Julianna R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Jsme naprosto spokojeni.
Jsme naprosto spokojeni.
Pláž byla 170 m daleko, vždy jsme si místo našli, za poplatek jsou k dispozici dvě lehátka se slunečníkem. Čistá pláž i voda, koupelna na nohy, sprcha a restaurace.
StravaSe vším jsme byli spokojeni, ale mohli jsme si alespoň dát k večeři vodu, za kterou jsme nemuseli platit.
UbytováníČisto, uklizeno, personál chodil denně uklízet.
SlužbySlužby jsme nevyužili. Bazén jsme nevyzkoušeli, plavali jsme v moři.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







