Zbyněk J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Ubytování bylo v pořádku, pokoje byly čisté a každý den uklizené. Stravovaní bylo výborné, měli velký výběr jídel, ale některá jídla se opakovala. Bazény a okolí byly také čisté. Jen škoda, že nebyly alkoholické nápoje v baru u bazénu v rámci all inclusive, bohužel se musely platit, ale to je jen jediné mínus. Vše ostatní bylo výborné.
Ubytování bylo v pořádku, pokoje byly čisté a každý den uklizené. Stravovaní bylo výborné, měli velký výběr jídel, ale některá jídla se opakovala. Bazény a okolí byly také čisté. Jen škoda, že nebyly alkoholické nápoje v baru u bazénu v rámci all inclusive, bohužel se musely platit, ale to je jen jediné mínus. Vše ostatní bylo výborné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







