Krzysztof S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Hotel je velmi blízko centra a Perského zálivu, což umožňovalo skvělé procházky a pobyt na pláži. Personál hotelu byl velmi přátelský. Jedinou nevýhodou byla absence bazénu.
Hotel je velmi blízko centra a Perského zálivu, což umožňovalo skvělé procházky a pobyt na pláži. Personál hotelu byl velmi přátelský. Jedinou nevýhodou byla absence bazénu.
Pláž je trochu daleko, asi 2 km chůze, ale je to moc pěkná procházka s výhledy
StravaJídlo je rozmanité, každý si najde to své.
UbytováníČistý pokoj s velmi pěkným výhledem na záliv
SlužbyObsluha je milá a ochotná
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







