Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Belvedere Court

Spojené arabské emiráty-Dubai

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 68 016

Poloha

Oblíbený apartmánový hotel je situován na atraktivním místě v živé čtvrti Bur Dubaj s mnoha sportovišti i nákupními centry (v blízkosti nákupní centrum Burjuman). Nákupní možnosti i zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu. Mezinárodní letiště Dubaj je vzdáleno 10 km. Pěkná veřejná písčitá pláž se nachází jen několik minut jízdy od hotelu (pohodlně dostupná místní dopravou nebo levným a spolehlivým taxi). Hotel je svou polohou ideální pro poznávání rušného života velkoměsta i zajímavé architektury v okolí (Velká Mešita, Bastakiya).

Vybavení

Příjemný městský hotel disponuje 173 pokoji rozmístěnými v moderní osmipatrové budově s pěkným výhledem do okolí. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, hlavní restaurace, internetový koutek (za poplatek), business centrum, fitness centrum, wellness centrum, venkovní bazén s dětskou částí, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), a la carte restaurace (mezinárodní a orientální kuchyně), TV místnost a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízené prostorné dvoulůžkové suity s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, DVD přehrávačem, vybaveným kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice), trezorem, psacím stolem a balkonem. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek.

Strava

Snídaně formou bufetu. Hosté si mohou objednat večeře formou bufetu (nápoje za poplatek).

Služby

Oblíbený městský hotel si získává své hosty přátelskou pohostinnou atmosférou, moderním zázemím pro kongresovou turistiku, příjemným relaxačním centrem i dobrou úrovní služeb. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení v moderním fitness centru, vodní gymnastiku, vodní pólo a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži za poplatek (např. loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, šnorchlování). Pro relaxaci je určeno příjemné wellness centrum s celou řadou procedur jako např. sauna, vířivka, parní lázeň, masáže a turecké lázně. Další možnosti zábavy, relaxace i sportovního vyžití mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování.

Služby za poplatek

Internet, vodní sporty na pláži, hlídání dětí, vstup do plážového parku, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Pěkná dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek - loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, potápění, šnorchlování) se nachází jen několik minut jízdy od hotelu (dostupná místní dopravou nebo levným a spolehlivým taxi). Klientům jsou k dispozici služby plážového baru a lehátka se slunečníky (za poplatek). Vstup do plážového parku je zpoplatněn.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 12 km
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Destinace

Doprava letecky

06:00 h

Popis

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátů - najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit.

Dubai je nejbohatším ze sedmi emirátů, své zisky však netěží jen z černého zlata. Významnou část jeho příjmů tvoří rozvinutý turistický ruch, který je zaměřen především na bohatší klientelu. Proto jsou v hlavním městě luxusní hotely, jejichž dominantou je i nejvyšší hotel světa, umělé palmové ostrovy nebo podmořský hotel. Navzdory zdejšímu klimatu byl v Dubaji vybudován ohromný zimní areál, kde si můžete zalyžovat, i když venku panují vysoké teploty dosahující mnohdy až 50°C.

Ve městě Dubai žijí téměř všichni obyvatelé emirátu Dubai. Navíc někteří obyvatelé Spojených arabských emirátů, kteří jsou zaměstnání v Dubaji, bydlí v sousedním emirátu Šardžá, kde jsou výrazně nižší nájmy.
Město Dubai najdete při severní hranici emirátu Dubai. Město dělí na dvě části Dubai Creek, výběžek Perského zálivu. Luxusnější částí je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutečný luxus, vyrostly tu do nebe sahající mrakodrapy, drahé hotely a nádherná obchodní centra. Druhá část je Deiru, která dýchá historii a nabízí svým návštěvníkům atmosféru arabského světa. Tady najdete romantické uličky provoněné exotickým kořením a Zlaté tržiště, který je prý největším na světě a nabízí nádherné šperky a nejrůznější zboží arabského světa.

Když budete v Dubaji, nenechte si ujít návštěvu Dubajského muzea, které vám odkryje kus z historie emirátu Dubai. Muzeum mapuje ohromnou rychlost, s jakou se město vyvíjelo a najdete tu i zrekonstruovaný zlatý trh. Město ukrývá i řadu mešit. Mezi turisticky nejatraktivnější patří mešita Jumeirah, kam mají přístup i nemuslimové.

Když budete unaveni procházkami po městě, užijte si relax na některé z nekonečných pláží. Teplota moře se tu pohybuje mezi 22 - 35°C! Užijte si potápění a šnorchlování, obdivujte podmořský svět, nebo si vyjeďte na lodi, třeba do oblasti Fujairah. Milovníci přírody uvítají výlet na safari do pouště, kde uvidí nekonečné pouštní duny a z blízkosti několika desítek metrů spatří i nejrůznější pro Evropany exotická zvířata.
 • Vzdálenost od pláže 12 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 06:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 32 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec