Aktuálně pro cesty do Spojených arabských emirátů

Hotel Yas Viceroy Abu Dhabi

Hodnocení: 5/5

Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Yas Island

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 34 467 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

W Abu Dhabi - Yas Island stojí napůl na pevnině a napůl nad vodou. Nabízí ubytování v jedinečném stylu, několik restaurací a salonků, moderní pokoje s náladovým osvětlením a internet zdarma. Z hotelu se otevírá přímý výhled na okruh Formule 1. Yas Island je spojen mostem s pevninskou částí Abú Dhabí a leží pouhých 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Abú Dhabí a 15 minut jízdy od centra města Abú Dhabí. V pěší vzdálenosti od hotelu najdete 18jamkové golfové hřiště a nákupní centrum Yas.

Vybavení

K vybavení objektu patří moderní fitness a wellness centrum, které ve stylu tradičního hammámu (lázeňského domu) zahrnuje 2 střešní bazény s výhledem na západ slunce, 11 restaurací, 24h recepce a pokojová služba, úschovna zavazadel, konferenční centrum, služba buzení, hlídání dětí a zařízení pro tělesně postižené hosty.

Ubytování

Stylové pokoje s francouzskými okny s vlastní koupelnou s WC a výbavou typu satelitní TV s plochou obrazovkou, trezor, minibar, Wi-Fi připojení, dokovací stanice pro iPod a set pro přípravu čaje a kávy.

Strava

V hotelovém areálu je pro hosty k dispozici 11 restaurací, z nichž jmenujme přinejmenším podnik Amici specializující se na italskou kuchyni, restauraci Kazu, kde podávají japonské pokrmy či Angar, restauraci, která nabízí indická jídla.

Služby

Součástí wellness ve stylu tradičního hammamu jsou 2 střešní bazény s výhledem na západ slunce. Hezké chvíle můžete trávit také v plážovém klubu hotelu Yas, kde na vás čeká úžasné plážové zařízení, bazén, bar a jídelna. Jako hosté hotelu budete mít do plážového klubu volný vstup a na místo vás od hotelu doveze kyvadlová doprava. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 700 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Golf Golf ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Martin Č.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotelové služby byly naprosto bezchybné. Všichni se o vás báječně starají, jídlo bylo dokonalé - velký výběr všeho, co vás jen napadne, vše čerstvé a kvalitní. Nikdy se nestalo, že by něco došlo nebo bylo něčeho málo a to i těsně před zavřením jídelny. Dokonalý servis jak na pláži, tak u bazénu. Na recepci s vámi bez problémů řeší vše co je vaším přáním. Jediné co úplně nesedí s údaji uvedenými cestovní kanceláří jsou časy - jsou hodně zkrácené ( hotel - pláž, letiště-hotel, hotel-marina,... ) Ale jsme na dovolené, tak to zase tolik nevadí.
Cesta z letiště do hotelu při příletu - soukromý transfer byl dokonalý. Měli jsme 3 velké kufry a kočárek. Přijelo velké auto, tak nebyl problém se tam naskládat. Jen jim zřejmě chyběla stejná informace při cestě zpět. Přijel pro nás řidič se sedanem - neměli jsme šanci se tam ve 4 naskládat. Kufry i kočárek máme tím pádem odřené, cestování bylo velmi nepohodlné, protože jsme byli obskládaní věcmi a uvnitř auta.
A úplná tragédie bylo letadlo. Nikdy jsme neměli důvod si stěžovat na leteckou společnost - také jsme nikdy neletěli s danou leteckou společností. Ještě bych přežila, že bylo při cestě tam i zpět 3 hodiny zpoždění. To, že nás 2x kontrolovali, protože jsme museli vyklidit odletový prostor také (i když s miminkem nic moc), hrozné bylo jednání zaměstnanců letecké společnosti - nikdy jsem nic horšího nezažila. Jednání ve smyslu - koupil sis letenku, nějak se tam dostat musíš, tak buď ticho a dělej, co se ti řekne. Navíc vám každý ze zaměstnanců řekl něco jiného. Když jsem chtěla zarezervovat místa v letadle (pro ostatní společnosti běžná věc) navíc podotýkám 6 týdnů před odletem, bylo mi sděleno, že rezervace nedělají. Místo prý dostanu, když budu první při odbavení, tak si mám říct o místa. Při dalším telefonátu mi bylo řečeno, že mám doplatit 3.000,-Kč a místa mi zarezervují (ještě, že jsem tak neučinila, protože ti, co je měli zarezervovány a zaplatili za ně, je stejně nedostali, protože jsme při odletu dostali jiné letadlo). Při odbavení na mě slečna koukala a řekla, že to nedělají.

