Riu Dubai Hodnocení: 4/5
od 13 672 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 672 Kč za os.
od 11 743 Kč za os.
od 12 671 Kč za os.
od 11 523 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Vladislav Plichta
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Po transferu z hotelu na veřejnou pláž - OK. Chybí v popisu instrukce, jak se přihlásit k transferu na pláž což se muselo dělat každý den. Na to jsme však přišli zcela náhodně. Nemluvě o tom, že jezdil malý mikrobus přeplněný ruskými turisty, jehož kapacita byla nedostatečná. Bus jezdil na pláž v 8:00 ráno a zpět se vracel v 12:00.
StravaStrava byla velmi jednoduchá s malým výběrem. Snídaně stále stejná chybělo ovoce, jogurty ani nebyli cereálie. Oběd chutný ale výběr velmi omezený.
UbytováníPokoje značně ošuntělé, ne všechno fungovalo. Např. v jednom pokoji bylo utržené prkénko na toaletě, což jsme reklamovali nejen na recepci ale i u delegátky na vstupní schůzce. Bohužel prkénko zůstalo utržené po celou dobu pobytu. Uklízeč nebyl schopen vyměnit správné množství ručníků, téměř vždy nám něco chybělo. Koupelna celkově působila zanedbaným dojmem.
SlužbyHrozné - 1 bar na střeše s teplým drahým pivem, bazén nebyl k použití.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Peter Kurtis
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Plaze super az na jeden pripad ked nas zaviezol shuttle bus na skaredu plaz, schvalne..prebiehala stavba hotelov naproti, takze “uzasny” vyhlad... velmi neprofesionalne
StravaHrozne... spina, studene, nechutne..
UbytováníAko hore.. velmi zle!
SlužbySlabota
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Peter Kurtis
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Hrozny hotel, spina, sluzby podpriemerne, neochotny az arogantny personal, wifi na izbe len za poplatok, katastrofa!
Plaze super az na jeden pripad ked nas zaviezol shuttle bus na skaredu plaz, schvalne..prebiehala stavba hotelov naproti, takze “uzasny” vyhlad... velmi neprofesionalne
StravaHrozne... spina, studene, nechutne..
UbytováníAko hore.. velmi zle!
SlužbySlabota
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladislav Plichta
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Let: OK
transfer na hotel: OK
Hotel 3 hvězdičky vcelku OK, ale vždy v cca 3:00 ráno hluk na chodbě kdy končila provozní doba masážního salónu a to přesto, že jsme na to upozorňovali recepci. Hotel byl plný ruských turistů, kteří se naprosto neuměli chovat, všude se strkali a to i do mikrobusu, který nás vozil na pláž. Stejně agresivně se ruští turisté chovali i v restauraci, kde byla podávána snídaně, resp. oběd. Poloha hotelu vcelku OK v centru, poblíž velké nákupní centrum a spousta poměrně kvalitních restaurací.
Transfer na letiště: dostali jsme info že budeme vyzvednuti 25. 12. v 16:15. V 16:30 jsme volali delegátce kde je přeprava a ona nám sdělila, že transfer na letiště zajišťuje hotel. Nikdo s personálu hotelu o tom nebyl však informován. Po několika telefonátech to dopadlo tak, že nám hotel zajistil transfer na letiště taxíkem. Tato příhoda nám klidu na závěr dovolené nepřidala a vygenerovala velmi stresovou situaci pro celou moji rodinu. Pokoj jsme museli opustit již v 12:00 a tak jsme na letiště mohli v klidu vyrazit mnohem dřív a nemuseli na check-inu stát pak úplně celou frontu a být tak poslední. Nebo-li nebýt nedbalosti delegátky mohlo proběhnout vše v naprostém klidu. Což se nestalo!!!
let zpět: OK
Po transferu z hotelu na veřejnou pláž - OK. Chybí v popisu instrukce, jak se přihlásit k transferu na pláž což se muselo dělat každý den. Na to jsme však přišli zcela náhodně. Nemluvě o tom, že jezdil malý mikrobus přeplněný ruskými turisty, jehož kapacita byla nedostatečná. Bus jezdil na pláž v 8:00 ráno a zpět se vracel v 12:00.
StravaStrava byla velmi jednoduchá s malým výběrem. Snídaně stále stejná chybělo ovoce, jogurty ani nebyli cereálie. Oběd chutný ale výběr velmi omezený.
UbytováníPokoje značně ošuntělé, ne všechno fungovalo. Např. v jednom pokoji bylo utržené prkénko na toaletě, což jsme reklamovali nejen na recepci ale i u delegátky na vstupní schůzce. Bohužel prkénko zůstalo utržené po celou dobu pobytu. Uklízeč nebyl schopen vyměnit správné množství ručníků, téměř vždy nám něco chybělo. Koupelna celkově působila zanedbaným dojmem.
SlužbyHrozné - 1 bar na střeše s teplým drahým pivem, bazén nebyl k použití.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...