Zuzana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Dovolená ???? za 1
Ráda se vrátím , jen s jinou cestovní kanceláří.
Cestovní kancelář od začátku nulová komunikace ani přidělený delegát o nás nevěděl, kdybychom mu nezavolali tak ani nevěděl že tam jsme. Nebo věděl že tam někdy někdo je , jen nevěděl kdy !
Na poprvé jsme měli vybraný a už zaplacený hotel, který nám byl zrušen a skoro týden jsme čekali na nabídku od cestovní kanceláře jiných hotelu.
Žádná nabídka, ale nepřišla ????
Nabídku jsme dostali až od CA.
Dovolená ???? za 1
Ráda se vrátím , jen s jinou cestovní kanceláří.
Cestovní kancelář od začátku nulová komunikace ani přidělený delegát o nás nevěděl, kdybychom mu nezavolali tak ani nevěděl že tam jsme. Nebo věděl že tam někdy někdo je , jen nevěděl kdy !
Na poprvé jsme měli vybraný a už zaplacený hotel, který nám byl zrušen a skoro týden jsme čekali na nabídku od cestovní kanceláře jiných hotelu.
Žádná nabídka, ale nepřišla ????
Nabídku jsme dostali až od CA.
Každé ráno upravená, čistá ????????
StravaStrava rozmanitá, každý den výběr.
Není co vytknout.
Není co vytknout, všechno bylo v pohodě, pokoje, koupelna čisté, paní každý den docházejí na úklid a výměnu ručníků.
SlužbyV hotelu milý usměvavý personál
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)











