od 2 992 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 10 485

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex tvořený třemi budovami se nachází 600 m od pláže a začátku pobřežní promenády. Vhodný pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

Vybavení

Recepce, výtah, WiFi (recepce zdarma, jinak za poplatek), čtyři restaurace (hlavní, pizzerie, barbecue a středomořská), snack bar, bar u bazénu, čtyři bazény - dva pro dospělé a dva pro děti, dvě venkovní jacuzzi, zahrada, minimarket, zábavní programy, herna, miniclub, dětské hřiště, TV místnost. SPA - vnitřní bazén, sauna, turecké lázně (14:00 - 22:00 hod., vše za poplatek). Fitness (9-22 hod., za poplatek), hřiště na padel tenis (10 EUR/1 hod. + depozit 10 EUR/pálka a míček), squash (10 EUR/1 hod.), minigolf (3 EUR/2 hod). Parkoviště (za poplatek). Pro děti (na vyžádání) - dětská postýlka, dětská židlička v jídelně, dětská vanička, dětská jídelní souprava (plastový talířek a hrneček), dětská sedačka na kolo. K dispozici v hotelu přebalovací pult a 24 h denně mikrovlnná trouba.

Ubytování

Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, TV-SAT, telefon, trezor (za poplatek), balkón. Výhled na bazén (na vyžádání, za příplatek).
Bezbariérové pokoje (na vyžádání).
Jednolůžkové pokoje (za příplatek).
Celkem 775 pokojů.

Stravování

POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně.
All inclusive zahrnuje (všeobecně): snídani (vč. čaje/kávy, džusu), oběd a večeři (vč. nealkoholických nápojů, piva a stolního vína – automaty nebo výčepní zařízení) formou bufetu v restauraci. Svačinky se podávají zpravidla v době mezi hlavními jídly ve snack baru (sendvič, pizza, hamburger, hot dog, hranolky), zmrzlina pro děti. Nápoje se podávají zpravidla po celý den (cca 10:00-23:00) v baru (nealkoholické nápoje místních značek - limonády, ovocné šťávy, voda. Káva, čaj. Alkoholické nápoje (místních značek - pivo, stolní víno, sangria a destiláty. Alkohol mezinárodních značek vždy za poplatek.). Zákaz alkoholu pro děti do 18 let. U některých hotelů zahrnuje i poplatek za sportoviště, vstupy do welness, WiFi apod.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.
První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

V ceně

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Slevy

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
1. dítě 0-11,99 let ZDARMA.
2. dítě 0-11,99 let ZDARMA nebo sleva 30 - 50% (podle termínu).
Osoba nad 12 let: 1. na přistýlce SLEVA 50%, 2. na přistýlce SLEVA 20%.
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 20% při zakoupení do 28.02. po pobyty do 31.07. a od 12.09.
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky

POVINNÉ PŘÍPLATKY:
Pobytová místní taxa (platí se při příjezdu v recepci):
0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3*, 1 EUR/os./noc v kategorii 4*, 2,50 EUR/os./noc v kategorii 5*. Taxa se platí jen za prvních 7 noclehů. Děti do 16 let taxu neplatí.
Ubytování kratší než 4 noci je za příplatek 15-25% (dle termínu).
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění:
za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3* (za prvních 7 nocí). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Popis letoviska

Výstavné letovisko Salou leží na pobřeží Costa Dorada 110 km jižně pod Barcelonou poblíž města Tarragona. Sezóna je zde delší než na Costa Brava. Na historické centrum plynule navazují penziony a hotely poskytující výborné rekreační i sportovní zázemí. Velkorysé promenády s obchody a restauracemi lemují čisté široké písčité pláže. Díky přírodním podmínkám a výborným službám se místo stalo ideálním místem pro kvalitní dovolenou. V zábavním parku Port Aventura si přijdou na své nejen děti. Letecká doprava je možná, cenově ideální je kombinace letenky do Barcelony s individuální cestou do Salou vlakem, jedoucím přímo z letiště, nejpohodlnější ale je k letence zapůjčení auta na letišti. Díky svým přírodním podmínkám, překrásným písčitým plážím a výborné infrastruktuře služeb se Salou stalo centrem obchodu, gastronomie, sportu a skvělé zábavy. Je obklopené krásnými zálivy, skalami a je ideálním letoviskem pro kvalitní dovolenou.

Doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - COSTA DORADA
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 28.05.-26.09.
Cena autobusové dopravy: 3.390 Kč.
Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.
Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.
NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Základní trasa ZDARMA: Beroun, Hořovice (Žebrák), Praha, Plzeň, Rokycany, Rozvadov.
Svozová místa - min. počet 6 osob v odjezdovém místě:
Za příplatek 300 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Za příplatek 350 Kč: Brno, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Tišnov, Velké Meziříčí, Žatec. Za příplatek 500 Kč: Ostrava, Studénka, Olomouc, Hranice n/M. Za příplatek 550 Kč: České Budějovice, Písek, Tábor.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet 6 osob. Svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy jsou zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky přesun metrem).
Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 4 hodinách cesty.
LETECKÁ DOPRAVA - COSTA DORADA
Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) několikrát denně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí včetně transferu.
Cena letecké dopravy od 7.290 Kč, dítě do 24 měsíců věku od 2.290 Kč.
Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. Aktuální cena letenky vám bude ověřena a potvrzena v okamžiku rezervace.
V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Zavazadlo za tuto cenu je možné dokoupit pouze při vystavení letenky (poté lze doplatit na přepážce při odletu za vyšší cenu).

V ceně je společný transfer z/na letiště Barcelona.
Transfer je zajištěn španělskými autobusy s asistencí anglicky mluvícího zástupce. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, neodjíždí tedy ihned po jejich příletu. V případě zpoždění letu budou klienti zařazeni do nejbližšího volného transferu.Chcete odjet z letiště ihned po vašem příletu bez čekání na další klienty? Chcete jet přímo ke svému hotelu bez dalších zastávek u jiných hotelů? Chcete vystoupit a nastoupit přímo u vašeho hotelu? Nabízíme Vám za příplatek Individuální soukromý transfer - ceny sdělíme na vyžádání.
Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky . Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození.
Ceny letenek jsou v režimu ECONOMY LITE, jsou pohyblivé, konečná cena vám bude potvrzena při rezervaci. V základní ceně letenky je POUZE příruční zavazadlo do 8 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
Cestovní kancelář ani letecká společnost negarantují spolucestujícím sedadla vedle sebe. Pokud chcete mít jistotu konkrétních sedadel, doporučujeme si s předstihem před odletem udělat tzv. ON-LINE CHECK-IN přímo přes stránky letecké společnosti. Vaše elektronické letenky vám zašleme kdykoliv na vyžádání, standardně je obdržíte v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 990 Kč/os./noc, snídaně od 150 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání. Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.

Delegátské služby

V tomto letovisku je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR (pracovník CK k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu). Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 600 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 110 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Surfování ano
 • Tobogány ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (10 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 3,6/5

Okolí 4,2/5

Cena 3,4/5

Tento hotel je 46. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 698 v Costa Dorada.

Jašíček Robert Červen 2010

Datum pobytu: 28.5. - 6.6.2010

Hodnocení 4,8/5
ubytování bylo plně vyhovující,jelikož bylo opravdu krásné počasí,trávili jsme na pokoji pouze pozdní večer
Celkové hodnocení

ubytování bylo plně vyhovující,jelikož bylo opravdu krásné počasí,trávili jsme na pokoji pouze pozdní večer

Ubytování 5,0/5

Strava 4,1/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Strava
rozmanitost švédských stolů,byla výborná....velikost porcí dostačující,mohli jste si cokoliv přidat

Služby hotelu
zaměstnanci usměvaví ,příjemní,ochotní...krásný a čistý bazén

Pláž
čistá,pozvolný sestup do moře,velmi vhodné pro malé děti...písek sice zaleze všude,ale oproti oblázkovým plážím,nesrovnatelně příjemnější

Celkový dojem
velkou *1* řidičům,hoetlovým zaměstancům a Invii a CK -

nezapomenutelný zážitek výlet do Port Aventury....viz. youtube (ty peníze za to opravdu stojí) a výlet do Barcelony,taky doporučuji,tak snad zase někdy a snad na déle,týden uběhl strašně rychle :-)

Václav Šimánek Září 2015

Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2015

Hodnocení 4,3/5
Služby,ubytování i strava v pořádku,personál ochotný a vstřícný.
Celkové hodnocení

Služby,ubytování i strava v pořádku,personál ochotný a vstřícný.

