Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Byli jsme nadšení.
Byli jsme nadšení.
Na plaz jsme se jeli jeden den podivat. Jeli jsme na verejnou,asi 16km od hotelu. Obrovska plaz,spoustu mista,vstup pozvolny,piscita,skvely.
StravaMeli jsme polopenzi. Vecere jsou az do 22:30 takze jsme se vzdy stihli najist. Vyber velky. Pecivo,zelenina,salamy,vejce varena i michana, ovoce,jogurty,sladke. Vecer maso,testoviny,ryze ,brambory,zelenina,dezerty …. Proste vse super.
UbytováníHotel super. Pece taky. Vsichni mily. Bydleli jsme v poslednim patre (19) Vse ciste,na pokoji lednicka,konvice,hrnecky,kava a caj. Zupany,pantofle,spousta rucniku,sprchace,sampony,kartacky na zuby,holitko,fen,zehlicka s zehlicim prknem,televizor.
SlužbySe vsim jsme byli spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







