Agnieszka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Všechno je v pořádku. Nemůžu najít chybu na ničem :)
Všechno je v pořádku. Nemůžu najít chybu na ničem :)
Na pláž se musí kousek projít, ale fajn.
StravaJídlo bylo dobré a rozmanité.
UbytováníPokoje v pořádku.
SlužbyHotel v pořádku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









