Nina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Hotel bol veľmi čistý, strave nemám čo vytknúť. Jediná nevýhoda hotela je poloha, keďže v blízkom okolí nie je kde ísť, jedine taxikom.
Hotel bol veľmi čistý, strave nemám čo vytknúť. Jediná nevýhoda hotela je poloha, keďže v blízkom okolí nie je kde ísť, jedine taxikom.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







