Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 853 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 853 Kč za os.
od 8 747 Kč za os.
od 8 870 Kč za os.
od 6 924 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Písečná pláž byla velmi blízko hotelu, byla čistá a v překrásném zálivu. Ocenili jsme, že měla i sprchu, i když to byla malá pláž. V létě tam asi musí být dost plno.
StravaMěli jsme apartmán bez stravy, čili mohli jsme si vařit. Kuchyňka byla trochu skromně vybavená, chyběla např. rychlovarná konvice nebo více hrnců, ale nakonec jsme si poradili. V okolí byla spousta možností, kde se najíst v restauraci za přijatelné peníze a nákupy v supermarketu byly také překvapujíc ne drahé.
UbytováníApartmán byl zařízen dobře s ohledem na cenu ubytování. Terasa byla situována ne k bazénu, jak jsme si přáli, ale přesto s bočním výhledem na moře, takže jsme byli rádi. Pouze u vedlejšího pozemku se pracovalo na stavbě, takže byl občas menší rámus, ale vzhledem k tomu, že jsme vyjížděli na výlety, tak nám to zas tolik nevadilo.
SlužbyBazén jsme využívali občas, byl čistý a příjemný. Stejně tak bar u bazénu. WiFi fungovala zdarma jen u bazénu a pokud jste ji chtěli mít v apartmánu, pak za nemalý poplatek. Trezor jsme nepoužili. Mile nás překvapilo, že uklízečka chodila uklízet obden a měnila ručníky, aniž jsme je museli házet na zem - (tento podivný zvyk skoro ve všech hotelích, kde jsme byli, nechápu).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Ivana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Celkově jsme byli spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a podle očekávání :) Pouze nám vadilo, že přílet na místo byl v pozdních hodinách a odlet naopak také až večer. První den jsme tedy nic neužili a poslední den jsme se museli sbalit a čekat celý den na odjezd :(
Jinak hotel je menší a v klidné zastavěné oblasti, což nám vyhovovalo. Hotel bych klidně doporučila ostatním. Myslím, že se tam vrací spousta hostů.
Písečná pláž byla velmi blízko hotelu, byla čistá a v překrásném zálivu. Ocenili jsme, že měla i sprchu, i když to byla malá pláž. V létě tam asi musí být dost plno.
StravaMěli jsme apartmán bez stravy, čili mohli jsme si vařit. Kuchyňka byla trochu skromně vybavená, chyběla např. rychlovarná konvice nebo více hrnců, ale nakonec jsme si poradili. V okolí byla spousta možností, kde se najíst v restauraci za přijatelné peníze a nákupy v supermarketu byly také překvapujíc ne drahé.
UbytováníApartmán byl zařízen dobře s ohledem na cenu ubytování. Terasa byla situována ne k bazénu, jak jsme si přáli, ale přesto s bočním výhledem na moře, takže jsme byli rádi. Pouze u vedlejšího pozemku se pracovalo na stavbě, takže byl občas menší rámus, ale vzhledem k tomu, že jsme vyjížděli na výlety, tak nám to zas tolik nevadilo.
SlužbyBazén jsme využívali občas, byl čistý a příjemný. Stejně tak bar u bazénu. WiFi fungovala zdarma jen u bazénu a pokud jste ji chtěli mít v apartmánu, pak za nemalý poplatek. Trezor jsme nepoužili. Mile nás překvapilo, že uklízečka chodila uklízet obden a měnila ručníky, aniž jsme je museli házet na zem - (tento podivný zvyk skoro ve všech hotelích, kde jsme byli, nechápu).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...