Zsolt T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Všechno proběhlo hladce.
Všechno proběhlo hladce.
Pěšky. Není to daleko, ale je tam prudké stoupání zpět nahoru, s malou zajížďkou je to pohodlnější. Velká písečná pláž, čistá, žádné toalety ani šatny, myslím, že v restauracích nějaké jsou. Nepotřebovali jsme to.
StravaZaplatili jsme si polopenzi. Velký, opravdu velký výběr jak na snídani, tak na večeři. Byly čerstvé a lahodné, myslím, že si každý najde to své!
UbytováníHotel je čistý, krásný, pohodlný, recepční jsou milí a ochotní.
SlužbyÚklid byl v pořádku. Šli jsme se koupat, bylo to čisté. Bar du. OTEVŘENO
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)













