Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 597 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 17 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Roman Štěpán
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to jedna z nejlepších dovolených. Hotel má výborné umístění, má velice dobré služby.
Byla to jedna z nejlepších dovolených. Hotel má výborné umístění, má velice dobré služby.
Pokoje moderně vybavené, velké a čisté.
Byla tato recenze užitečná? (11) (1)
Filtrovat recenze
Milena Podloucká
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
HILTON SHARJAH 5* - tento řetězec hotelu nezklamal. Jenom je to už asi trošku starší hotel - viz. např. koupelna.
Co se HILTONU však musí nechat, že má výborné matrace na postelích (moje zkušenost z jiných Hiltonů v jiných destinacích) a čistota ložního povlečení.
HILTON SHARJAH 5* - tento řetězec hotelu nezklamal. Jenom je to už asi trošku starší hotel - viz. např. koupelna.
Co se HILTONU však musí nechat, že má výborné matrace na postelích (moje zkušenost z jiných Hiltonů v jiných destinacích) a čistota ložního povlečení.
Krásná, čistá - voda průzračná jako v Karibiku.
StravaStrava formou bufetu výborná, k snídani čerstvá šťáva z pomerančů každý den, kromě jiného pití.
Velmi příjemný obsluhující personál, stačí vznést požadavek a s ničím nemají problém ani kuchaři.
Pokoj opravdu velký, prostorný.
SlužbyU tohoto hotelu super vyřešená free doprava schutle buss - na pláž i do Dubaje.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hilton Sharjah nás potěšil velmi vstřícným personálem, tak příjemný a lidský přístup od všech - od recepce po posledního uklízeče, jsem dosud nezažil, a to mám projeto spoustu 5* hotelů po celém světě. Pro ty, kdo sem míří a myslí si, že jedou "do Dubaje", se však hodí upozornit, že tento hotel se nenachází v emirátu Dubaj, ale v sousedním emirátu Sharjah. Z toho plynou některá omezení - např. zatímco Dubaj je nejvíce liberální, Sharjah pro změnu nejvíce konzervativní vzhledem k tamním zvyklostem (v Sharjah se tedy např. nehodí, aby žena šla po ulici s odhalenými rameny a koleny, pokrývka hlavy nutná není, ale díky spalujícímu slunci se hodí). Sharjah je betonová džungle - zatímco v Dubaji vidíte skleněné mrakodrapy, Sharjah je slepencem gigantických paneláků, kde převažuje beton. Dále, Dubaj má výborně zvládnutou, velmi levnou a dokonale čistou a bezpečnou MHD, zejména metro. Jelikož je ale Sharjah jiný emirát, dubajské metro sem nevede. Pocítíte to taky v taxíku, jelikož každý přejezd mezi Dubají a Sharjah vás bude stát přirážku 20 dirhamů v každém směru (asi nějaké mýto).
Hilton Sharjah nás potěšil velmi vstřícným personálem, tak příjemný a lidský přístup od všech - od recepce po posledního uklízeče, jsem dosud nezažil, a to mám projeto spoustu 5* hotelů po celém světě. Pro ty, kdo sem míří a myslí si, že jedou "do Dubaje", se však hodí upozornit, že tento hotel se nenachází v emirátu Dubaj, ale v sousedním emirátu Sharjah. Z toho plynou některá omezení - např. zatímco Dubaj je nejvíce liberální, Sharjah pro změnu nejvíce konzervativní vzhledem k tamním zvyklostem (v Sharjah se tedy např. nehodí, aby žena šla po ulici s odhalenými rameny a koleny, pokrývka hlavy nutná není, ale díky spalujícímu slunci se hodí). Sharjah je betonová džungle - zatímco v Dubaji vidíte skleněné mrakodrapy, Sharjah je slepencem gigantických paneláků, kde převažuje beton. Dále, Dubaj má výborně zvládnutou, velmi levnou a dokonale čistou a bezpečnou MHD, zejména metro. Jelikož je ale Sharjah jiný emirát, dubajské metro sem nevede. Pocítíte to taky v taxíku, jelikož každý přejezd mezi Dubají a Sharjah vás bude stát přirážku 20 dirhamů v každém směru (asi nějaké mýto).
Hotel Hilton Sharjah se nachází ve městě, nicméně jeho hosté mohou využívat pláže hotelu Carlton, na kterou třikrát denně odjíždí bezplatný mikrobus. Pláž je však v tomto případě skutečně hnusná - nelze zvolit lepší slovo. Ve vodě plavou odpadky (sáčky, PET lahve...), také písek na pláži je promísen změtí úlomků z plastů a víček od plastových lahví. Moře je u břehu mělké s poměrně silnými vlnami, voda a pláž zapáchaly rybinou. S poukázkou, kterou obdržíte spolu s osuškami v Hiltonu, máte v Carltonu nárok na bezplatné lehátka a slunečníky. Vše je však ve velmi špatném stavu, slunečníky rozlámané, prostředí špinavé... toalety jako ze 70. let. Samotný Carlton se nachází sice u moře, ale okolní budovy jsou vybydlené a navazující pláž připomíná smetiště (viz fotografie). Návštěvu pláže opravdu nedoporučujeme.
