Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Camp de Mar je klidnější a tišší část Mallorky. Absolutně ideální pro klidnou dovolenou jak pro mladší, tak i starší. Personál hotelu maximálně dbal na to, aby nerušil klid a odpočinek hostů. Během dne hrála z reproduktorů relaxační, uklidňující hudba a v hotelu bylo cítit i zvláštní vůně. Hotel se nachází na velmi krásném místě a ve skutečnosti vše vypadá stejně jako na fotografiích.
Camp de Mar je klidnější a tišší část Mallorky. Absolutně ideální pro klidnou dovolenou jak pro mladší, tak i starší. Personál hotelu maximálně dbal na to, aby nerušil klid a odpočinek hostů. Během dne hrála z reproduktorů relaxační, uklidňující hudba a v hotelu bylo cítit i zvláštní vůně. Hotel se nachází na velmi krásném místě a ve skutečnosti vše vypadá stejně jako na fotografiích.
Pláž skutečně začínala přímo z hotelového dvora. Byla tam krásná, měkká písečná pláž. Pláž je volně přístupná všem lidem, zdarma a nepatří žádnému hotelu, takže tam koupou místní i turisté. Voda se postupně prohlubovala, dno bylo písčité. Kvůli písku byla voda zakalená, bylo třeba zaplavat dál, aby bylo možné se ve vodě rozhlédnout.
StravaKaždý den jsme dostávali zdarma kapsle Nespresso, abychom si mohli dát kávu i na pokoji. Při příjezdu byla v pokoji také láhev vody. My jsme si objednali pouze snídani k ubytování, která byla fantastická. Bohatá, čerstvá a chutná. Kuchař na přání připravil vše v otevřené kuchyni (např. vejce, šunku atd.). V baru na dvoře bylo možné po snídani objednat cokoli (např. snacky, nápoje). Okolo bazénu byly pohodlné lehátka, takže jsme si tam vždy odložili věci a pak šli plavat do moře.
UbytováníVšechny pokoje mají balkon a z balkonu je vidět na moře. Postele byly velmi velké a pohodlné, dobře jsme tam spali. Klimatizace byla při provozu trochu hlučná, ale dalo se na ni spát. Vždy byla čistota. Posuvná skříň trochu zadrhávala.
SlužbyWellness část je malá, ale naprosto dostačující. My jsme ji využili jen jednou, protože za hezkého počasí je škoda tam být. V venkovním bazénu byla voda vždy příjemná (teplejší než moře), dobře jsme si v ní zaplavali. Při příjezdu jsme dostali jako dárek sklenku šampaňského. Dostali jsme hotelový plážový ručník, který bylo možné měnit i denně. Na recepci byly vystaveny cukry, sladkosti a ovoce, ze kterých bylo možné celý den zdarma brát. Jako hotel pro dospělé je odpočinek skutečně jiný pocit než vedle dětského hluku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (3)