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
v pořádku,vše čisté,úklid každý den včetně výměny ručníků.

Strava
Jídlo rozmanité,kvalitní a chutné.Určitě přispělo k dobrému pocitu z dovolené.

Pláž
Pláž čistá a prostorná. U pláže by mohly být jednoduché převlékárny.

Filtrovat recenze

Marie Dvořáková Září 2017

Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2017

Hodnocení 2,4/5
Velmi špatný, spousty malých dělí, v noci hluk a křik dětí, hlučná hudba do ranních hodin, měla jsem představu, že v této době si odpočinu, opak je pravda
Celkové hodnocení

Velmi špatný, spousty malých dělí, v noci hluk a křik dětí, hlučná hudba do ranních hodin, měla jsem představu, že v této době si odpočinu, opak je pravda

Ubytování 2,3/5

Strava 1,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Vana, která snad nebyla nikdy umytá a pod postelemi spousty chuchvalců

Strava
Strava velmi průměrná, ale alespoň bylo hodně ovoce

Služby hotelu
Na recepci se velmi snažili, avšak Čechy cpali do budovy Miro, která je situovaná na protější diskotéku ,a jakousi ubytovnu a ulici,takže řev do ranních hodin. Tento rezort nikdy více a ani nebudu doporučovat známým.

Pláž
pláž byla celkem v pořádku, pánové co zajišťovali lehátka byli celkem ochotní, mnoho lidí, ale nepřekáželi si,

Václav Šimánek Září 2015

Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2015

Hodnocení 4,3/5
Služby,ubytování i strava v pořádku,personál ochotný a vstřícný.
Celkové hodnocení

Služby,ubytování i strava v pořádku,personál ochotný a vstřícný.

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
v pořádku,vše čisté,úklid každý den včetně výměny ručníků.

Strava
Jídlo rozmanité,kvalitní a chutné.Určitě přispělo k dobrému pocitu z dovolené.

Pláž
Pláž čistá a prostorná. U pláže by mohly být jednoduché převlékárny.

Filip Herich Září 2015

Datum pobytu: 15.8. - 29.8.2015

Hodnocení 1,6/5
Velice špatné služby - nezvládnuté stravování (špinavé nádobí, nepřipravenost příborů), nedostatečně zajištěné parkování. Tato oblast pouze komerční, hotel na hotelu. Nedoporučil bych bohužel dále nikomu.
Celkové hodnocení

Velice špatné služby - nezvládnuté stravování (špinavé nádobí, nepřipravenost příborů), nedostatečně zajištěné parkování. Tato oblast pouze komerční, hotel na hotelu. Nedoporučil bych bohužel dále nikomu.

Ubytování 1,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 1,0/5

Strava
Strava jako taková byla chutná a dostatečná

Pláž
Pláž a moře špinavé, přeplněné.

Blanka Hladíková Červenec 2013

Datum pobytu: 5.7. - 25.7.2013

Hodnocení 3,1/5
Na dovolenou jsme se těšili a celkově jsme v Salou strávili 20 nocí. Velké rozčarování bylo z jídelny hotelu a z jeho služeb. Městečko bylo pěkné, pláž super, jen to stravování v hotelu za moc nestálo. Do Španělska bych se ráda vrátila, ale asi ne do tohoto města a hotelu. Rozhodně stojí za to navštívit Barcelonu a Tarragonu, obě města stojí za to :-)
Celkové hodnocení

