• Od 6.4.2022 není třeba pro vstup do Španělska leteckou cestou vyplňovat příjezdový formulář, za předpokladu, že se cestující může prokázat:
 • 1. Dvě očkovací dávky, nesmí od druhé dávky uplynout více jak 270 dní; nebo 3 dávky, bez časového omezení platnosti
 • 2. Evropský certifikát o negativním antigenní testu ne starší než 24 hodin před odletem nebo o negativním PCR ne starší než 72 hodin před odletem
 • 3. Certifikát o prodělání nemoci, platný po 11 dnech od prodělané nemoci - délka platnosti certifikátu 180 dní
 • Pokud se cestující nemůže prokázat některým z uvedených certifikátů, musí vyplnit zmíněný formulář.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Hotel Guitart Central Park Resort & Spa

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Více o ubytování

od 7 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 46 912

Poloha

Areál hotelu se nachází na klidném místě v terasovité zahradě, necelých 400 m od pláže i centra.

Vybavení

Komplex se skládá ze 3 budov a apartmánového domu. Budovy jsou obklopeny rozlehlou exotickou zahradou. Areál disponuje restauracemi, bary, vířivkami, a rovnou 5 bazény, z nichž jeden je krytý a vyhřívaný. Dále je zde hostům k dispozici místnost s TV, čítárna a kongresový sál.

Ubytování

Nabízené ubytování je ve 2lůžkových pokojích, kde je ale možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, telefonem, topením a za poplatek trezorem. Vždy mají vlastní koupelnu a balkon.

Strava

Stravování je možné formou polopenze, plné penze nebo za příplatek All Inclusive. All Inclusive zahrnuje plnou menzi formou bohatých švédských stolů, dále také alkoholické i nealkoholické nápoje, svačiny během dne, a také zmrzlinu.

Služby

Mezi možnosti sportovního vyžití v areálu patří stolní tenis, pétanque, klasický tenis, návštěva tělocvičny nebo cvičení aerobiku. Pro děti jsou zde dětské kluby rozdělené podle věku.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek ano
 • Tenis ano
 • Tobogány ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,6/5
Invia

Velmi dobré (39 hodnocení)

Ubytování 3,1/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,2/5

Cena 3,5/5

Tento hotel je 133. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1187 v Costa Brava.

Anonym

Hodnocení 5,0/5
spatna doprava tam i zpet, jinak ok
Celkové hodnocení

spatna doprava tam i zpet, jinak ok

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Monika R.

Hodnocení 4,0/5
plaze a more ciste, dostupne od hotelu, personal usmevavy, pokoje uklizene, ciste, strava vyborna. Hodnotim na jednicku!
Celkové hodnocení

plaze a more ciste, dostupne od hotelu, personal usmevavy, pokoje uklizene, ciste, strava vyborna. Hodnotim na jednicku!

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Pavel K.

Hodnocení 2,5/5
Dovolená byla samozřejmě krásná, ale ze své zkušenosti z roku 2011 jsem čekal o dost více - snad platí, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Španělsko mám rád, zdejší lidé jsou mnohem pohodovější než Češi. Zmínit se musím, ale o dopravě autobusy (letadlem jsme z bezpečnostních důvodů nechtěli letět). Zájezd jsme koupili od CA a jeli s nejmenovanou CK připomíná mi to situaci v českém stavebnictví
Celkové hodnocení

Dovolená byla samozřejmě krásná, ale ze své zkušenosti z roku 2011 jsem čekal o dost více - snad platí, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Španělsko mám rád, zdejší lidé jsou mnohem pohodovější než Češi. Zmínit se musím, ale o dopravě autobusy (letadlem jsme z bezpečnostních důvodů nechtěli letět). Zájezd jsme koupili od CA a jeli s nejmenovanou CK připomíná mi to situaci v českém stavebnictví - velká stavební firma vyhraje státní zakázku, pak ji rozdělí na části a přeprodá ji už v první fázi se ziskem dalším třem stavebním firmám. Ty udělají totéž a nakonec skutečnou stavbu realizují malé firmy a přímo na stavbě pracují jen Ukrajinci a Romové. Podle toho také úroveň stavebnictví vypadá - dobré jsou jen zisky pro všechny aktéry. Doprava autobusy je zoufalá - poslední den jsem ještě dvě hodiny před odjezdem ani nevěděl odkud a kdy odjedeme - samozřejmě, že odjinud než přímo od hotelu - musíte s kufry toto místo hledat, v horku tam čekat - hodinu zpoždění i proti poslední informaci o čase příjezdu atd. atd. Doprava hrůza! V hotelu bydleli i Poláci - těm tentýž den přijel autobus až před hotel a v recepci čekali asi půl hodiny - čeští turisté, když je v 10 hodin dopoledne vyhodí z pokoje, čekají celý den a ještě je to takové, jak popisuji. Proč to nejde v ČR, když to jde u polských cestovních kanceláří??? Polsko je také na východě Evropy! Nejsem negativní, jen znám úroveň služeb např. pro Němce (v roce 2009 jsem jel s Němci námořní lodí Dora z Poreče do Benátek a úroveň služeb se nedá ani náhodou srovnat s úrovní českých cestovních kanceláří - nejde o konkrétní kanceláře, ale o celkovou situaci v českém byznysu všeobecně, kde na prvním místě nestojí zákazník, klient, ale rychlý a maximální zisk pro podnikatele... Je to širší problém a kolosální úspěch by měla asi nově vzniklá "cestovka", která by si organizovala všechno sama (od prodeje až po dopravu) a postavila do centra svého snažení klienta. Je to smutné.

