Srí Lanka - Unawatuna Srí Lanka

  • Doprava letecky

    10:00 h

  • Popis

    Unawatuna není pouze místem plných legend, ale také oblastí, kde holandští velitelé a obchodníci byli ubytováni nebo měli své "Buien Plaatsen" residence. Tyto budovy i dnes nezapřou svůj původ v holandské architektuře, a to i přes četné rekonstrukce. Za návštěvu zde určitě stojí např. budova zvaná "Bathfield House", v které je dnes umístěna státní porodnice nebo bývalá residence holandského velitele s bazénem a nápisem "Nooit Gedacht" na vstupní bráně. Další typická budova s dřevěnými sloupy, velkými dveřmi a okny se nachází na klikatící se silnici do Velle Kovila. Mnoho podivných legend koluje o místě Kovil, zvláště rozšířená je legenda o jeskyni uvězněného mořského hada.

Nejnovější recenze Srí Lanka - Unawatuna

Celkem: 9.4 Dovolená se nám moc líbila.

  • 10 Ubytování
  • 9 Strava
  • 8 Okolí
  • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se nám moc líbila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
S ubytováním jsme byli spokojeni, pokoj byl naprosto dostačující, čistý, klimatizace, satelitní TV, trezor na pokoji, lednička.

Strava
V hotelu jsme měli polopenzi, dalo se vybrat, jídlo bylo chutné. Personál velmi příjemný a ochotný.

Služby hotelu
Každodenní úklid pokojů s výměnou ručníků v koupelně i ručníků na pláž. Denně 0,5 litru vody na osobu. Pokud dáte nějaký bakšiš, budou k Vám více pozorní.

Pláž
Hotel je přímo na pláži. Moře čisté a teplé, stálé vlny, občas náročnější vstup a výstup z vody. Lehátka na pláži jsou zdarma. Přímo na pláži se nachází prosklenný bazén, druhý bazén i s výřivkou pár metrů opodál. Pláž udržovaná, bez odpadků. Pláž nebyla přelidněná, byl zde dostatek lehátek i slunečníků. Na pláži hotelu se nachází bar a nedaleko také několik dalších barů či restaurací.

Anonym, 05.05.2016, Datum pobytu: 10.4. - 22.4.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Unawatuna, Hotel: Calamander Unawatuna Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (7) Ne (0)

Všechny recenze Srí Lanka - Unawatuna