Krzysztof Schelenz
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odpočíval jsem a nemusel se starat o maličkosti.
Odpočíval jsem a nemusel se starat o maličkosti.
mmmmmm dokonalost!!
StravaSnídaně? Jak sám pracuje v hotelnictví ... chutný, čistý, pěkně voněl, personál hlídal a pomáhal ... Škoda, že byl tak malý výběr a každý den to samé
UbytováníManželská postel není to samé jako dvě samostatné postele složené dohromady, které oddělují...
SlužbyVenkovní bazén bez ohřívané vody - vím od dubna a 19* a že v létě není potřeba, ale ... něco by se tam hodilo obejít
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







