Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 853 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 853 Kč za os.
od 8 747 Kč za os.
od 8 870 Kč za os.
od 6 924 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila,pokud pomineme několik drobných maličkostí,o kterých se rozepíšu u dalších otázek.
Dovolená se nám velmi líbila,pokud pomineme několik drobných maličkostí,o kterých se rozepíšu u dalších otázek.
Je to zatím náš první zájezd,kdy se pod pojmem pláže myslí uzounký záliv č.1 nebo ještě užší záliv č.2.Pokud pominu častou přítomnost lodi s výhružně vypadajícími potápěči,které jsme permanentně málem zašlápli a občasný výskyt žahavých medůzek,tak se tamní lokalita nedá vynachválit.
StravaStrava byla velmi rozmanitá,každý den jsme mohli volit z pestré škály bohatého jídelníčku - např. ryba a hranolky,řízek a hranolky,vepřové a hranolky...nebo výtečné kuře.A hranolky.
Ale zákusky byly výtečné.
Pokoj byl docela útulný,myslím,že odpovídal počtu hvězdiček.Musím ocenit především televizi,co nás rozptylovala po celou dobu pobytu příjemným německým dialogem - čemuž samozřejmě nikdo z nás nerozuměl.Možná by by bylo v tomto případě na pokoji vhodnější rádio.Nebo nic.
SlužbyCo se týče služeb hotelu,zanechaly na mne z celé dovolené zřejmě nejsilnější dojem,žel ne v té pozitivní stránce.Měli jsme předplacené all inclusive,což chápu jako nekonečné množství jídla a pití - ANO,I PITÍ - po celý den.Někteří nejmenovaní lidé v hotelu (číšníci,které jmenovat nemohu,protože je neznám) si tento styl stravy představují jako nekonečné DOPROŠOVÁNÍ o pití.Ovšem zde se musím zarazit a upřímně ocenit schopnost těchto číšníků se hostům vyhýbat pohledem,významně pomrkávat při případné objednávce či stejně účinně předstírat,že žádná objednávka nebyla.Bravo.Jen tak dál.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Tereza K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k ceně zájezdu jsem byla s ubytováním, službami hotelu a stravou více něž spokojená.
Vzhledem k ceně zájezdu jsem byla s ubytováním, službami hotelu a stravou více něž spokojená.
Trošku dál od hotelu, ale možnost vybrat ze 3 pláží, která bude člověku nejvíce vyhovovat. Podle mého názoru nejlepší pláž Serena, nebylo tam tolik lidí a moře bylo nádherně čisté.
Stravarozmanitá, formou bufetu, chutná
SlužbyCelkový dojem z hotelu a ubytování mám dobrý. V recepci byl velmi ochotný personál, který nám zodpověděl všechny naše dotazy a vyhověl. Jediný problém jsme měli s kartou od pokoje, která neustále nefungovala, takže zlaté klíče :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Tereza K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k ceně zájezdu jsem byla s ubytováním, službami hotelu a stravou více něž spokojená.
Vzhledem k ceně zájezdu jsem byla s ubytováním, službami hotelu a stravou více něž spokojená.
Trošku dál od hotelu, ale možnost vybrat ze 3 pláží, která bude člověku nejvíce vyhovovat. Podle mého názoru nejlepší pláž Serena, nebylo tam tolik lidí a moře bylo nádherně čisté.
Stravarozmanitá, formou bufetu, chutná
SlužbyCelkový dojem z hotelu a ubytování mám dobrý. V recepci byl velmi ochotný personál, který nám zodpověděl všechny naše dotazy a vyhověl. Jediný problém jsme měli s kartou od pokoje, která neustále nefungovala, takže zlaté klíče :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila,pokud pomineme několik drobných maličkostí,o kterých se rozepíšu u dalších otázek.
Dovolená se nám velmi líbila,pokud pomineme několik drobných maličkostí,o kterých se rozepíšu u dalších otázek.
Je to zatím náš první zájezd,kdy se pod pojmem pláže myslí uzounký záliv č.1 nebo ještě užší záliv č.2.Pokud pominu častou přítomnost lodi s výhružně vypadajícími potápěči,které jsme permanentně málem zašlápli a občasný výskyt žahavých medůzek,tak se tamní lokalita nedá vynachválit.
StravaStrava byla velmi rozmanitá,každý den jsme mohli volit z pestré škály bohatého jídelníčku - např. ryba a hranolky,řízek a hranolky,vepřové a hranolky...nebo výtečné kuře.A hranolky.
Ale zákusky byly výtečné.
Pokoj byl docela útulný,myslím,že odpovídal počtu hvězdiček.Musím ocenit především televizi,co nás rozptylovala po celou dobu pobytu příjemným německým dialogem - čemuž samozřejmě nikdo z nás nerozuměl.Možná by by bylo v tomto případě na pokoji vhodnější rádio.Nebo nic.
SlužbyCo se týče služeb hotelu,zanechaly na mne z celé dovolené zřejmě nejsilnější dojem,žel ne v té pozitivní stránce.Měli jsme předplacené all inclusive,což chápu jako nekonečné množství jídla a pití - ANO,I PITÍ - po celý den.Někteří nejmenovaní lidé v hotelu (číšníci,které jmenovat nemohu,protože je neznám) si tento styl stravy představují jako nekonečné DOPROŠOVÁNÍ o pití.Ovšem zde se musím zarazit a upřímně ocenit schopnost těchto číšníků se hostům vyhýbat pohledem,významně pomrkávat při případné objednávce či stejně účinně předstírat,že žádná objednávka nebyla.Bravo.Jen tak dál.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Viera Pastrňaková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
jelikož je manžel po urazu nohy chtěli jsme pláž co nejblíže.Pláž je dost daleko a je hodně malá.
Stravadobré chutné jidlo,malý výběr masa
Ubytováníklidny hotel čistý s pravidelnym uklidem
Službyanimátoři měli více vystoupení než zábavy
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...