Riu Dubai Hodnocení: 4/5
od 13 672 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 672 Kč za os.
od 11 743 Kč za os.
od 12 671 Kč za os.
od 11 523 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Věra Rokosová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Jiří Kleiber
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostali jsme to, co jsme očekávali. Minulý rok jsme byli v Dubaji v jiném hotelu stejné kategorie, který byl o třídu lepší. Ale cena byla dobrá, proto jsme zvolili tento hotel a nic nenamítáme. Je to indický hotel, tomu odpovídala strava, která se od naší odlišuje. Umístění hotelu byl pro náš výběr hlavní. Věděli jsme do čeho jdeme. Není to pro vyznavače plážové dovolené. Je to městský hotel se všemi klady a zápory. Nám vyhovoval. Od CK jsme v podstatě využili jen přepravu z letiště na hotal. Informační schůzku z delegátem na místě jsme odmítli, byla nám však nabídnuta. Celkový dojem je pozitivní. Záleží na každém, co od takové dovolené očekává. Né každému by se ubytování líbilo. Určitě tento hotel není vhodný pro děti. Proto jsme jeli bez dětí ????. Za nás je tento hotel k doporučení pro méně náročné klienty, kteří se jdou na hotel v podstatě jen vyspat.
Dostali jsme to, co jsme očekávali. Minulý rok jsme byli v Dubaji v jiném hotelu stejné kategorie, který byl o třídu lepší. Ale cena byla dobrá, proto jsme zvolili tento hotel a nic nenamítáme. Je to indický hotel, tomu odpovídala strava, která se od naší odlišuje. Umístění hotelu byl pro náš výběr hlavní. Věděli jsme do čeho jdeme. Není to pro vyznavače plážové dovolené. Je to městský hotel se všemi klady a zápory. Nám vyhovoval. Od CK jsme v podstatě využili jen přepravu z letiště na hotal. Informační schůzku z delegátem na místě jsme odmítli, byla nám však nabídnuta. Celkový dojem je pozitivní. Záleží na každém, co od takové dovolené očekává. Né každému by se ubytování líbilo. Určitě tento hotel není vhodný pro děti. Proto jsme jeli bez dětí ????. Za nás je tento hotel k doporučení pro méně náročné klienty, kteří se jdou na hotel v podstatě jen vyspat.
Pláž je daleko, je to městský hotel, né plážový. Kdo ví kde jet, tak super. Za nás nejlepší pláž La Mer, cca 15 minut jízdy busem.
StravaMěli jsme pouze snídani. Indická kuchyně, tzn. vše na kari ????. Ale vždy se dá něco vybrat. S dětmi by to bylo horší, dcera by jedla jen mafiny s marmeládou ????????????.
UbytováníPopsáno v celkovém shrnutí
SlužbyOdpovídali kvalitě hotelu. My jsme nic nevyužívali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jiří Kleiber
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostali jsme to, co jsme očekávali. Minulý rok jsme byli v Dubaji v jiném hotelu stejné kategorie, který byl o třídu lepší. Ale cena byla dobrá, proto jsme zvolili tento hotel a nic nenamítáme. Je to indický hotel, tomu odpovídala strava, která se od naší odlišuje. Umístění hotelu byl pro náš výběr hlavní. Věděli jsme do čeho jdeme. Není to pro vyznavače plážové dovolené. Je to městský hotel se všemi klady a zápory. Nám vyhovoval. Od CK jsme v podstatě využili jen přepravu z letiště na hotal. Informační schůzku z delegátem na místě jsme odmítli, byla nám však nabídnuta. Celkový dojem je pozitivní. Záleží na každém, co od takové dovolené očekává. Né každému by se ubytování líbilo. Určitě tento hotel není vhodný pro děti. Proto jsme jeli bez dětí ????. Za nás je tento hotel k doporučení pro méně náročné klienty, kteří se jdou na hotel v podstatě jen vyspat.
Dostali jsme to, co jsme očekávali. Minulý rok jsme byli v Dubaji v jiném hotelu stejné kategorie, který byl o třídu lepší. Ale cena byla dobrá, proto jsme zvolili tento hotel a nic nenamítáme. Je to indický hotel, tomu odpovídala strava, která se od naší odlišuje. Umístění hotelu byl pro náš výběr hlavní. Věděli jsme do čeho jdeme. Není to pro vyznavače plážové dovolené. Je to městský hotel se všemi klady a zápory. Nám vyhovoval. Od CK jsme v podstatě využili jen přepravu z letiště na hotal. Informační schůzku z delegátem na místě jsme odmítli, byla nám však nabídnuta. Celkový dojem je pozitivní. Záleží na každém, co od takové dovolené očekává. Né každému by se ubytování líbilo. Určitě tento hotel není vhodný pro děti. Proto jsme jeli bez dětí ????. Za nás je tento hotel k doporučení pro méně náročné klienty, kteří se jdou na hotel v podstatě jen vyspat.
Pláž je daleko, je to městský hotel, né plážový. Kdo ví kde jet, tak super. Za nás nejlepší pláž La Mer, cca 15 minut jízdy busem.
StravaMěli jsme pouze snídani. Indická kuchyně, tzn. vše na kari ????. Ale vždy se dá něco vybrat. S dětmi by to bylo horší, dcera by jedla jen mafiny s marmeládou ????????????.
UbytováníPopsáno v celkovém shrnutí
SlužbyOdpovídali kvalitě hotelu. My jsme nic nevyužívali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Věra Rokosová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...