Hotel Viva Bahía

Hodnocení: 4/5

Španělsko, Mallorca, Playa de Muro

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotelový komplex se nachází v severní části ostrova Mallorca, který je největším ostrovem Baleárských ostrovů. Oblast Playa de Muro je vzdálená asi 55 kilometrů od hlavního města Palma de Mallorca, kde je i mezinárodní letiště.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu je vstupní hala s recepcí s nonstop provozem. Dále se v areálu nachází restaurace, bar a venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených apartmánech, které jsou klimatizované. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici vybavený kuchyňský kout, televizor, telefon, wifi připojení a za poplatek rovněž trezor.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V komplexu jsou pravidelně pořádány animační programy. Dále si hosté mohou zahrát minigolf, plážový volejbal, stolní tenis či navštívit fitness nebo využít multifunkční hřiště. U hotelu si hosté mohou také půjčit kolo či na pláži využít nabídku vodních sportů.Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětské hřiště, dětský bazén se skluzavkami a miniklub.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pláže, která má písčitý povrch. Nejen rodiny s dětmi ocení pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Natalie Karasova

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.

TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

50 min z hotelu, krasny bily pisek, vhodne pro deti.

Strava

Strava je naprosto vyborna.

Ubytování

Ubytovani a hotel byli skveli.

Služby

Vsechno perfektne, neni co vytknout.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Petra Žofková

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.

Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

První tři dny byl na plážích drobný nepořádek (cigarety, sáčky, drobné papírky), ale pak seto zlepšilo a pláž i moře byli vynikající.

Strava

Vynikající.

Ubytování

Pokoje pro české turisty(byli jsme tam asi tři české rodiny) byly bohužel všechny, zřejmě automaticky, umístěny v "nejhorší" části hotelu -budova s okny na parkoviště. Takže i přes zavřená okna nás v noci budili pozdní příjezdy autobusů přivážející turisty. Za příplatek bychom mohli pokoj upgradovat, pokud by bylo volno. Hotel byl ale plně obsazen. Když jsem na počátku roku zájezd objednávala zajímala jsem se o polohu pokoje a bylo mi řečeno, že bude orientován do zahrady, nebyla to pravda. Byla jsem ochotna za příplatek vyřešit tuto situaci předem, ale nebylo mi to Vámi umožněno, což se stalo už podruhé, kdy jste mi tvrdili, že to nejde a v hotelu nám řekli, že to lze. Zřejmě bude pro nás lepší cestovat příště s německou agenturou. Pokoje byly čisté a prakticky řešené, možná přistýlky pro děti by mohly být pohodlnější, rozkládací gauč byl trochu proleželý.

Služby

Moc příjemný personál od nejnižšího až po samotnou ředitelku hotelu, která se aktivně zajímala o ubytované. Nic nebyl problém.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Petra Žofková

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.

Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

První tři dny byl na plážích drobný nepořádek (cigarety, sáčky, drobné papírky), ale pak seto zlepšilo a pláž i moře byli vynikající.

Strava

Vynikající.

Ubytování

Pokoje pro české turisty(byli jsme tam asi tři české rodiny) byly bohužel všechny, zřejmě automaticky, umístěny v "nejhorší" části hotelu -budova s okny na parkoviště. Takže i přes zavřená okna nás v noci budili pozdní příjezdy autobusů přivážející turisty. Za příplatek bychom mohli pokoj upgradovat, pokud by bylo volno. Hotel byl ale plně obsazen. Když jsem na počátku roku zájezd objednávala zajímala jsem se o polohu pokoje a bylo mi řečeno, že bude orientován do zahrady, nebyla to pravda. Byla jsem ochotna za příplatek vyřešit tuto situaci předem, ale nebylo mi to Vámi umožněno, což se stalo už podruhé, kdy jste mi tvrdili, že to nejde a v hotelu nám řekli, že to lze. Zřejmě bude pro nás lepší cestovat příště s německou agenturou. Pokoje byly čisté a prakticky řešené, možná přistýlky pro děti by mohly být pohodlnější, rozkládací gauč byl trochu proleželý.

Služby

Moc příjemný personál od nejnižšího až po samotnou ředitelku hotelu, která se aktivně zajímala o ubytované. Nic nebyl problém.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Natalie Karasova

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.

TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

50 min z hotelu, krasny bily pisek, vhodne pro deti.

Strava

Strava je naprosto vyborna.

Ubytování

Ubytovani a hotel byli skveli.

Služby

Vsechno perfektne, neni co vytknout.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...