Tomasz P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
Celkově byl dojem velmi dobrý. Hotel čistý, pokoje velké, jídlo velmi dobré. Pohled na Dubaj v dálce. Před hotelem je stavba. Trochu daleko od metra a žádný chodník, po kterém by se dalo chodit. Musíte chodit po písku. Pokud někdo nechce jet, autobus jezdí každý den v 9:45 a odveze vás na metro. Zpáteční cesta však musela být pěšky… Samotný hotel stojí za doporučení.
Celkově byl dojem velmi dobrý. Hotel čistý, pokoje velké, jídlo velmi dobré. Pohled na Dubaj v dálce. Před hotelem je stavba. Trochu daleko od metra a žádný chodník, po kterém by se dalo chodit. Musíte chodit po písku. Pokud někdo nechce jet, autobus jezdí každý den v 9:45 a odveze vás na metro. Zpáteční cesta však musela být pěšky… Samotný hotel stojí za doporučení.
Přístup na pláž hotelovými autobusy. Kousek je asi 45 minut jízdy… Pláž je široká, můžete se snadno rozložit a opalovat. Mírný sestup k moři.
StravaJídla k večeři jsou pestrá. Snídaně byly stejné, ale bylo z čeho vybírat, že jste si mohli vybrat celý týden. Jeho opakování by trvalo déle.
UbytováníUbytování bylo fajn. Pohodlné postele, ložní prádlo a ručníky měněny denně.
SlužbyBazén čistý, lidé ochotní
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