Ubytování 2,3/5

Strava 2,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
V hotelu už jsem bydlel roku 2011 - nyní jsou pokoje nově zařízené, ale ne lépe - všechno je velmi malé, spartánské, všechno je z levných materiálů (sklo, dřevo), co nejjednodušší. Na všem je vidět, že jde o snižování nákladů, nikoliv o hosty. Špatné je, že přijedete před 10:00 hodinou dopoledne a ubytováni jste až ve 14:00 hodin, totéž při odjezdu - čekáte do večera na příjezd busu a nemáte už pokoj - typický nešvar českých cestovních kanceláří, které postupují stejně - byznys je byznys - o turisty příliš nejde, hlavně aby to bylo levné, organizačně jednodušší pro dopravní firmy a hlavně, aby jich ve stísněných autobusech odvezli co nejvíce. Nejde o spokojenost turistů. Vede mě to k úvaze, že už nikdy nepojedu s českou cestovní kanceláří, ale najdu si kancelář v Německu, kde jsem pracoval, domluvím se tam a znám standard jejich služeb. Na pokoji, kde jsme byli ubytováni chybělo číslo pokoje (bylo na dveřích napsáno obyčejnou tužkou; na pokoji byl rozbitý elektrický fen, který patřil k vybavení hotelu. Jinak lepší byl výhled z okna (než roku 2011) - výhled na bazény a zařízení v okolí hotelu. Ale to je tak všechno, co bylo lepší než v roce 2011.

Strava
Opět se nemohu ubránit srovnávání se stravováním v roce 2011 v tomtéž hotelu. Tehdy bylo úžasné - švédské stoly ráno, na oběd i na večeři (tehdy jsme také měli All-inclusive). Dnes se to nedá srovnat ani náhodou. Ceny jsou vyšší, ale služby jsou cca o 60-70 % nižší než v roce 2011. Doslova mě to šokovalo a přemýšlel jsem, co se stalo. Především se proměnila klientela hotelu - v roce 2011 to byly rodiny s dětmi včetně Američanů, nyní jen mládež od 15 do 25 let (většinou). Tuto mládež je lehké ošidit - stravování se nedá nazvat All-inclusive - výběr byl nyní maximálně z 5 - 8 jídel (např. večeře), v roce 2011 jsem napočítal jen pánví s typickou španělskou pánví "paelou" v nabídce na stolech cca 40 ks - každá jiná! Velký prostor jídelny z roku 2011 byl nyní rozdělen na 3 části - tedy zmenšen a nabídka šla o více jak 50 % dolů. Za vším je pouze snaha minimalizovat náklady a maximalizovat zisky - o hosty, strávníky, turisty nejde.

Služby hotelu
Hotel je permanentně přeplněný turisty, v recepci jsou neustále fronty těch co odjíždějí a přijíždějí - je lepší nic nechtít, než stát tyto fronty. Je to masová turistika dohnaná do extrému. Zase v roce 2011 stejný hotel působil jako oáza klidu a pohody pro rodiny s dětmi, měl více programů večer u bazénů atd. atd. Celkově jsem pochopil, že život je sice změna, ale v tomto případě - stejné město Lloret de Mar, stejný hotel - 99 % toho, co se změnilo, tak se změnilo k horšímu. Možná je lepší být mladý (a hloupý), nic nevědět, neznat, nemít žádné zkušenosti a pak se můžeme radovat všichni - majitelé ze zisků, my hosté a turisté z krásné dovolené.