Na dovolenou jsme se těšili a celkově jsme v Salou strávili 20 nocí. Velké rozčarování bylo z jídelny hotelu a z jeho služeb. Městečko bylo pěkné, pláž super, jen to stravování v hotelu za moc nestálo. Do Španělska bych se ráda vrátila, ale asi ne do tohoto města a hotelu. Rozhodně stojí za to navštívit Barcelonu a Tarragonu, obě města stojí za to :-)

Ubytování 3,8/5

Strava 2,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Měli jsme čtyřlůžkový pokoj, který byl po odjezdu manžela dostatečně velký a prostorný pro dvě osoby (4 si v něm umím představit dost obtížně). Koupelna byla docela velká a s vanou, bohužel bez špuntů stejně jako umyvadlo. Dálkový ovladač na recepci na vyžádáni, stejně jsme se ale na televizi nedívali. Klimatizace individuálně ovládána, v pohodě. Evidentně z jedné skříňky byl odstěhovaný minibar nebo lednička, protože jsme měli velkou prázdnou skříňku bez poliček :-(

Strava
Zaplatili jsme si polopenzi, hotel nabízel ještě plnou penzi a all inclusive (zcela odlišný od Turecka nebo Egypta). K snídani se dalo vždycky něco najít a dělali výborné palačinky s ještě lepší šlehačkou. Zelenina k snídani žádná, z ovoce meloun a na čtvrtky nakrájený neloupaný pomeranč. K večeři bylo zeleniny více, ale o maso byl dost boj. Grilované maso byla u extra pultu, u kterého byla neustále fronta. K přílohám byly většinou hranolky, krokety. Nápoje u večeře byly placené a chodilo se pro ně k pultu, točené pivo 3 eura, cola 3,10, velká voda 2,75. Organizace jídelny byla typu hledej a když nenajdeš, seber u jiného stolu :-(

Služby hotelu
Na místní poměry velký bazén, v kterém byla hlava na hlavě. Přeplavat jste ho mohli jen mezi 13.-15. hod., kdy část obyvatel byla na pokojích nebo na obědě. Druhý bazén byl ledový ještě ve tři odpoledne. Animátoři funkční hlavně ve španělštině, to nebyl problém, pak ruština a nakonec angličtina. Každý večer od 9 diskotéka pro děti a potom navazující program (karaoke atd. až do 23.00). Internet placený ale dost nefunkční (2 aura za hodinu). Nakonec jsme chodili na wifi point i pláže, který byl ráno super rychlý a večer nekonečně pomalý. Velké hřiště pro děti.

Pláž
Pláž byla krásná, moře pozvolné, na pláži sprchy a záchody a vše čisté. Měli jsme s sebou plážový stan, na který jsme neměli problém najít místo. Moře pozvolné, vlny mírné, opravdu super :-)

Jašíček Robert Červen 2010

Datum pobytu: 28.5. - 6.6.2010

Hodnocení 4,8/5
ubytování bylo plně vyhovující,jelikož bylo opravdu krásné počasí,trávili jsme na pokoji pouze pozdní večer
Celkové hodnocení

ubytování bylo plně vyhovující,jelikož bylo opravdu krásné počasí,trávili jsme na pokoji pouze pozdní večer

Ubytování 5,0/5

Strava 4,1/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Strava
rozmanitost švédských stolů,byla výborná....velikost porcí dostačující,mohli jste si cokoliv přidat

Služby hotelu
zaměstnanci usměvaví ,příjemní,ochotní...krásný a čistý bazén

Pláž
čistá,pozvolný sestup do moře,velmi vhodné pro malé děti...písek sice zaleze všude,ale oproti oblázkovým plážím,nesrovnatelně příjemnější

Celkový dojem
velkou *1* řidičům,hoetlovým zaměstancům a Invii a CK -

nezapomenutelný zážitek výlet do Port Aventury....viz. youtube (ty peníze za to opravdu stojí) a výlet do Barcelony,taky doporučuji,tak snad zase někdy a snad na déle,týden uběhl strašně rychle :-)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 15 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 15 °C v noci 11 °C

 • Pátek 17 °C v noci 11 °C

 • Sobota 13 °C v noci 11 °C

 • Neděle 13 °C v noci 9 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec