Béla M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 27 190 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 25 hodnocení)
Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 90 v Srí Lanka.
Béla M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata Pavelková
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Zita L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Byl to skvělý pohodlný výlet! Vynikající hotel!
Byl to skvělý pohodlný výlet! Vynikající hotel!
Čisté, přátelské služby, chutné jídlo!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Béla M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Díky profesionální organizaci jsme strávili nádherný týden na ostrově Srí Lanka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miklós S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2024
Lokalita dobrá.Služby posilovny vyhovující.Hotel potřebuje rekonstrukci.Tmavé,depresivní barvy,málo světla v restauraci.Bohužel švábi v koupelně,nedůkladný úklid.
Lokalita dobrá.Služby posilovny vyhovující.Hotel potřebuje rekonstrukci.Tmavé,depresivní barvy,málo světla v restauraci.Bohužel švábi v koupelně,nedůkladný úklid.
Pláž blízko hotelu, čistá a písčitá
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdeněk K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2024
tak za 2 jen kvůli hotelu a delegátce
tak za 2 jen kvůli hotelu a delegátce
Pláž krásná až na nějakej ten plast ale to tam vytahávaj rybáři a pak to tam nechaj na pláži což je škoda ale lepší než aby to bylo v oceánu no málo lidí dobrej přístup
StravaStále opakující se to samé dokola nic nového během týdne
UbytováníAsi spoko stejně v pokoji moc nejste vana se šikla a výhled na oceán taky dobré
Služby5 hvězda ani zdaleka to už dávno není pro nejnáročnejší nenechte se vysmát 3 max
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokud někdo neumí anglicky, německy, nedoporučujeme dovolenou v žádném případě.
V tomto případě se nedomluvíte, ani omylem v ničem a nic si v žádém případně v hotelích nedomluvíte.
Vytáhnou z Vas veškeré peníze, co máte.
Personál je tak neomalený, ze si o peníze buď řekne sám a nebo Vám naúčtují každý den vyšší a vyšší ceny a pokud se zminite, jak je to možné, tak Vám drze odpoví, že včera hotel zdražoval.
Stále Vám na hotelu nabízí možnosti, ať se jdete zadarmo podívat na umění šéfkuchaře a nebo jiné předváděcí programy hotelu a ve finále chodí manažeři hotelu, kuchaři, číšníci a vynucuji si za služby ohodnocení služeb.
A pochopitelně Vas donutí k dalším poplatkům .
CHOVANÍ ZAMESTNANCU NA HOTELÍCH. NEADEKVÁTNÍ KE KATEGORII HOTELU.
PLAŽ:
KATASTROFA!
Chtělo se nám denně brečet.
Samý plast a necistota vuči přírodě a nám samotným a pochopitelně i srilancanum.
Srílancané, raději nebudou pracovat a neustále z cizinců budou vytahovat peníze, než, aby každý přemýšlel a udělal něco pro sebe a svůj ostrov snů.
Cestování na Sri lance, znamená- opilý řidič a strašné zácpy všude.
Jeli jsme na několik poznávacích výletů.
Jen z Vas průvodce vytáhne veškeré penize a ještě si na Vas dá veškerý náklad za celý den a stále vyžaduje bakšiš pro každého kamaráda svého, kterého Vám dohodi telefonicky.
Jsou domluveni dopředu.
Příroda je krásná, milujeme Asii.
Bohužel, nejhorší dovolena v Asii.
Nejeli by jsme již na tento ostrov a pokud jej hodlá někdo absolvovat, tak nedoporučujeme.
Srílančané, jsou lidé, kteří pouze kseftuji a okolí ostrova je vůbec netrápí.
Hlavní jejich příjem, byl z turismusa to momentálně není, tak se snaží zvyšovat ve všem ceny několikanásobně a bohužel na tento jejich problém, který na ostrově je, včetně politické a ekonomické záležitosti je tak závažný, že, ne jen, že již na ostrově nenajdete turistu, ale, ani zoufalou pomoc jeden druhého z ostrova.
Shodli jsme se, že Srí Lanka, je na tom obdobně, jako Česká republika.
Je nám to moc líto.
Na osrtov, nejede turista.
Pokud někdo neumí anglicky, německy, nedoporučujeme dovolenou v žádném případě.
V tomto případě se nedomluvíte, ani omylem v ničem a nic si v žádém případně v hotelích nedomluvíte.
Vytáhnou z Vas veškeré peníze, co máte.
Personál je tak neomalený, ze si o peníze buď řekne sám a nebo Vám naúčtují každý den vyšší a vyšší ceny a pokud se zminite, jak je to možné, tak Vám drze odpoví, že včera hotel zdražoval.
Stále Vám na hotelu nabízí možnosti, ať se jdete zadarmo podívat na umění šéfkuchaře a nebo jiné předváděcí programy hotelu a ve finále chodí manažeři hotelu, kuchaři, číšníci a vynucuji si za služby ohodnocení služeb.
A pochopitelně Vas donutí k dalším poplatkům .
CHOVANÍ ZAMESTNANCU NA HOTELÍCH. NEADEKVÁTNÍ KE KATEGORII HOTELU.
PLAŽ:
KATASTROFA!
Chtělo se nám denně brečet.
Samý plast a necistota vuči přírodě a nám samotným a pochopitelně i srilancanum.
Srílancané, raději nebudou pracovat a neustále z cizinců budou vytahovat peníze, než, aby každý přemýšlel a udělal něco pro sebe a svůj ostrov snů.
Cestování na Sri lance, znamená- opilý řidič a strašné zácpy všude.
Jeli jsme na několik poznávacích výletů.
Jen z Vas průvodce vytáhne veškeré penize a ještě si na Vas dá veškerý náklad za celý den a stále vyžaduje bakšiš pro každého kamaráda svého, kterého Vám dohodi telefonicky.
Jsou domluveni dopředu.
Příroda je krásná, milujeme Asii.
Bohužel, nejhorší dovolena v Asii.
Nejeli by jsme již na tento ostrov a pokud jej hodlá někdo absolvovat, tak nedoporučujeme.
Srílančané, jsou lidé, kteří pouze kseftuji a okolí ostrova je vůbec netrápí.
Hlavní jejich příjem, byl z turismusa to momentálně není, tak se snaží zvyšovat ve všem ceny několikanásobně a bohužel na tento jejich problém, který na ostrově je, včetně politické a ekonomické záležitosti je tak závažný, že, ne jen, že již na ostrově nenajdete turistu, ale, ani zoufalou pomoc jeden druhého z ostrova.
Shodli jsme se, že Srí Lanka, je na tom obdobně, jako Česká republika.
Je nám to moc líto.
Na osrtov, nejede turista.
Pláž samý plast a obrovský nepořádek.
Injekční stříkačky, plasty, lahve všeho druhu, hotelová výbava, samé plastové boty, šampony, kartáčky, vybavení domácnosti.
Stava, nám stačilo málo.
Vůbec neodpovídá kategorii 5hvezd.
Maximálně tak tři.
Karegorie max.3hvezd
Jen z Vas tahal každý peníze.
Několikrát horší, než v Egyptě a Tunisu, kam již nezavitame.
Byla tato recenze užitečná? (30) (9)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...