Miroslav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 21 199 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Miroslav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
David Miček
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotelu nebylo co vytknout. Metro je od hotelu kousicek.
Hotelu nebylo co vytknout. Metro je od hotelu kousicek.
Plaz Al Mamzar - beach park, kam mel hotel zajisten i odvoz byla plne dostacujici stoji 5 Dhs/osobu na cely den. Pujcili jsme si vzdy lehatka a slunecnik. Jen teda v pisku bylo pomerne dost nedopalku od cigaret a obcas by plaz mohla byt preci jen uklizenejsi. Verejna cast plaze, ktera je zdarma tak se nachazi v zalivu a neni zde mozne si pujcit lehatka se slunecnikem, vlny zde taky moc nebudou diky zalivu, na placene plazi jsme meli metrove vlny. Plaz Jummeirah je velmi podobna, jen s tim rozdilem,ze lehatka se slunecnikem je mozne si pujcit i na verejne, neplacene, casti. Od 26.10.2014 je vsak plaz uzavrena pro rekonstrukci. Posledni plaz JBR, u Dubai Marina jsme nakonec nenavstivili, takze nemuzu hodnotit, ale co jsem se bavil s taxikari,tak vetsinou ji hodnotili jako nejlepsi...
StravaMeli jsme teda pouze snidane, takze mohu hodnotit pouze je. K dispozici byly vzdy cerstve dzusy, pecivo (slane, sladke), ovoce (kusky melounu, ananasu, jablka, banany..), musli (asi 5 druhu), syry & salamy, fazole, parky/smazene zampiony s bramborem (to se stridalo). Doporucuju capuccino z kavovaru. Nemeli jsme zadny problem se stravou, vse bylo dobre, nikdo si na nic nestezoval.
UbytováníPokoj odpovidal 4* hotelu, koupelna velka, pekna. Pokojska uklizela pokoj kazdy den, kazdy den jsme dostavali od hotelu nekolik petek balenne vody. V lednici bylo mozne za poplatek si dat slazene napoje (pepsi, fanta), pripadne si ve varne konvici uvarit caj nebo kafe (3v1). Postele pohodlne, polstare byly trosku tuzsi,ale urcite v tom nebyl zadny problem. Hned vedle hotelu je mesita, ale ani jednou me nevzbudilo ranni svolavani na modlitbu. Na pokoji je klimatizace, ktera jde i vypnout. Ubytovaci taxa jinak cini 5 Dhm/noc/osobu.
SlužbyKdykoliv jsme neco potrebovali, ochotne nam na recepci pomohli. Kdyz bylo potreba zavolat taxi, zamestnanec hotelu vybehl na hlavni silnici nejake odchytnout. S wifi nebyl zadny problem, signal byl dobry po celem hotelu, vcetne pokoje. Snad jedina drobnost, kdyz jsme si chteli vecer ve 21h objednat na pokoj pres hotelovou sluzbu neco k piti, tak nikdo nebral telefon, asi uz bylo pozde. jinak dole za recepci byla i knihovnicka, kde bylo mozne si sednout k PC a skouknout e-maily apod.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Dana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekny novy hotel, slusne snidane,vyborne vecere. Velke prostorne pokoje. Hotel spise v okrajove casti daleko od dubai mall,kam hotel ani nezajistuje dopravu. Cestovni kancelar nezajistila zadny vylet s odvolanim na to,ze o ne nikdo nema zajem. My jsme nabyli spise dojmu,ze o organizaci nemeli zajem delegati. Veskere zalezitosti pri ubytovani v hotelu si musi kazdy vyridit sam,delegat neni pritomen, vse v anglickem jazyce. Druhy den pak informacni schuzka.
Pekny novy hotel, slusne snidane,vyborne vecere. Velke prostorne pokoje. Hotel spise v okrajove casti daleko od dubai mall,kam hotel ani nezajistuje dopravu. Cestovni kancelar nezajistila zadny vylet s odvolanim na to,ze o ne nikdo nema zajem. My jsme nabyli spise dojmu,ze o organizaci nemeli zajem delegati. Veskere zalezitosti pri ubytovani v hotelu si musi kazdy vyridit sam,delegat neni pritomen, vse v anglickem jazyce. Druhy den pak informacni schuzka.
Hotel zajistuje odvoz na mamzar beach,placenou plaz s krasnym parkem. Vstup 5 dirhamu,lehatka a slunecnik 10. Obsluha kolem plazoveho servisu strasna,lehatka usmudlana. Pisek na plazi krasny bily,pisecek i v mori,nejsou potreba boty do vody. Pisek i na teto placene plazi neudrzovany,plny nedopalku,drobnych odpadku,uklid jsme nezazili. More nadherne,ciste,bez ras,nadherne koupani. Na plazi toalety,velmi zapachajici,sprchy a par stanku se susenkami a mrazenymi vyrobky. Krasna prochazka po parku i moznost behani po specielnim povrchu.
