Aktuálně pro cesty do Spojených arabských emirátů

Hotel Sun & Sands

Hodnocení: 3/5

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

V blízkosti známé Hodinové věže Krytý bazén a whirlpool

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Deira v Dubaji v blízkosti obchodního centra a zálivu Creek. Transfer z letiště trvá přibližně 30 minut v závislosti na provozu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem a plazmovým televizorem, restaurace, indický a arabský bar, bazén na střeše včetně baru u bazénu, obchod, směnárna a bezdrátový internet WI-FI v celém hotelu zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou pěkně zařízené standardní pokoje, mají klimatizaci, minibar, plazmový televizor, trezor, koupelnu s vanou a sprchou a některé pokoje jsou s balkonem.

Strava

Snídaně a obědy bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

Služby

Hosté mohou využít posilovnu, masáže, hotel zajišťuje ráno transfer na pláž a v poledne zpět do hotelu zdarma.

Pláž

Veřejná písčitá pláž, případně pláž klubového typu za menší poplatek cca DHS 5,00 na osobu a den.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 20 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 5 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová doprava Hotelová doprava ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Vladislav Plichta

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK

Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Po transferu z hotelu na veřejnou pláž - OK. Chybí v popisu instrukce, jak se přihlásit k transferu na pláž což se muselo dělat každý den. Na to jsme však přišli zcela náhodně. Nemluvě o tom, že jezdil malý mikrobus přeplněný ruskými turisty, jehož kapacita byla nedostatečná. Bus jezdil na pláž v 8:00 ráno a zpět se vracel v 12:00.

Strava

Strava byla velmi jednoduchá s malým výběrem. Snídaně stále stejná chybělo ovoce, jogurty ani nebyli cereálie. Oběd chutný ale výběr velmi omezený.

Ubytování

Pokoje značně ošuntělé, ne všechno fungovalo. Např. v jednom pokoji bylo utržené prkénko na toaletě, což jsme reklamovali nejen na recepci ale i u delegátky na vstupní schůzce. Bohužel prkénko zůstalo utržené po celou dobu pobytu. Uklízeč nebyl schopen vyměnit správné množství ručníků, téměř vždy nám něco chybělo. Koupelna celkově působila zanedbaným dojmem.

Služby

Hrozné - 1 bar na střeše s teplým drahým pivem, bazén nebyl k použití.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Peter Kurtis

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!

Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Plaze super az na jeden pripad ked nas zaviezol shuttle bus na skaredu plaz, schvalne..prebiehala stavba hotelov naproti, takze “uzasny” vyhlad... velmi neprofesionalne

Strava

Hrozne... spina, studene, nechutne..

Ubytování

Ako hore.. velmi zle!

Služby

Slabota

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Peter Kurtis

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!

Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Plaze super az na jeden pripad ked nas zaviezol shuttle bus na skaredu plaz, schvalne..prebiehala stavba hotelov naproti, takze “uzasny” vyhlad... velmi neprofesionalne

Strava

Hrozne... spina, studene, nechutne..

Ubytování

Ako hore.. velmi zle!

Služby

Slabota

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vladislav Plichta

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK

Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Po transferu z hotelu na veřejnou pláž - OK. Chybí v popisu instrukce, jak se přihlásit k transferu na pláž což se muselo dělat každý den. Na to jsme však přišli zcela náhodně. Nemluvě o tom, že jezdil malý mikrobus přeplněný ruskými turisty, jehož kapacita byla nedostatečná. Bus jezdil na pláž v 8:00 ráno a zpět se vracel v 12:00.

Strava

Strava byla velmi jednoduchá s malým výběrem. Snídaně stále stejná chybělo ovoce, jogurty ani nebyli cereálie. Oběd chutný ale výběr velmi omezený.

Ubytování

Pokoje značně ošuntělé, ne všechno fungovalo. Např. v jednom pokoji bylo utržené prkénko na toaletě, což jsme reklamovali nejen na recepci ale i u delegátky na vstupní schůzce. Bohužel prkénko zůstalo utržené po celou dobu pobytu. Uklízeč nebyl schopen vyměnit správné množství ručníků, téměř vždy nám něco chybělo. Koupelna celkově působila zanedbaným dojmem.

Služby

Hrozné - 1 bar na střeše s teplým drahým pivem, bazén nebyl k použití.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...