Pláž
Pláže jsou ve městě dvě (Fenals a hlavní městská pláž) a s hotelem příliš nesouvisejí - vzdálenost do cca 1 km obě pláže. Pláže písčité, standard. OK jako všude kromě Chorvatska.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana P.

Hodnocení 3,2/5
Příroda a moře krásné,pláže čisté,upravené.
Celkové hodnocení

Příroda a moře krásné,pláže čisté,upravené.

Ubytování 1,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování šílený,vše staré, poničené a hlavně plíseň v koupelně.

Strava
Jídlo výborné

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Písečná,upravená,krásné čisté moře

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Hana Šafránková

Hodnocení 3,2/5
Bylo to krásné,jsme odpočati a každý výlet se vydařil,vnučka byla nadšená.
Celkové hodnocení

Bylo to krásné,jsme odpočati a každý výlet se vydařil,vnučka byla nadšená.

Ubytování 1,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Ubytování bylo strašné,nad popelnicema a vjezdem všech zásobovacích vozů,pokoj plný brouků i když se pokojská velice snažila,v koupelně plíseň,vše otlučené a opadaná omítka,za ty rok šetřené peníze z našich důchodů to ubytování nestálo ani trošku,jinak v takových pokojích jsou ubytováni hlavně češi.Chování personálu bylo velice pěkné a opravdu slušné,to nám trochu zpříjemnilo pobyt v těch strašných pokojích.

Strava
Strava byla výborná,velký výběr z jídel a z ovoce,personál v jídelně velice chválíme.

Služby hotelu
Služby hotelu zaslouží velkou pochvalu,veškerý personál velice ochotný.....jim patří naše poděkování.

Pláž
Na pláž to není daleko,jdete mezi obchůdky a cesta je příjemná.Pláž je úžasná,čistá,množství lidí neuvěřitelné ale každý si kousek místa najde,moře nádherné,čisté a dobře přístupné pro děti,za to bych dala i 20 hvězdiček.V okolí pláže různé památky takže večer jsou tam nádherné procházky.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Veronika Bártová

Hodnocení 0,7/5
Cesta autobusem strašná zastávky cca po 6hodinach. Vezla nás úplně jiná cestovka (monatour) autobus byl něco jako stará Karosa kterou sem jela k moři před 15lety. Vzhledem k 21. Století čeká člověk autobus se zásuvkami místem na nohy a ne že polovina lidí jela v luxusním buse a druhá v rachotine. A pak na konci dovolene nás ani nechtěli vyzvednout před hotelem kde nás vysadili. Byly velice drzí a
Celkové hodnocení

Cesta autobusem strašná zastávky cca po 6hodinach. Vezla nás úplně jiná cestovka (monatour) autobus byl něco jako stará Karosa kterou sem jela k moři před 15lety. Vzhledem k 21. Století čeká člověk autobus se zásuvkami místem na nohy a ne že polovina lidí jela v luxusním buse a druhá v rachotine. A pak na konci dovolene nás ani nechtěli vyzvednout před hotelem kde nás vysadili. Byly velice drzí a vše sem musela řešit a obvolavat aby nás někdo vyzvedl. Ale krásně mi bylo řečeno že nejsme plný autobus ale jen 4lide pro které nikdo nepojede. Cena tohoto zájezdu vůbec neodpovídala službám. Jsme velice zklamání. Už nikdy vice

Ubytování 0,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Ubytování vůbec neodpovídalo zaslaným údajům od vás. Pokoj byl starý bez klimatizace. Postel nebyla postel ale rozkládací gauč ve kterém byla 30cm díra mezi mnou a mim mužem. Koupelna plesnivá.

Strava
Grilované pokrmy před ňami vůbec nedělali veškeré příbory skleničky talíře špinavé. Dovezla jsem si obrovský opar na rtech. Se kterým sem poslední 3dny nemohla vůbec jíst. Nikdy sem vzovite nic takového nemela. Celkově skandalni. Někdy jsme na večeři čekali i půl hod na přidělení stolu

Služby hotelu
Jediné co odpovídalo zaslaným informacím, bazén.

Pláž
Na pláž přístup kousek ale po schodech které byly celé počurne a pokakane od lidí. Všude odpadky a smrad. Fotografie mi zde nejsou vložit. Ale budu vám i campane zasílat stížnost takže tam budou.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0/5
spatna doprava tam i zpet, jinak ok
Celkové hodnocení

spatna doprava tam i zpet, jinak ok

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 16 °C

 • Pondělí 25 °C v noci 16 °C

 • Úterý 27 °C v noci 16 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec