Boli sme radi že sme na Mallorce ale do budúcna by sme vybrali skôr iný hotel.
PlážMy sme si osobne vyberali podla pláže. Alcúdia je perfektná hlavne keď máte deti. Vstup do mora pozvolný a dlho nie je hlboká voda. More super. Akurát pláž bola trošku viac znečistená čo nas prekvapilo. Nachádzali sa na nej špaky a podobné smeti. Inak lokalita super.
StravaStrava bola perfektná celý týždeň. Bolo z čoho vyberať.
UbytováníBoli sme dve rodiny a izby nás trošku zaskočili. Prišli sme a v izbe prevládal stuchnutý zápach a čistota izby nebola 100% na zemi sa nachádzali vlasy a nebolo poriadne upratané. Zariadenie izby dosť opotrebované.
SlužbySlužby hotela veľmi slabé. Nato že ma hotel 4 * tak podla nás to nezodpovedalo. V celom hoteli nebola spustená klimatizácia a prevládalo veľmi teplo a nevyvetrano.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate