše bylo čisté, personál příjemný, možnost hotelového bazénu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela Švarcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd jsme si užili, ubytování bylo na tu cenu dobré, až na to, že jsme měli jen jednu zásuvku na pokoji.. jinak hotel mohu doporučit, personál příjemný, jídlo dobré, hlavně velký výběr, ale celkově bych tento hotel doporučila spíše mladým lidem.
Zájezd jsme si užili, ubytování bylo na tu cenu dobré, až na to, že jsme měli jen jednu zásuvku na pokoji.. jinak hotel mohu doporučit, personál příjemný, jídlo dobré, hlavně velký výběr, ale celkově bych tento hotel doporučila spíše mladým lidem.
Pláž čistá, moře super, jen je to tam celkem hlava na hlavě...
StravaNa stravu si nemůžeme absolutně stěžovat, švédské stoly, které jsou neustále doplňovány, takže pokud přijdete pět minut před koncem večeře, tak furt máte stále co si nandat na talíř. Výběr veliký, takže si každý najde své dle chuti.
UbytováníAž na jednu zásuvku a trochu horší kvalitu koupelny byl hotel fajn. Jen nedoporučuji pro rodiny s malými dětmi nebo pro starší lidi, kteří chtějí mít na dovolený fakt boží klid... Hotel je plný mladých lidí a hlavně je v bloku, kde dlouho do noci na ulici kráčí davy lidí a sousedí s dalšími podobnými hotely, kde bydlí taky mladí lidé, takže se moc dobře nevyspíte, pokud vám vadí hluk z venku.
SlužbyPersonál byl milý, hotel má svůj bazén, který jsme ale nevyužily, protože je v permanentním stínu.. chybí klimatizace, proto musíte celou noc větrat a tak se nevyhnete hluku z ulice. Na pokoji pouze jedna zásuvka v pokoji a jedna v koupelně, což taky není moc fajn. Jinak ale hotel působí příjemně, na Španělsko i celkem čistě a klidně bych se vrátila (s rozdvojkou do zásuvky :D )
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila a opravdu jsme si ji užili, jeli jsme parta 8 mladých lidí, která si jela užít party dovolenou. Město je opravdu hodně rušné, plné diskoték, barů, obchodů, někteří z nás tu byli podruhé a přišlo nám, že město žije ještě více, než když jsme tam byli poprvé. Oproti první návštěvě jsme více prošli okolí, které je moc pěkné. Průběh zájezdu, cesta i organizace byla v pořádku.
Dovolená se nám moc líbila a opravdu jsme si ji užili, jeli jsme parta 8 mladých lidí, která si jela užít party dovolenou. Město je opravdu hodně rušné, plné diskoték, barů, obchodů, někteří z nás tu byli podruhé a přišlo nám, že město žije ještě více, než když jsme tam byli poprvé. Oproti první návštěvě jsme více prošli okolí, které je moc pěkné. Průběh zájezdu, cesta i organizace byla v pořádku.
Jelikož jsme byli v Lloretu už podruhé můžeme porovnávat, když jsme zde byli před 7mi lety pláže byly čisté, voda průzračná a velké vlny a nebylo moc lidí (termín od 15.9.), teď jsme jeli začátkem září, takže lidí bylo více a byla i horší voda, byla sice průzračná, teplá a byly velké vlny, ale v moři místy byly listy, větvičky, smetí a sem tam i odpadky, zřejmě to bylo zaviněno bouřkou co tam byla před naším příjezdem a úplňkem. Nepříjemností oproti naši první návštěvě Lloretu byly i meduzy, na které jsme ve vodě sem tam narazili, některé byly neškodné a některé žahaly, ale zase jsme aspoň měli co v moři při šnorchlování pozorovat.
StravaSe stravováním jsme byli spokojeni, výběr byl sice téměř každý den podobný, ale myslím, že si každý přijde na své. Na snídaně sladké pečivo, obyčejné pečivo, vajíčka, slanina, párky, sýry, šunky, džemy, lupínky, káva, čaj, čokoláda atd., na večeři tři druhy salátu, zelenina, ryby, maso, rýže nebo těstoviny a opékané brambory, zákusky, ovoce a dva druhy zmrzliny, příjemně mě překvapilo, že byla zdarma voda na večeři, většinou co jsme mívali polopenzi v jiných destinacích jsme si pití na večeři museli dokupovat.
UbytováníPrvní den byla menší komplikace s ubytováním, místo pokoje s balkonem, který jsme měli objednaný jsem dostali pokoje bez balkonů, po domluvě na recepci jsme druhý den dostali nové pokoje s balkonem, v hotelu měli chybu v rezervaci. Hotel je pěkný čistý, udržovaný, personál ochotný a milý. Pokoje jsou rozmanité, jelikož nás jelo 8 a pokoje jsme po první dnu měnili, měli jsme možnost pokoje porovnat, dva pokoje byly totožné s předsíňkou se vstupem do koupelny, dále pokoje bez předsíňky, kde bylo méně místa, a dále velký pokoj s velkou koupelnou, kde byla vana. Do hotelu bych jela klidně znova, za tu cenu by jsme lepší nenašli, ale určitě bych chtěla pokoj s balkonem, jak jsme měli my, pokoj, který jsme měli první den měl pouze okno do šachty, takže žádné světlo ani čerstvý vzduch a místo na sušení věcí.
SlužbySlužby hotelu byly v pořádku, hotel čistý, každý den výměna ručníků a úklid, bazén se slanou vodou se svažujícím dnem, navzdory velikosti hotelu u bazénu moc lidí nebývalo, takže jsme si místo na lehátku našli. Na recepci je možnost zařízení výletů. Jediné co hotelu vytýkám je dostupnost wifi, v dnešní době mě překvapilo, že je zpoplatněná, prvních 15 min má sice člověk zdarma, ale pak si musí přes automat nebo na recepci zaplatit připojení, kdy den internetu stojí 5 euro, my jsme sice této služby nevyužili, ale myslím si, že tato služba by měl být základ, když i na pláži je připojení zdarma dostupné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...