Bohumil Mrázek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vše bylo naprosto v pořádku skoro
Vše bylo naprosto v pořádku skoro
Jako v pohádce poloprázdné naproti mrakodrapy.Cistota a bezpečnost v pořádku.V celém Dubaji sei váží každého turisty !!!!Chování personálu hotelu i lidi v Dubaji naprosto v pohodě.Je to lokalita na kterou se nedá zapomenout.
StravaVelmi dobrá a pro Evropana určitě zajímavá jak chuti tak vuni.
UbytováníLednice mi nechladila přestože jsme na to několikrát upozorňovali to je snad jediná výtka.Pokoj byl udržován v každodenní čistotě.
SlužbyCelkově velmi dobrý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)























