Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 12 358 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 358 Kč za os.
od 8 895 Kč za os.
od 8 994 Kč za os.
od 7 466 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 44 hodnocení)
Michal S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Bartošová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi milá obsluha hotelu. Z okna hnedka pláž s mořem, přičemž hned v centru. Bezbarierový přístup po hotelu i bazénu.
Velmi milá obsluha hotelu. Z okna hnedka pláž s mořem, přičemž hned v centru. Bezbarierový přístup po hotelu i bazénu.
Jihovýchodní část,kde se nachází hotel je známa zatokami, které jsou nádhnerné, ale menší, z toho důvodu se tam dost kumulovalo lidí, voda nádherná ale studená-asi byla někde nějaká bouřka. Hotel byl vybaven lehátkami zadarmo kolem hotelu na pláži byly ale za poplatek, pláž byla čistá s koši na odpadky. Pláž nabízela půjčování šlapadel a prodejce s ovocem a bar. Sprchy.
StravaSnídaně i večeře formou švédských stolů. Snídaně se pak opakovali ale rozmanitost byla velká. Večeře vždy obsahovali jak kuřecí tak hovezí, vepřové ale i krutí maso. Nabídka mořských plodů i ryb. Zelenina-výborné černé olivy, saláty, ovoce, zákusky, pečivo. Stravu doplňovali až do poslední minuty.
UbytováníPokoje čisté, každý den uklizené. Klimatizace fungovala tak nějak všelijak, nejlepší bylo otevřít balkon! :) Hotel stylově zařízen. Opravdu jsme byli mile překvapení :)
SlužbyHotel nám nabízel večerní program ve vedlejším baru-kavárně na tabuli u recepce, poskytoval informace k půjčování aut-které naprosto doporučuji aby viděli co nejvíce z ostrova. Také zde byli informace k výletním plavbám. Pohodlně přijela loď přímo do zátoky u hotelu, kde jste se nalodili a zaplatili na lodi (13euro na 2hod plavby) a pak vás vysadila opět na pláži.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Václav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Brigita P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediná vada na dovolené, ale pro mě podstatná, velikost pláže a moře = veřejná minipláž na šířku, cca do 100 m.
Jediná vada na dovolené, ale pro mě podstatná, velikost pláže a moře = veřejná minipláž na šířku, cca do 100 m.
Nedoporučuji
StravaVelká spokojenost, pouze mi nevyhovovala uzavřená jídelna
Ubytováníuspokojivé, chyběla mi ventilace v koupelně s toaletou, na terase žádná možnost sušení prádla - plavky, osušky - dnes už v hotelech běžně
SlužbyVelice slušní a ochotní
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Jiřina Hoffmannová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkova spokjonost s organizaciou zajazdu, informovanostou klienta. Co sa tyka ubytovania, je to hotel, ktory zodpoveda 3hviezdickam. Najvacsie minus je vsak, ze na izbach nie su chladnicky, co je najma pri polpenzii ziaduce. Poloha hotela, priamo na plazi je excelentna. Plaz je nadherna, more uzasne. Pocas sezony je plaz plna, co vsak nemusi byt hodnotene negativne, pokilal to klient vie uz vopred.Strava bola rozmanita a naozaj chutna. Vybral si kazdy, ci uz na ranajky ako i na veceru. Mestecko prijemne, pokojne. Dovolenku sme absolvovali s dvoma detmi vo veku 4 a 6 rokov a bolie sme spokojni.
Celkova spokjonost s organizaciou zajazdu, informovanostou klienta. Co sa tyka ubytovania, je to hotel, ktory zodpoveda 3hviezdickam. Najvacsie minus je vsak, ze na izbach nie su chladnicky, co je najma pri polpenzii ziaduce. Poloha hotela, priamo na plazi je excelentna. Plaz je nadherna, more uzasne. Pocas sezony je plaz plna, co vsak nemusi byt hodnotene negativne, pokilal to klient vie uz vopred.Strava bola rozmanita a naozaj chutna. Vybral si kazdy, ci uz na ranajky ako i na veceru. Mestecko prijemne, pokojne. Dovolenku sme absolvovali s dvoma detmi vo veku 4 a 6 rokov a bolie sme spokojni.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...