StravaV rámci polopenze je strava poněkud jednotvárná (téměř každý den totéž, na výběr zhruba z desíti jídel), nicméně chutná a není jí co vytknout. Potěšilo nás, že součástí večeře je i 1,5 litru chlazené pitné vody (PET) - jindy bývá u polopenzí zvykem, že si za nápoje draze připlácíte. Také na pokoj vám každý den věnují dvě půllitrové lahve s neperlivou vodou.
UbytováníHilton Sharjah je vynikající hotel s velmi dobrými službami. Na hotelu je sice vidět, že již není nejnovější, nicméně vše je neustále prvotřídně uklizeno a byť s menší rezervou, pěti hvězdičkám tento hotel pořád ještě dostojí.
SlužbyHotel má dva venkovní bazény, na každé straně budovy jeden, což oceníte, protože vyjma pravého poledne je vždy alespoň u jednoho bazénu stín, takže se u něj dá i v 45stupňovém vedru vydržet. K dispozici je i zázemí se saunami a chlazenou pitnou vodou. Jakkoliv si Hilton Sharjah nemohu vynachválit, zcela opačný dojem na nás udělal hotel Carlton, s ním tento Hilton spolupracuje - Carlton jeho hotelovým hostům zpřístupňuje svoji pláž, protože samotný Hilton se nachází uvnitř města, cca 10 minut jízdy od moře. Hotel Carlton je zcela příšerný, velmi starý, špatně udržovaný, s protivným personálem, obsazený prakticky zcela ruskou klientelou. Chcete-li si zachovat z výletu dobrý dojem, tomuto hotelu se zdaleka vyhněte.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michal B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bezvadný krátkodobý zájezd
Bezvadný krátkodobý zájezd
Pláž dobrá, všechny lehátka obsazené.
StravaJídlo vypadá na pohled dobře, ale z dobrých surovin vaří špatně. Maso je vysušené, když už je dobré jehněčí, tak ho podávají studené, takže máte v puse lůj. Hezké dortíky, ale i když je každý jiný, chutnají všechny stejně. Velké zklamání z kuchyně.
UbytováníProstorný pokoj, pravidelně uklízený, trochu ušmudlané obložení kolem vany. Jinak dobrá výbava. Bylo by dobré upozorit na nutnost adapteru do zásuvek
SlužbyHodně personálu, který působí zmateně. Každý pátek se jí na terase, každý pátek mají nedostatek stolů. Vyřešit přidání stolu je akce na delší dobu pro čtyři lidi, pak už jen stačí ještě sehnat židle...........Naproti tomu odvoz hotelovým busem do centra a zpět fungoval naprosto fantasticky, jezdili na minutu přesně!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Tomáš T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Luxusní dovolená v Emirátech. Poloha hotelu byla skvělá, nádherný výhled na lagunu i na město. Kousek od hotelu se nachází "benátky" s kolem a několik mešit. V Sharjah jsme kromě hotelu narazili jen na minimum turistů, ale za to jsme potkali velké množství místních obyvatel (narozdíl od Dubaie).
Co se týče oblečení - ženy by měly mít zahalená ramena a kolena, ale toto pravidlo dodržovalo minimum turistek, přesto jsme neviděli, že by měli nějaký problém s místními nebo dokonce s policií. V Sharjah se nesmí pít/dovážet alkohol, tak na to pozor.
Kontroly na letišti v Dubaji: po příletu kontrola pasu a poté pod scanerem příruční zavazadlo (ten, kdo to kontroloval se na tu obrazovku ani nepodíval :). Před odletem - ještě větší pohoda než v Praze (pasová kontrola, příruční zavazadlo), vezla jsem antibiotika a ercefuryl (v kufru) a nikdo nic neřešil (je doporučené mít recept od lékaře).
Druhý den se za námi na hotel stavila delegátka s nabídkou výletů (seznam jsme dostali po přistání od řidiče transferu), vybrali jsme si prohlídku dubaje a abu dhabi.. Ani jeden výlet nevyšel pro nedostatek zájemců (minimum 6 lidí), bohužel nám paní delegátka dala vědět den předem, v případě abu dhabi v 5 odpoledne den před odjezdem a to až na naše naléhání. Jediné, co nám vyšlo bylo sjíždění dun v poušti v jeepu s anglicky mluvícím řidičem - největší zážitek!! Doporučuju!!
