Ivo H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
V SEA hotelu jsme byli podruhé. Už vloni to byl špičkový hotel, asi nejlépe strávená naše dovolena. Výborné místo, strava, lidi. Trošku jsem měl před odjezdem obavu, aby se služby nezhoršily, ale všechno zůstalo na špičkové úrovni.
V SEA hotelu jsme byli podruhé. Už vloni to byl špičkový hotel, asi nejlépe strávená naše dovolena. Výborné místo, strava, lidi. Trošku jsem měl před odjezdem obavu, aby se služby nezhoršily, ale všechno zůstalo na špičkové úrovni.
Dlouhá písčitá pláž, hotel je na začátku dlouhé peší promenady, silnice pro auta je až za hotelerm.
StravaStrava ani výběr nemá chybu. Každý den večer navíc specielni nabidka, například v pondělí sushi.
UbytováníMěli jsme pokoj ve třetím patře s výhledem na moře, pod námi byla tzv slunečná terasa, kde se nemuselo platit za lehátka a slunečníky. Cesta do moře byla cca 40 metrů, a nemuseli jsme ležet v písku.
SlužbyBez problemů proti loňsku pred odjezdem možnost soukromé sprchy za recepcí.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)