Hotelové služby byly naprosto bezchybné. Všichni se o vás báječně starají, jídlo bylo dokonalé - velký výběr všeho, co vás jen napadne, vše čerstvé a kvalitní. Nikdy se nestalo, že by něco došlo nebo bylo něčeho málo a to i těsně před zavřením jídelny. Dokonalý servis jak na pláži, tak u bazénu. Na recepci s vámi bez problémů řeší vše co je vaším přáním. Jediné co úplně nesedí s údaji uvedenými cestovní kanceláří jsou časy - jsou hodně zkrácené ( hotel - pláž, letiště-hotel, hotel-marina,... ) Ale jsme na dovolené, tak to zase tolik nevadí.
Cesta z letiště do hotelu při příletu - soukromý transfer byl dokonalý. Měli jsme 3 velké kufry a kočárek. Přijelo velké auto, tak nebyl problém se tam naskládat. Jen jim zřejmě chyběla stejná informace při cestě zpět. Přijel pro nás řidič se sedanem - neměli jsme šanci se tam ve 4 naskládat. Kufry i kočárek máme tím pádem odřené, cestování bylo velmi nepohodlné, protože jsme byli obskládaní věcmi a uvnitř auta.
A úplná tragédie bylo letadlo. Nikdy jsme neměli důvod si stěžovat na leteckou společnost - také jsme nikdy neletěli s danou leteckou společností. Ještě bych přežila, že bylo při cestě tam i zpět 3 hodiny zpoždění. To, že nás 2x kontrolovali, protože jsme museli vyklidit odletový prostor také (i když s miminkem nic moc), hrozné bylo jednání zaměstnanců letecké společnosti - nikdy jsem nic horšího nezažila. Jednání ve smyslu - koupil sis letenku, nějak se tam dostat musíš, tak buď ticho a dělej, co se ti řekne. Navíc vám každý ze zaměstnanců řekl něco jiného. Když jsem chtěla zarezervovat místa v letadle (pro ostatní společnosti běžná věc) navíc podotýkám 6 týdnů před odletem, bylo mi sděleno, že rezervace nedělají. Místo prý dostanu, když budu první při odbavení, tak si mám říct o místa. Při dalším telefonátu mi bylo řečeno, že mám doplatit 3.000,-Kč a místa mi zarezervují (ještě, že jsem tak neučinila, protože ti, co je měli zarezervovány a zaplatili za ně, je stejně nedostali, protože jsme při odletu dostali jiné letadlo). Při odbavení na mě slečna koukala a řekla, že to nedělají.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž se nachází cca 20 min rychlé chůze od hotelu. Jinak tam několikrát denně jezdí doprava od hotelu a zase zpět. Překvapilo mě, jak často tam jezdí, přitom lidí, kteří pláž navštěvují je minimum. V ostatních hotelech jezdí autobus jen jednou ráno (maximálně 2x, když je hodně zájemců) a jednou v přesně určenou dobu zase zpět. Tady jezdí každých 45 min tam i zpět. Od ráno od 9.45 hod. do 19 hod. Pláž je nádherná čistá, neustále obsluhovaná. Ležíte pouze na postelích nebo krásných lehátkách. Jsou tam i koženkové vaky na sezení, lavičky, všude slunečníky, bílé koženkové matrace jen tak na písku. Nikdo neleží prostě na zemi. Pláž je téměř prázdná, s nikým se nemačkáte. Sprchy nové, čisté a voňavé toalety. Během opalování vám přinese obsluha chlazené a voňavé ručníčky na osvěžení. Jsou tam i kurty na volejbal a jiné sporty.

Strava

Stravování na hotelu bez chyby. Jídlo 100% čerstvé, všeho bylo vždy dostatek, ani těsně před zavřením jídelny se nestalo, že by něco již nebylo nebo docházelo. Obsluha příjemná, nádherný výhled z terasy kde snídáte. Jídel čistá, tichá a voňavá. Je to zřejmě i klientelou - postrádali jsme tam všudypřítomné rusy - bez nich je na hotelu naprostý klid, ticho a pohoda. Neumí se chovat, jsou schopní se s vámi o poslední jídlo poprat, vytáhnout vás z autobusu, jen aby se tam vešli oni. Prostě hnus. Tady to nebylo !!! :-) Nepotkali jsme na hotelu ani jedny nevychovance.

Ubytování

Pokoje nádherné, čisté- neustále uklizené a vše pravidelně doplněné. Servis můžete mít, kolikrát za den chcete. Výhled z pokoje na vše, co jen lze - dráha F1, přístav s loděmi, moře, Ferrari world, vodní svět. Vše máte jako na dlani.

Služby

Zaměstnanci hotelu se vám snaží vyjít maximálně vstříc, není snad nic, co by pro vás neudělali.

Byla tato recenze užitečná? (13) (0)

Filtrovat recenze

Martin Č.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotelové služby byly naprosto bezchybné. Všichni se o vás báječně starají, jídlo bylo dokonalé - velký výběr všeho, co vás jen napadne, vše čerstvé a kvalitní. Nikdy se nestalo, že by něco došlo nebo bylo něčeho málo a to i těsně před zavřením jídelny. Dokonalý servis jak na pláži, tak u bazénu. Na recepci s vámi bez problémů řeší vše co je vaším přáním. Jediné co úplně nesedí s údaji uvedenými cestovní kanceláří jsou časy - jsou hodně zkrácené ( hotel - pláž, letiště-hotel, hotel-marina,... ) Ale jsme na dovolené, tak to zase tolik nevadí.
Cesta z letiště do hotelu při příletu - soukromý transfer byl dokonalý. Měli jsme 3 velké kufry a kočárek. Přijelo velké auto, tak nebyl problém se tam naskládat. Jen jim zřejmě chyběla stejná informace při cestě zpět. Přijel pro nás řidič se sedanem - neměli jsme šanci se tam ve 4 naskládat. Kufry i kočárek máme tím pádem odřené, cestování bylo velmi nepohodlné, protože jsme byli obskládaní věcmi a uvnitř auta.
A úplná tragédie bylo letadlo. Nikdy jsme neměli důvod si stěžovat na leteckou společnost - také jsme nikdy neletěli s danou leteckou společností. Ještě bych přežila, že bylo při cestě tam i zpět 3 hodiny zpoždění. To, že nás 2x kontrolovali, protože jsme museli vyklidit odletový prostor také (i když s miminkem nic moc), hrozné bylo jednání zaměstnanců letecké společnosti - nikdy jsem nic horšího nezažila. Jednání ve smyslu - koupil sis letenku, nějak se tam dostat musíš, tak buď ticho a dělej, co se ti řekne. Navíc vám každý ze zaměstnanců řekl něco jiného. Když jsem chtěla zarezervovat místa v letadle (pro ostatní společnosti běžná věc) navíc podotýkám 6 týdnů před odletem, bylo mi sděleno, že rezervace nedělají. Místo prý dostanu, když budu první při odbavení, tak si mám říct o místa. Při dalším telefonátu mi bylo řečeno, že mám doplatit 3.000,-Kč a místa mi zarezervují (ještě, že jsem tak neučinila, protože ti, co je měli zarezervovány a zaplatili za ně, je stejně nedostali, protože jsme při odletu dostali jiné letadlo). Při odbavení na mě slečna koukala a řekla, že to nedělají.

