Karol P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově máme ze Srí Lanky pozitivní dojem, určitě bychom se do stejného hotelu nevrátili kvůli velmi špatnému standardu.
Celkově máme ze Srí Lanky pozitivní dojem, určitě bychom se do stejného hotelu nevrátili kvůli velmi špatnému standardu.
Pláž není nejlepší, kvůli písku a trochu divoké, mnohem lepší pláže jsou 10 km severně.
StravaJídla jsou dobrá, ale ne příliš rozmanitá, pokud zůstanete déle než týden. Pozitivní je, že vždy nechybí čerstvé ovoce, vafle jsou moc dobré.
UbytováníMístnost páchla zatuchlinou, plísní v lednici a ve sprše. Velmi vysoké polštáře, stojí za to přinést si vlastní.
SlužbyZaměstnanci jsou velmi milí, ale někdy musíte dlouho čekat, za stejnou objednávku jsem dostal různé účty.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







