Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byli jsme velmi spokojeni.
Byli jsme velmi spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 889 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Blíž k moři se opravdu dostat nedá! Poloha přímo na pláži je prostě bezkonkurenční: spolu s přírodní rezervací Punta de n'Amer je to báječné prostředí.
kategorie
3umístění
zařízení
děti
Wellness za poplatek (někteří externí poskytovatelé)
Tipy a triky
Vezměte prosím na vědomí
Turistická daň
Od 1. července 2016 jsou turisté na Baleárských ostrovech povinni platit daň z udržitelného cestovního ruchu. Pohybuje se od 1 EUR (přibližně 1,10 CHF) do 4 EUR (přibližně 4,40 CHF) plus 10% DPH na osobu a noc a platí ji hosté při příjezdu nebo odjezdu z ubytování. Přesná výše závisí na oficiálním hodnocení ubytování. Během mimosezóny (od 1. listopadu do 30. dubna) je daň snížena o 75 %. Děti a mládež do 16 let jsou od daně osvobozeny. U dlouhodobých pobytů se daň snižuje na polovinu počínaje devátým dnem.
Pokoj, místnostDvoulůžkový pokoj za nejlepší cenu, boční výhled na moře
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí a výhledem na moře
Jednolůžkový pokoj s bočním výhledem na moře
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 6 hodnocení)
Tento hotel je 107. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 601 v Mallorca.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byli jsme velmi spokojeni.
Byli jsme velmi spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš Sebastian S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediné peklo je transfer na hotel. Jelikož je vcelku zdlouhavý.. :D ovšem pak už začíná paráda super personál, člověk se necítí jako kdyby otravoval, vše jednoduše vykomunikuje. Pláže čisté, hotel taktéž. Nelze nic vytknout. Ovšem pro lidi alergické na německé občany ne moc vhodné, je jich tam fakt mraky.
Jediné peklo je transfer na hotel. Jelikož je vcelku zdlouhavý.. :D ovšem pak už začíná paráda super personál, člověk se necítí jako kdyby otravoval, vše jednoduše vykomunikuje. Pláže čisté, hotel taktéž. Nelze nic vytknout. Ovšem pro lidi alergické na německé občany ne moc vhodné, je jich tam fakt mraky.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byli jsme velmi spokojeni.
Byli jsme velmi spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Małgorzata K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsem velmi spokojená, byla jsem na přelomu června, počasí ideální na prohlídky a koupání.
S dovolenou jsem velmi spokojená, byla jsem na přelomu června, počasí ideální na prohlídky a koupání.
Hotel sousedí s pláží a je od ní oddělen pouze chodníkem. Čistá písečná pláž, ne přeplněná. Lehátka a slunečníky jsou jako na celé Mallorce placené, cena je 15 eur za slunečník plus dvě lehátka.
StravaMěl jsem jen dvě jídla, snídaně trochu monotónní s večeří vše v pořádku. Celkově je vše chutné a podávané přátelskou obsluhou.
UbytováníPokoj s krásným výhledem na moře a balkonem. Samotný pokoj je čistý uklizený, ale není to nejnovější pokoj.
SlužbyPokoj byl uklízen každý den, vše v pořádku. Z hotelu jsem si pronajal dvě kola za 10 eur na den.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Tomáš Sebastian S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediné peklo je transfer na hotel. Jelikož je vcelku zdlouhavý.. :D ovšem pak už začíná paráda super personál, člověk se necítí jako kdyby otravoval, vše jednoduše vykomunikuje. Pláže čisté, hotel taktéž. Nelze nic vytknout. Ovšem pro lidi alergické na německé občany ne moc vhodné, je jich tam fakt mraky.
Jediné peklo je transfer na hotel. Jelikož je vcelku zdlouhavý.. :D ovšem pak už začíná paráda super personál, člověk se necítí jako kdyby otravoval, vše jednoduše vykomunikuje. Pláže čisté, hotel taktéž. Nelze nic vytknout. Ovšem pro lidi alergické na německé občany ne moc vhodné, je jich tam fakt mraky.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...