Skutečnost, že jsme informace dostali den předem, nás donutila podívat se na přípravy, transfer tam také přišel s e-mailem, který jsme si předtím nepřečetli, museli jsme na jeho zpracování docela dlouho čekat! Zpáteční cesta už byla hračka.
PlážBylo to krásné, čisté a blízko.
StravaPerfektní
UbytováníHotel je krásný, lokalita je také skvělá, pokoj by byl perfektní, kdyby nebyl promoklý, byl tam velmi zatuchlý zápach, měli jsme okno úplně otevřené, takže jsme to při vstupu tolik necítili.
SlužbyByli v pohodě
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate