Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 853 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 853 Kč za os.
od 8 796 Kč za os.
od 8 920 Kč za os.
od 6 973 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 15 hodnocení)
Jana Teturová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi vydařená a krásná dovolená. Na prostá spokojenost. Moře krásné, animátoři zábavní, personál vtipný a vstřícný, jídlo a pití luxusní.
Velmi vydařená a krásná dovolená. Na prostá spokojenost. Moře krásné, animátoři zábavní, personál vtipný a vstřícný, jídlo a pití luxusní.
Pláž krásná a daleko široko nejhezčí. Zažili jsme jak klidné moře, tak i perfektní vlny. V moři jen písek, žádné kamínky či obava, že člověk na něco šlápne.
StravaJídlo výborní, velmi chutné, každý den ryba a chutná, byly i krevety.. moc jsme si pochutnali. Všeho dostatek
UbytováníNám se ubytování moc líbilo, žádný velký hotel, malé chatičky. Byli jsme parta 8 lidí, dali nás všechny pohromadě.
SlužbyPersonál úžasný, barmani nezapomenutelní, zpříjemnili velmi dovolenou. Úklid každý den. Animátoři perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladimír K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odporúčam najlepšia dovolenka
Odporúčam najlepšia dovolenka
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lada Steinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi hezké prostředí v okolí hotelu.
Velmi hezké prostředí v okolí hotelu.
Pláž čistá, písčitá, hezká.
StravaStrava byla chuťově výborná, bylo ji mnoho a byla rozmanitá.
UbytováníPokoj byl čistý a hezký, jen škoda že se v blizkosti prováděly stavební práce na rozšíření ubytovací kapacity hotelu, hluk byl otravující.
SlužbyWiffi za poplatek v dnešní době by snad mohla být aspoň na recepci zdarma.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově pozitivní, ale spíše kvůli krásnému počasí a fakt super moři. Za ty peníze (a nevím, jestli to bylo tím, že CK má drahé zájezdy nebo tím, že si ubytovatel tolik řekl) bych očekával lepší služby, hlavně co se týče ubytování. Nicméně jsme se dozvěděli, že se přes zimu bude rekonstruovat a hotel převezme IBEROSTAR. Takže se to asi zlepší, jde o to, jaký to bude mít vliv na cenu.
Celkově pozitivní, ale spíše kvůli krásnému počasí a fakt super moři. Za ty peníze (a nevím, jestli to bylo tím, že CK má drahé zájezdy nebo tím, že si ubytovatel tolik řekl) bych očekával lepší služby, hlavně co se týče ubytování. Nicméně jsme se dozvěděli, že se přes zimu bude rekonstruovat a hotel převezme IBEROSTAR. Takže se to asi zlepší, jde o to, jaký to bude mít vliv na cenu.
Pláž čistá, blízko hotelu, dostatek (zvlášť placených) lehátek a slunečníků. Ale lze ležet i na ručníku mimo ně. Pěkné vlny nesly i dost chaluh, ale to je příroda, kousek od břehu už to bylo fajn. Moře teplotně velmi příjemné (půlka září), koupání na jedničku.
StravaStrava vynikající. Všeho dost, změny každý den, doplňování bez problémů, personál rychlý a ochotný. Velká jídelna, tak nebyla nouze o stoly. V tomto ohledu nelze téměř nic vytknout. Každý tam přibere :-)
UbytováníJako ne-německy a ne-anglicky mluvící jsem byli ubytováni až velmi daleko (hotel se skládá z volně rozhozených apartmánů po celém údolí). Takže každá cesta na pokoj jako malá tůra - a to celkem dost do kopce. Všude plno důchodců, ale o bezbariérových přístupech tam dle mě nikdy neslyšeli :-) Takže člověk byl rád, že mu nohy slouží.
Na pokoji bez klimatizace jen větrák asi z roku 1962, který vydával nesnesitelný randál a skoro vůbec vzduchem nehnul. Neumím si představit, že bychom tam byli místo v září v červenci.
Nad námi stavěli nové apartmány, a tak od 8 hodin ráno super budíček za zvuků bagrů a sbíječek :-)
Vše celkem zanedbané, ale v rámci možností čisté. Úklid fungoval bez problémů. Sprchy u bazénu na jedné straně dvě, ze kterých netekla voda. Hlavně že plavčice každého jmenovitě upozorňovala, že se má před vstupem do bazénu osprchovat .. dost trapné. All inclusive fajn, drinky samozřejmě místní provenience, ale barmani ochotní a lihovinami nešetřili :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana Teturová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi vydařená a krásná dovolená. Na prostá spokojenost. Moře krásné, animátoři zábavní, personál vtipný a vstřícný, jídlo a pití luxusní.
Velmi vydařená a krásná dovolená. Na prostá spokojenost. Moře krásné, animátoři zábavní, personál vtipný a vstřícný, jídlo a pití luxusní.
Pláž krásná a daleko široko nejhezčí. Zažili jsme jak klidné moře, tak i perfektní vlny. V moři jen písek, žádné kamínky či obava, že člověk na něco šlápne.
StravaJídlo výborní, velmi chutné, každý den ryba a chutná, byly i krevety.. moc jsme si pochutnali. Všeho dostatek
UbytováníNám se ubytování moc líbilo, žádný velký hotel, malé chatičky. Byli jsme parta 8 lidí, dali nás všechny pohromadě.
SlužbyPersonál úžasný, barmani nezapomenutelní, zpříjemnili velmi dovolenou. Úklid každý den. Animátoři perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter Chovan
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Super
StravaSuper
UbytováníSuper
SlužbySuper
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Mária S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veľmi kľudná pláž hlavne v júni, pláž hneď vo vedľajšom hoteli bola úplne preplnená, more krásne čisté akurát jedno mínus že sa platilo za lehátka 13 e a deň pre 2 osoby
Veľmi kľudná pláž hlavne v júni, pláž hneď vo vedľajšom hoteli bola úplne preplnená, more krásne čisté akurát jedno mínus že sa platilo za lehátka 13 e a deň pre 2 osoby
Krásna čistá
StravaStrava veľmi veľmi dobrá ????
UbytováníUbytovanie v bungalovoch v záhradách kto ma šťastie ma to blízko k recepcii a jedálni niektoré sú veľmi ďaleko od plaze a recepcie kde vás odvezie minibus
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...