Ivana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Nádherná dovolená!
Nádherná dovolená!
Pláž pár schodů od hotelu. Čistá, pravidelně uklízená. Příjemný bar u pláže.
StravaŠiroký výběr, pravidelné doplňování chodů, využili jsme na maximum. Hodně čerstvé zeleniny a ovoce, ochutnávky místních specialit, skvělé dezerty. Možná bych ocenila jinou zmrzlinu než v kelímku, ale kdo chce dojde si kousek do města a je to.
UbytováníMísty je vidět opotřebení časem, ale hotel jinak čistý, voňavý. Pravidelný úklid, věcné usměvavý a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







