Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 494 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 494 Kč za os.
od 8 772 Kč za os.
od 8 895 Kč za os.
od 7 343 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Natalie Karasova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.
TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.
50 min z hotelu, krasny bily pisek, vhodne pro deti.
StravaStrava je naprosto vyborna.
UbytováníUbytovani a hotel byli skveli.
SlužbyVsechno perfektne, neni co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Petra Žofková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.
Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.
První tři dny byl na plážích drobný nepořádek (cigarety, sáčky, drobné papírky), ale pak seto zlepšilo a pláž i moře byli vynikající.
StravaVynikající.
UbytováníPokoje pro české turisty(byli jsme tam asi tři české rodiny) byly bohužel všechny, zřejmě automaticky, umístěny v "nejhorší" části hotelu -budova s okny na parkoviště. Takže i přes zavřená okna nás v noci budili pozdní příjezdy autobusů přivážející turisty. Za příplatek bychom mohli pokoj upgradovat, pokud by bylo volno. Hotel byl ale plně obsazen. Když jsem na počátku roku zájezd objednávala zajímala jsem se o polohu pokoje a bylo mi řečeno, že bude orientován do zahrady, nebyla to pravda. Byla jsem ochotna za příplatek vyřešit tuto situaci předem, ale nebylo mi to Vámi umožněno, což se stalo už podruhé, kdy jste mi tvrdili, že to nejde a v hotelu nám řekli, že to lze. Zřejmě bude pro nás lepší cestovat příště s německou agenturou. Pokoje byly čisté a prakticky řešené, možná přistýlky pro děti by mohly být pohodlnější, rozkládací gauč byl trochu proleželý.
SlužbyMoc příjemný personál od nejnižšího až po samotnou ředitelku hotelu, která se aktivně zajímala o ubytované. Nic nebyl problém.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Petra Žofková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.
Po příletu CK zjistila, že nejsme 4, nýbrž 5 (batole),neměli tudíž auto ani sedačku pro malého. Ze slibovaného "nečekání", bylo 1,5 hodinové čekání. Nakonec jsme jeli autobusem s anglickými turisty, kteří se celou dobu v autobuse hádali, byli jsme vysazeni jako poslední a místo ve cca 22h jsme na hotel dorazili v 0.30h:(
Cesta zpět už byla v pořádku.
První tři dny byl na plážích drobný nepořádek (cigarety, sáčky, drobné papírky), ale pak seto zlepšilo a pláž i moře byli vynikající.
StravaVynikající.
UbytováníPokoje pro české turisty(byli jsme tam asi tři české rodiny) byly bohužel všechny, zřejmě automaticky, umístěny v "nejhorší" části hotelu -budova s okny na parkoviště. Takže i přes zavřená okna nás v noci budili pozdní příjezdy autobusů přivážející turisty. Za příplatek bychom mohli pokoj upgradovat, pokud by bylo volno. Hotel byl ale plně obsazen. Když jsem na počátku roku zájezd objednávala zajímala jsem se o polohu pokoje a bylo mi řečeno, že bude orientován do zahrady, nebyla to pravda. Byla jsem ochotna za příplatek vyřešit tuto situaci předem, ale nebylo mi to Vámi umožněno, což se stalo už podruhé, kdy jste mi tvrdili, že to nejde a v hotelu nám řekli, že to lze. Zřejmě bude pro nás lepší cestovat příště s německou agenturou. Pokoje byly čisté a prakticky řešené, možná přistýlky pro děti by mohly být pohodlnější, rozkládací gauč byl trochu proleželý.
SlužbyMoc příjemný personál od nejnižšího až po samotnou ředitelku hotelu, která se aktivně zajímala o ubytované. Nic nebyl problém.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Natalie Karasova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.
TravelServis a odbaveni - pouze 2 prepazky, obrovska fronta i na hod a pul!!! Nehorazne casy letu (zpatecny let byl az po pulnoci). V Pallme se odbavovali asi 4 lety dohromady, lide stali ve fronte jeste 40 min pred odletem letadla, zase naprosto nezvladnute. Stalo by za to zaplatit dalsi prepazky. Transfer z letiste do hotelu - 2 delegati, zase obrovska fronta, znovu naprosto nezvladnute. Transfer z hotelu na letiste - znovu setreni ze strany cestovky, my jsme byli nucene prijet na letiste jiz 4 hod pred odletem letadla. Jidlo a piti v letadle - hnusna bageta s vysocinou a nakladanou okurkou a jeden napoj na osobu. Horsi by to uz asi neslo, radeji zadne jidlo ale piti kolik kdo chce. Celkovy dojem je ze cestovka setri kde muze a za nas muzu rict ze uz nikdy z cestovkou nepojedeme.
Delagatka mela dle info prijet 30.8, nakonec se tam ani neobjevila a prijela az 3.9 neboli jen jeden den pred nasim odletem.
50 min z hotelu, krasny bily pisek, vhodne pro deti.
StravaStrava je naprosto vyborna.
UbytováníUbytovani a hotel byli skveli.
SlužbyVsechno perfektne, neni co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...