Radisson Blu Fujairah Hodnocení: 5/5
od 13 900 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 900 Kč za os.
od 14 648 Kč za os.
od 14 324 Kč za os.
od 14 868 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 100 hodnocení)
Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 17 v Fujairah.
Šárka F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Hotel se nám velmi líbil, vše bylo krásné a čisté na úrovni 5*, personál velmi milý, profesionální a nevtíravý (jako např. v Egyptě).
Hotel se nám velmi líbil, vše bylo krásné a čisté na úrovni 5*, personál velmi milý, profesionální a nevtíravý (jako např. v Egyptě).
Pláž je přístupná po schodech - není jich moc, ale přístup není bezbariérový. Pláž skvělá, moře nádherné, míst dostatek, šnorchlování u Snoopy Island, šlo tam doplavat od hotelu.
StravaVšeho dost po celou dobu, výběr velký, večeře tematicky zaměřené. Jídelna není příliš velká, někdy se muselo chvíli počkat na uvolnění stolu - mají na to systém, kdy vás pak číšník uvede ke stolu. Nejprve jsme z toho byli překvapení, ale nikdy jsme nečekali déle než pár minut a obrovská výhoda - žádné fronty u bufetu a mačkání díky tomu, že nebylo přeplněno.
UbytováníPokoj krásný čistý, doporučuji připlatit si za výhled na moře, ten pohled je dechberoucí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Nádherná písečná pláž, výhoda neohraničeného moře vedle hotelu a především úžasné šnorchlování u blízkého ostrova, kde bylo možné si užít nádherný podmořský život.
StravaPestrý výběr.
UbytováníUbytování na velmi vysoké úrovni. Hodnotíme velmi pozitivně přístup delegáta pana Mahmouda El Shamu.
SlužbyVšechny poskytované služby byly velmi kvalitní.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Šárka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Hotel jsme navstivili podruhe a bohuzel kvalita sluzeb s novym managementem hotelu sla vyrazne dolu. Vsude se extremne setrilo, personal byl neprofesionalni a o vse bylo zapotrebi zadat nekolikrat. Shrnuti? Uz nikdy vic
Hotel jsme navstivili podruhe a bohuzel kvalita sluzeb s novym managementem hotelu sla vyrazne dolu. Vsude se extremne setrilo, personal byl neprofesionalni a o vse bylo zapotrebi zadat nekolikrat. Shrnuti? Uz nikdy vic
Hotel pekny, ale vzhledem k nekvalitnim sluzbam a servisu si 5 ☆ skuzecne nezaslouzi
SlužbyViz vyse popsano
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jiri F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Nedostatky hotelu , dohnal perfektní přístup delegáta .. nikde jinde , jsme neměly nic podobného .. určitě musíme pochvalit ..
Nedostatky hotelu , dohnal perfektní přístup delegáta .. nikde jinde , jsme neměly nic podobného .. určitě musíme pochvalit ..
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Šárka F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Hotel se nám velmi líbil, vše bylo krásné a čisté na úrovni 5*, personál velmi milý, profesionální a nevtíravý (jako např. v Egyptě).
Hotel se nám velmi líbil, vše bylo krásné a čisté na úrovni 5*, personál velmi milý, profesionální a nevtíravý (jako např. v Egyptě).
Pláž je přístupná po schodech - není jich moc, ale přístup není bezbariérový. Pláž skvělá, moře nádherné, míst dostatek, šnorchlování u Snoopy Island, šlo tam doplavat od hotelu.
StravaVšeho dost po celou dobu, výběr velký, večeře tematicky zaměřené. Jídelna není příliš velká, někdy se muselo chvíli počkat na uvolnění stolu - mají na to systém, kdy vás pak číšník uvede ke stolu. Nejprve jsme z toho byli překvapení, ale nikdy jsme nečekali déle než pár minut a obrovská výhoda - žádné fronty u bufetu a mačkání díky tomu, že nebylo přeplněno.
UbytováníPokoj krásný čistý, doporučuji připlatit si za výhled na moře, ten pohled je dechberoucí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Cestovní kancelář neposkytla úplné informace (např. zpáteční transfer)
Cestovní kancelář neposkytla úplné informace (např. zpáteční transfer)
Pláž, kvalita vody je dobrá. Byly tam lehátka, slunečníky, plážové osušky. Hotel je na pobřeží, což je dobré!
StravaPrůměrné menu, téměř stejný výběr každý den.
UbytováníPoloha byla vhodná, ale hotel byl na okraji města, izolovaný od všeho. Nebyli tam žádní Maďaři, bylo tam většinou plno ruských hostů.
SlužbyPrůměrné služby, zejména pro děti (bylo tam hodně dětí)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Marianna S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2025
Hotel je vzdialeny priblizne 2 hodiny od letiska.
navsteva 05/2025
Vybavenie hotela :
prijemne velka lobby, hned v lobby vstup do hlavnej restauracie, ktora je v cenne "all inclusive ", opakovane nedostatok miesta a cakanie na stol. Miesta medzi stolmi velmi nebolo a davalo to pocit stlacenosti.
Bazen : celkovo 2, z toho jeden len pre najmensie deti, ma tam aj striesku a tym su deti kryte aj v tom najvacsom slnku.
: druhy bazen nepokryje kompletně kapacitu hosti,
Bar pri bazene: tam bolo velmi obtiazne sediet, katastrofalny hluk s reproduktorov, nebolo mozne sa porozpravat. Vyber hudby cisto pre rusku klientelu, vsetky pesnicky len v rustine. Personal a aj animatory rozpravali iba po rusky.
Ale najvacsi problem je plaz!!! na tejto strane pobrezia opakovane ropne skrvny na mori a na plazi, ktore znemožňuju kupanie, je tam prisny zakaz. Z troch 3 dni co sme tam boli kym sme sa presunuli inde sme sa nesmeli ani raz kupat , cela plaz smrdi ako benzinova pumpa.
Tento problem je vraj hotelu známy a je to tam opakovane.
Jedine pozitivum : velkost izby
Ale celkovo nedoporucujeme destinaciu a ani hotel
Hotel je vzdialeny priblizne 2 hodiny od letiska.
navsteva 05/2025
Vybavenie hotela :
prijemne velka lobby, hned v lobby vstup do hlavnej restauracie, ktora je v cenne "all inclusive ", opakovane nedostatok miesta a cakanie na stol. Miesta medzi stolmi velmi nebolo a davalo to pocit stlacenosti.
Bazen : celkovo 2, z toho jeden len pre najmensie deti, ma tam aj striesku a tym su deti kryte aj v tom najvacsom slnku.
: druhy bazen nepokryje kompletně kapacitu hosti,
Bar pri bazene: tam bolo velmi obtiazne sediet, katastrofalny hluk s reproduktorov, nebolo mozne sa porozpravat. Vyber hudby cisto pre rusku klientelu, vsetky pesnicky len v rustine. Personal a aj animatory rozpravali iba po rusky.
Ale najvacsi problem je plaz!!! na tejto strane pobrezia opakovane ropne skrvny na mori a na plazi, ktore znemožňuju kupanie, je tam prisny zakaz. Z troch 3 dni co sme tam boli kym sme sa presunuli inde sme sa nesmeli ani raz kupat , cela plaz smrdi ako benzinova pumpa.
Tento problem je vraj hotelu známy a je to tam opakovane.
Jedine pozitivum : velkost izby
Ale celkovo nedoporucujeme destinaciu a ani hotel
Byla tato recenze užitečná? (0) (5)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.