StravaSnidane bohate,vyber ze vseho,denne vsak stejne a hodne lidi. Trosku vazne obsluha, ale jinak velmi slusne. Vyborne vecere,malo lidi,evropsky i arabsky styl, forma bufetu, vecere az do 22.30. Na piti pouze voda,zadne alko.
UbytováníKrasne velke vybavene pokoje, fen,sampony,mydlo. Varna konvice,caj,kava,denne 2 vody zdarma. V hotelu bazen cisty prijemny s osuskami a moznosti obcerstveni, fittness. Hezke zazemi kolem recepce a wifi zdarma vsude. Okolim hotelu je jen ulice, pred hotelem parkoviste. Okna hotelu protihlukova, takze klid. Jsou hodne slyset letadla,ale to je v dubaji vsude.n
SlužbyPersonal neni prilis ochotny,bez zajmu,neprofesionalni. Hotela doprava poskytuje odvoz na plaz jen jednou za den v 10.30 s navratem v 16.00. Na rozdil od jinych hotelu i mnohem nizsi kategorie, ktere zajistuji bus nekolikrat za den. Velmi nam chybel odvoz na dubai mall,hlavni nakupni a take kulturni centrum dubaje s khalifou. Tam bud metrem,od metra tubusem 850 metru,opravdu dost dlouha cesta i pres jezdici pasy,nebo taxi 45 dirhamu jedna cesta. Jinak doprava do tri obchodnich center zdarma.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Ondřej Valenta
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
David Miček
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotelu nebylo co vytknout. Metro je od hotelu kousicek.
Hotelu nebylo co vytknout. Metro je od hotelu kousicek.
Plaz Al Mamzar - beach park, kam mel hotel zajisten i odvoz byla plne dostacujici stoji 5 Dhs/osobu na cely den. Pujcili jsme si vzdy lehatka a slunecnik. Jen teda v pisku bylo pomerne dost nedopalku od cigaret a obcas by plaz mohla byt preci jen uklizenejsi. Verejna cast plaze, ktera je zdarma tak se nachazi v zalivu a neni zde mozne si pujcit lehatka se slunecnikem, vlny zde taky moc nebudou diky zalivu, na placene plazi jsme meli metrove vlny. Plaz Jummeirah je velmi podobna, jen s tim rozdilem,ze lehatka se slunecnikem je mozne si pujcit i na verejne, neplacene, casti. Od 26.10.2014 je vsak plaz uzavrena pro rekonstrukci. Posledni plaz JBR, u Dubai Marina jsme nakonec nenavstivili, takze nemuzu hodnotit, ale co jsem se bavil s taxikari,tak vetsinou ji hodnotili jako nejlepsi...
StravaMeli jsme teda pouze snidane, takze mohu hodnotit pouze je. K dispozici byly vzdy cerstve dzusy, pecivo (slane, sladke), ovoce (kusky melounu, ananasu, jablka, banany..), musli (asi 5 druhu), syry & salamy, fazole, parky/smazene zampiony s bramborem (to se stridalo). Doporucuju capuccino z kavovaru. Nemeli jsme zadny problem se stravou, vse bylo dobre, nikdo si na nic nestezoval.
UbytováníPokoj odpovidal 4* hotelu, koupelna velka, pekna. Pokojska uklizela pokoj kazdy den, kazdy den jsme dostavali od hotelu nekolik petek balenne vody. V lednici bylo mozne za poplatek si dat slazene napoje (pepsi, fanta), pripadne si ve varne konvici uvarit caj nebo kafe (3v1). Postele pohodlne, polstare byly trosku tuzsi,ale urcite v tom nebyl zadny problem. Hned vedle hotelu je mesita, ale ani jednou me nevzbudilo ranni svolavani na modlitbu. Na pokoji je klimatizace, ktera jde i vypnout. Ubytovaci taxa jinak cini 5 Dhm/noc/osobu.
SlužbyKdykoliv jsme neco potrebovali, ochotne nam na recepci pomohli. Kdyz bylo potreba zavolat taxi, zamestnanec hotelu vybehl na hlavni silnici nejake odchytnout. S wifi nebyl zadny problem, signal byl dobry po celem hotelu, vcetne pokoje. Snad jedina drobnost, kdyz jsme si chteli vecer ve 21h objednat na pokoj pres hotelovou sluzbu neco k piti, tak nikdo nebral telefon, asi uz bylo pozde. jinak dole za recepci byla i knihovnicka, kde bylo mozne si sednout k PC a skouknout e-maily apod.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Miroslav B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...