Iurii G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 18 693 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 5 hodnocení)
Tento hotel je 177. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 601 v Mallorca.
Iurii G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vše ok, byla jsem spokojená. Hotel ,kde je německá klientela. Byly jsme tam jediné češky.
Hotel klidný, žádná hlasitá hudba u bazénu. Večer animace .Byl tam klid ,který jsem ocenila .Není to hotel kde se paří.
Cesta do městečka podél pláže, obchůdky ,bary.
Vše ok, byla jsem spokojená. Hotel ,kde je německá klientela. Byly jsme tam jediné češky.
Hotel klidný, žádná hlasitá hudba u bazénu. Večer animace .Byl tam klid ,který jsem ocenila .Není to hotel kde se paří.
Cesta do městečka podél pláže, obchůdky ,bary.
Čistá ,chybí WC a není tam žádný bar. Cesta na pláž podél nefrekventované silnice cca 200metrů a potom po schodech .Možná byla i jiná cesta, nepátrali jsme po tom.
StravaVýborná. Snídaně vajíčka míchaná, vajíčka na tvrdo ,omelety, volské oka ,slanina ,klobásky,4 druhy salámů ,sýry , paštika ,slané i sladké pečivo - dostatečný výběr. Musli, jogurty, zelenina ,ovoce. Obědy a večeře dva druhy masa ,ryba ,krokety, hranolky rýže ,nebo pečené brambory ,dušená nebo vařená zelenina , zeleninové saláty. Zmrzlina čtyři druhy ,zákusky ,soufflé ,cheascake. Za mně spokojenost. Vše mi chutnalo, všeho bylo dostatek.
UbytováníČisté ,pokoj super .Celý hotel čistý.
SlužbyVše jak je v popisu hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Iurii G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Na hotelu se nám nejvíce líbila střešní terasa s výhledem. Pokoje a interiér v pořádku. U jídla nebyl příliš velký výběr, jak hlavních chodů, tak třeba salátů, a ne vždy jsme byli chuťově spokojeni. Personál ochotný. Velmi jsme ocenili občerstvení v jídelně pro hosty, kteří přijeli až po času večeří. Nebyli jsme jediní, kdo přijel do hotelu po 22. hodině a byl k dispozici studený bar. Rodiny s dětmi byly ubytovány v přízemí, nicméně se jednalo o zvýšené přízemí bez výtahu (tzn. asi 8 schodů). Což pro cesty s kočárkem bylo nepraktické.
Na hotelu se nám nejvíce líbila střešní terasa s výhledem. Pokoje a interiér v pořádku. U jídla nebyl příliš velký výběr, jak hlavních chodů, tak třeba salátů, a ne vždy jsme byli chuťově spokojeni. Personál ochotný. Velmi jsme ocenili občerstvení v jídelně pro hosty, kteří přijeli až po času večeří. Nebyli jsme jediní, kdo přijel do hotelu po 22. hodině a byl k dispozici studený bar. Rodiny s dětmi byly ubytovány v přízemí, nicméně se jednalo o zvýšené přízemí bez výtahu (tzn. asi 8 schodů). Což pro cesty s kočárkem bylo nepraktické.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vše ok, byla jsem spokojená. Hotel ,kde je německá klientela. Byly jsme tam jediné češky.
Hotel klidný, žádná hlasitá hudba u bazénu. Večer animace .Byl tam klid ,který jsem ocenila .Není to hotel kde se paří.
Cesta do městečka podél pláže, obchůdky ,bary.
Vše ok, byla jsem spokojená. Hotel ,kde je německá klientela. Byly jsme tam jediné češky.
Hotel klidný, žádná hlasitá hudba u bazénu. Večer animace .Byl tam klid ,který jsem ocenila .Není to hotel kde se paří.
Cesta do městečka podél pláže, obchůdky ,bary.
Čistá ,chybí WC a není tam žádný bar. Cesta na pláž podél nefrekventované silnice cca 200metrů a potom po schodech .Možná byla i jiná cesta, nepátrali jsme po tom.
StravaVýborná. Snídaně vajíčka míchaná, vajíčka na tvrdo ,omelety, volské oka ,slanina ,klobásky,4 druhy salámů ,sýry , paštika ,slané i sladké pečivo - dostatečný výběr. Musli, jogurty, zelenina ,ovoce. Obědy a večeře dva druhy masa ,ryba ,krokety, hranolky rýže ,nebo pečené brambory ,dušená nebo vařená zelenina , zeleninové saláty. Zmrzlina čtyři druhy ,zákusky ,soufflé ,cheascake. Za mně spokojenost. Vše mi chutnalo, všeho bylo dostatek.
UbytováníČisté ,pokoj super .Celý hotel čistý.
SlužbyVše jak je v popisu hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...