Hana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Dovolená byla fajn .Bylo by fajn ,upravit služby ve spolupráci se společností, která převáží klienty na hotel.Jsme sice obě dospělé, ale čekat po příletu na letišti skoro 2 hod.než nás odvezou na hotel je náročné. Mít malé děti, tak to musí být hodně unavující.
Dovolená byla fajn .Bylo by fajn ,upravit služby ve spolupráci se společností, která převáží klienty na hotel.Jsme sice obě dospělé, ale čekat po příletu na letišti skoro 2 hod.než nás odvezou na hotel je náročné. Mít malé děti, tak to musí být hodně unavující.
Pláž byla fajn...Trasa na pláž byla trochu delší, ale byla to fajn procházka.
StravaJidlo bylo chutné a rozmanité.
UbytováníPokoj splnil naše očekávání.
SlužbySlužby hotelu byly fajn
Usměvavý a milý personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