Hotelové služby byly naprosto bezchybné. Všichni se o vás báječně starají, jídlo bylo dokonalé - velký výběr všeho, co vás jen napadne, vše čerstvé a kvalitní. Nikdy se nestalo, že by něco došlo nebo bylo něčeho málo a to i těsně před zavřením jídelny. Dokonalý servis jak na pláži, tak u bazénu. Na recepci s vámi bez problémů řeší vše co je vaším přáním. Jediné co úplně nesedí s údaji uvedenými cestovní kanceláří jsou časy - jsou hodně zkrácené ( hotel - pláž, letiště-hotel, hotel-marina,... ) Ale jsme na dovolené, tak to zase tolik nevadí.
Cesta z letiště do hotelu při příletu - soukromý transfer byl dokonalý. Měli jsme 3 velké kufry a kočárek. Přijelo velké auto, tak nebyl problém se tam naskládat. Jen jim zřejmě chyběla stejná informace při cestě zpět. Přijel pro nás řidič se sedanem - neměli jsme šanci se tam ve 4 naskládat. Kufry i kočárek máme tím pádem odřené, cestování bylo velmi nepohodlné, protože jsme byli obskládaní věcmi a uvnitř auta.
A úplná tragédie bylo letadlo. Nikdy jsme neměli důvod si stěžovat na leteckou společnost - také jsme nikdy neletěli s danou leteckou společností. Ještě bych přežila, že bylo při cestě tam i zpět 3 hodiny zpoždění. To, že nás 2x kontrolovali, protože jsme museli vyklidit odletový prostor také (i když s miminkem nic moc), hrozné bylo jednání zaměstnanců letecké společnosti - nikdy jsem nic horšího nezažila. Jednání ve smyslu - koupil sis letenku, nějak se tam dostat musíš, tak buď ticho a dělej, co se ti řekne. Navíc vám každý ze zaměstnanců řekl něco jiného. Když jsem chtěla zarezervovat místa v letadle (pro ostatní společnosti běžná věc) navíc podotýkám 6 týdnů před odletem, bylo mi sděleno, že rezervace nedělají. Místo prý dostanu, když budu první při odbavení, tak si mám říct o místa. Při dalším telefonátu mi bylo řečeno, že mám doplatit 3.000,-Kč a místa mi zarezervují (ještě, že jsem tak neučinila, protože ti, co je měli zarezervovány a zaplatili za ně, je stejně nedostali, protože jsme při odletu dostali jiné letadlo). Při odbavení na mě slečna koukala a řekla, že to nedělají.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž se nachází cca 20 min rychlé chůze od hotelu. Jinak tam několikrát denně jezdí doprava od hotelu a zase zpět. Překvapilo mě, jak často tam jezdí, přitom lidí, kteří pláž navštěvují je minimum. V ostatních hotelech jezdí autobus jen jednou ráno (maximálně 2x, když je hodně zájemců) a jednou v přesně určenou dobu zase zpět. Tady jezdí každých 45 min tam i zpět. Od ráno od 9.45 hod. do 19 hod. Pláž je nádherná čistá, neustále obsluhovaná. Ležíte pouze na postelích nebo krásných lehátkách. Jsou tam i koženkové vaky na sezení, lavičky, všude slunečníky, bílé koženkové matrace jen tak na písku. Nikdo neleží prostě na zemi. Pláž je téměř prázdná, s nikým se nemačkáte. Sprchy nové, čisté a voňavé toalety. Během opalování vám přinese obsluha chlazené a voňavé ručníčky na osvěžení. Jsou tam i kurty na volejbal a jiné sporty.

Strava

Stravování na hotelu bez chyby. Jídlo 100% čerstvé, všeho bylo vždy dostatek, ani těsně před zavřením jídelny se nestalo, že by něco již nebylo nebo docházelo. Obsluha příjemná, nádherný výhled z terasy kde snídáte. Jídel čistá, tichá a voňavá. Je to zřejmě i klientelou - postrádali jsme tam všudypřítomné rusy - bez nich je na hotelu naprostý klid, ticho a pohoda. Neumí se chovat, jsou schopní se s vámi o poslední jídlo poprat, vytáhnout vás z autobusu, jen aby se tam vešli oni. Prostě hnus. Tady to nebylo !!! :-) Nepotkali jsme na hotelu ani jedny nevychovance.

Ubytování

Pokoje nádherné, čisté- neustále uklizené a vše pravidelně doplněné. Servis můžete mít, kolikrát za den chcete. Výhled z pokoje na vše, co jen lze - dráha F1, přístav s loděmi, moře, Ferrari world, vodní svět. Vše máte jako na dlani.

Služby

Zaměstnanci hotelu se vám snaží vyjít maximálně vstříc, není snad nic, co by pro vás neudělali.

Byla tato recenze užitečná? (13) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout