Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Až na jednu věc bylo všechno skvělé...úklid pokojů. To nechává prostor pro přání... Kromě toho bylo všechno skvělé. Snídaně a večeře byly fantastické, stejně jako personál.
Až na jednu věc bylo všechno skvělé...úklid pokojů. To nechává prostor pro přání... Kromě toho bylo všechno skvělé. Snídaně a večeře byly fantastické, stejně jako personál.
Pláž je čistá, voda krásná a klesá to docela rychle.
StravaObsluha byla skvělá!!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