Luxusní dovolená v Emirátech. Poloha hotelu byla skvělá, nádherný výhled na lagunu i na město. Kousek od hotelu se nachází "benátky" s kolem a několik mešit. V Sharjah jsme kromě hotelu narazili jen na minimum turistů, ale za to jsme potkali velké množství místních obyvatel (narozdíl od Dubaie).
Co se týče oblečení - ženy by měly mít zahalená ramena a kolena, ale toto pravidlo dodržovalo minimum turistek, přesto jsme neviděli, že by měli nějaký problém s místními nebo dokonce s policií. V Sharjah se nesmí pít/dovážet alkohol, tak na to pozor.
Kontroly na letišti v Dubaji: po příletu kontrola pasu a poté pod scanerem příruční zavazadlo (ten, kdo to kontroloval se na tu obrazovku ani nepodíval :). Před odletem - ještě větší pohoda než v Praze (pasová kontrola, příruční zavazadlo), vezla jsem antibiotika a ercefuryl (v kufru) a nikdo nic neřešil (je doporučené mít recept od lékaře).
Druhý den se za námi na hotel stavila delegátka s nabídkou výletů (seznam jsme dostali po přistání od řidiče transferu), vybrali jsme si prohlídku dubaje a abu dhabi.. Ani jeden výlet nevyšel pro nedostatek zájemců (minimum 6 lidí), bohužel nám paní delegátka dala vědět den předem, v případě abu dhabi v 5 odpoledne den před odjezdem a to až na naše naléhání. Jediné, co nám vyšlo bylo sjíždění dun v poušti v jeepu s anglicky mluvícím řidičem - největší zážitek!! Doporučuju!!
V dopoledních hodinách trochu přeplněná, v odpoledních hodinách téměř prázdná krásná čistá pláž. Vstup je pozvolný, pláž je s jemným pískem. Moře průzračné, teplé, vlny tak akorát (ale záleží na období :)).
StravaMěli jsme pouze snídaně, které byly ve formě bufetu. Některé dny jsme museli čekat na volný stůl (asi kolem 9 hodiny), jinak bylo vše v pořádku. Byl velký výběr a číšníci nám průběžně dolévali čerstvý pomerančový džus.
Navíc jsme každý den našli na pokoji 2 malé láhve neperlivé balené vody.
Hned po přistání na letišti nás mile překvapil transfer z letiště - soukromý odvoz luxusním vozem přímo k hotelu (a poté i zpět na letiště). Do hotelu jsme přijeli kolem 9 hodiny, ale check-in jsme měli mít až ve 14 hodin. Ale jak jsme i poté několikrát slyšeli od zaměstnanců hotelu "žádný problém", takže jsme se mohli jít hned ubytovat. Součástí pokoje byla velká manželská postel, TV, sedačka, toaletní stolek atd, na chodbě pak velká vestavěná skříň s trezorem, žehličkou a žehlícím prknem. V koupelně kromě umyvadla, vany a wc byl i bidet. V pokoji bylo obrovské okno s nádherným výhledem na město.
Na pokoji jsme měli rychlovarnou konvici a několik sáčků čaje (byl tam tuším heřmánkový, jasmínový,..) a také sášky kávy 3 v 1, cukr, 2 hrníčky, lžičky,..
Pokoj byl uklízen každý den, včetně výměny povlečení a ručníků. V koupelně také doplňovali miniatury mýdla, sprchového gelu, kondicionéru a tělového mléka. (Součástí balíčku byly i čistící tampónky, čistítka do uší a zubní nit,..). Když jsme šli k bazénu nebo na pláž, vždy jsme dostali nové ručníky.
Bazény byly 2 plavecké a jeden dětský. Trochu starší, zub času šel vidět. K dispozici byla léhátka.
Wifi jsme měli zdarma na celý pobyt (nevím, jestli je to ale standard), rychlost byla dobrá - zvádli jsme se podívat na film online :)
Hned za hotelem je mešita, která 5x denně hlásí modlitbu - první o půl 6 ráno :(.
Jak už jsem zmiňovala - nic nebyl problém. Všichni uměli dobře anglicky, byli všichni velmi ochotní a usměvavý :)
Hotel asi 3x denně poskytuje zdarma transport autobusem tam i zpět na pláž hotelu, poté také do sahara centra v sharjah a do dubai deira centra (odkud se dostanete metrem do centra). Je potřeba se včas nahlásit na recepci, protože například transport autobusem do dubai deira centra je plný 2 dny dopředu, nezapomeňte si tedy udělat včas rezervaci. (počet míst transportu na pláž nebyl omezený).
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
beata P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...