Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Nádherná dovolená! Nemáme co vytknout! Krásné ubytování, perfektní jídlo, nádherná pláž a neskutečně ochotný a usměvavý personál! Hodně kids friendly služby.
Nádherná dovolená! Nemáme co vytknout! Krásné ubytování, perfektní jídlo, nádherná pláž a neskutečně ochotný a usměvavý personál! Hodně kids friendly služby.
Pláž byla krásná, čistá, pozvolná a oddělená jen skleněnou zábranou. Takže jsme v klidu mohli pít kafe v baru a přitom sledovat děti, jak si na pláži v písku hrají.
StravaJídlo bylo fakt pestré, výběr z bohatého salátového baru, pečiva, masa, příloh. Občas i tématické večery. Jedna část jídel byla vyloženě pro děti a byly u ní schůdky, takže si děti mohly pohodlně nabrat samy. K pití taky cokoliv.
UbytováníKrásné, čisté pokoje. Dojala mě karafa na vodu a skleničky v každém pokoji a na chodbě automat na studenou, vlažnou a horkou vodu. To jsem ještě nezažila. Nemusíte nosit flašky ke snídani a čepovat si vodu. Pijete hezky kulturně ze skla kdykoliv přímo na pokoji.
SlužbySkvělá byla vstřícnost personálu. Neustále se usmívali a ochotně pomohli s čímkoliv. My jsme byli s dětmi a moc si chválily animační programy, každé ráno malování na obličej, krásný čistý dětský koutek, apod.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)







