Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkový dojem z dovolenky bol dobrý. Dojem pokazil len posunutý let domov o 2,5 hodiny, nakoľko namiesto 22:05 sme odleteli až 00:30, čo pre deti bol dosť masaker ale s tým nemá cestovka nič spoločné, takže jej nemám čo vytknúť.
Celkový dojem z dovolenky bol dobrý. Dojem pokazil len posunutý let domov o 2,5 hodiny, nakoľko namiesto 22:05 sme odleteli až 00:30, čo pre deti bol dosť masaker ale s tým nemá cestovka nič spoločné, takže jej nemám čo vytknúť.
Pláž bola pekná čistá. Vlny tak akurát aj pre deti vhodné.
StravaStále bolo z čoho vybrať.
UbytováníUbytovanie bolo vyhovujúce. Nakoľko sme v izbe len prespávali, tak nemám čo vytknúť.
SlužbySlužby bolo dostačujúce, všade sa dá platiť kartou. Až na tie automaty napr. na cukrovú vata kde peniaze stiahlo a nič nedalo. Odporúčam platiť hotovosťou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







